Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Wapens

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed,

Er zijn 12 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
797 Image Oosterse dolk, l. 42 cm + Oosters zwaard in velours schede, l. 95 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1996 Image Mes met celluloid (?) handvat, punt beschadigd, l. 20 cm + zakmes met paarlemoer (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1997 Image Twee zakmessen, eerste helft 20ste eeuw, gedecoreerd met ivoor, grootste zakmes sluit niet meer, l. 10 en 14 cm (2x) € 100 € 200 €80 Verkocht
2004 Image Mes met benen heft, in lederen schede, l. 26 cm + Mes in lederen schede, Aerial Cutlery Co., l. 27 cm (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
2005 Image Geweer, houten kolf sleets en het metaalwerk beschadigd, 18de/19de eeuw, gemerkt, mogelijk Frans, l. 126 cm. € 100 € 300 €80 Verkocht
2011 Image Machete, gemerkt 'JJBA 1943', l. 50 cm + Kris, l. 49 cm (2x) € 100 € 200 €60 Verkocht
2012 Image Dubbelloops geweer, 19de eeuw, sleets, onderzijde kolf gegraveerd, l. 118 cm. € 200 € 400 €160 Verkocht
2018 Image Antieke degen, gemerkt 'PHNecht' + Bajonet, l. 64 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2027 Image Dubbelloops jachtgeweer, beschadigd, 19e eeuw, l. 114 cm. € 80 € 150 €60 Verkocht
2028 Image Pocket pistool, BelgiĆ«, 19e eeuw, l. 15 cm. € 100 € 200 €70 Verkocht
2029 Image Twee sabels, een in schede + Rapier, l. 102 cm, allen sleets (3x) € 40 € 100 €30 Verkocht
2055 Image Twee antieke geweren, beide sleets, l. 116 en 140 cm (2x) € 100 € 200 €130 Verkocht