Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Speelgoed

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Wapens

Er zijn 32 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1001 Image Vintage poppenwagen, erg sleets, enkele beschadigingen, breedte 75 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1014 Image Vintage schommel in de vorm van een olifant, gebruikssporen, reclame van een schoenenfabrikant, sleets, afm. 107 x 68 x 35 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1026 Image Vintage bamboe schommelpaard, gebruikssporen, afm. 102 x 45 x 95 cm. € 100 € 200 €70 Verkocht
1052 Image Antieke kinderwagen, begin 20ste eeuw, ouderdoms- en gebruikssporen, l. 126 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
2001 Image Meisjespop, biscuit hoofd en papiermaché ledematen, Armand Marseille?, h. 63 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2002 Image Meisjespop, biscuit hoofd, Frans, gemerkt, h. 60 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2007 Image Meisjespop, biscuit hoofd en papiermaché ledematen, Simon & Halbig?, h. 58 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2008 Image Franse pop, kunststof, sleets, l. 50 cm + Italiaanse pop, kunsstof, Ottolini, l. 57 cm, beide met slaapogen (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2009 Image Meisjespop, biscuit hoofd en papiermaché ledematen, l. 56 cm. € 80 € 140 € 0 Opgehouden
2014 Image Meisjespop, biscuit hoofd en papiermaché ledematen, gemerkt, h. 51 cm. € 80 € 140 € 0 Opgehouden
2015 Image Meisjespop, biscuit hoofd en papiermaché ledematen, Simon & halbig?, h. 51 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2016 Image Twee poppen: Meisjespop, biscuit hoofd en papiermaché ledematen, l. 50 cm + Meisjespop, biscuit, Bru Jne & Cie?, l. 59 cm (2x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
2017 Image Vier poppetjes: 3 x biscuit en 1 x celluloid, diverse firma's o.a. Heubach, l. 23-35 cm. (4x) € 80 € 160 € 0 Opgehouden
2022 Image Twee poppen: Meisjespop, biscuit hoofd en papiermaché ledematen, 1989 + Meisjespop, kleding ontbreekt, biscuit, l. 45 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2023 Image Meisjespop, biscuit, gemerkt 'AHT', l. 41 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2030 Image Gepolychromeerd houten schommelpaard naar antiek model, enkele kleine beschadigingen, afm. 89 x 121 cm. € 200 € 400 €150 Verkocht
2048 Image 2 Märklin locomotieven + 1 Märklin wagon + 2 Matchbox autootjes (5x) € 300 € 500 € 0 Opgehouden
2062 Image Märklin locomotief, CCS 800, in originele doos. € 200 € 400 €800 Verkocht
2171 Image 6 barbies in dozen (6x) € 30 € 60 €20 Verkocht
2172 Image Matroosje, biscuit hoofd en papiermaché ledematen, Simon & Halbig?, l. 48 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
2173 Image Twee dozen met barbiepoppen, ca. 40 stuks, drie exemplaren beschadigd (ca. 40x) € 50 € 100 €60 Verkocht
2174 Image Fashion barbie + Barbie koffer (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2175 Image Twee fashion barbiepoppen (2x) € 40 € 100 €80 Verkocht
2178 Image Twee fashion barbies met kralen (2x) € 40 € 80 €40 Verkocht
2179 Image Collectie vintage barbies o.a. jaren 'zestig, 30 stuks, enkele attributen ontbreken (30x) € 40 € 100 €80 Verkocht
2180 Image Twee dozen met barbiepoppen, 15 stuks (15x) € 50 € 100 €70 Verkocht
2185 Image 10 fashion barbies in originele doos (10x) € 100 € 200 €200 Verkocht
2186 Image Robert Tonner poppen € 100 € 300 €420 Verkocht
2192 Image Meisjespop, biscuit, Bru Jne & Cie?, l. 42 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2193 Image Robert Tonner poppen, 10 stuks, een standaard ontbreekt (10x) € 100 € 300 €280 Verkocht
2199 Image Drie poppen: Meisjespop, biscuit, gemerkt, l. 44 cm + Meisjespop, biscuit, Simon & Halbig?, l. 44 cm + Meisjespop, biscuit, gemerkt, kleding ontbreekt bij een pop, l. 44 cm (3x) € 100 € 300 € 0 Opgehouden
2200 Image Vier bruidsbarbie's (4x) € 30 € 60 €40 Verkocht