Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 109 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
305 Image Porseleinen ijsbeer met twee kinderen, Lladro, h. 18 cm. € 40 € 80 €40 Verkocht
312 Image Twee Royal Copenhagen figuurtjes: Lezende kinderen, h. 9 cm + Muisje, l. 12 cm. (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
316 Image Herdenkingsbord, Noury & Van der Lande, Sphinx Maastricht, naar een ontwerp van Charles Eyck, transferprint, diam. 31 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
317 Image Porseleinen Royal Copenhagen schaal met hert, diam. 17 cm + Porseleinen Royal Copenhagen schaal met kreeft, diam. 15 cm (2x) € 30 € 60 €20 Verkocht
318 Image Porseleinen Bing & Grondahl meisje met geit, h. 20 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
319 Image Glazen rechthoekige vaas, gesigneerd 'Stromberg Hyttan', h. 25 cm. € 50 € 100 €30 Verkocht
320 Image Twee geglazuurde aardewerken cachepots op schotel, met monogram, haarlijnscheuren, chip en 1 schotel gebarsten, h. 17 cm, diam. 22 cm (4x) € 40 € 100 €25 Verkocht
321 Image Aardewerken kaststel, 3 vazen, Royal Sphinx Maastricht, model 'Delft', h. 25 en 30 cm (3x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
322 Image Franklin Mint vaas, h. 27 cm. € 20 € 40 €30 Verkocht
323 Image A. Maolin, handbeschilderd porseleinen plaquette, Une prise inutile, ges. l.o., gedat. '84, afm. 30 x 23 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
324 Image A. Maolin, handbeschilderd porseleinen plaquette, l'Embuscade, ges. l.o., gedat. '84, afm. 30 x 23 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
325 Image J. Keulers (1924-2019), keramische schenkkan, gemonogrammeerd, gedat. '92, h. 24 cm + Bord, La bilal, diam. 31 cm, minimale beschadiging glazuur onderzijde (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
326 Image J. Keulers (1924-2019), keramisch object in metalen houder, h. 140 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
327 Image Delfts aardewerken bord, 18de eeuw, diam. 20 cm + Delfts aardewerken tegel, 18e eeuw, met putto, afm. 13 x 13 cm (2x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
329 Image Keramische beschilderde vaas, gesigneerd, chip, h. 28 cm + Keramische schaal, haarlijnscheur, diam. 17 cm (2x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
330 Image Twee aardewerken tegels, Delft, gedecoreerd met tulpen, 18de eeuw, afm. 13 x 13 cm, beide gerestaureerd (2x) € 50 € 100 €70 Verkocht
331 Image J. Keulers (1924-2019), 2 keramische vazen, beide gemonogrammeerd en gedateerd '91, h. 27 en 30 cm (2x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
332 Image J. Keulers (1924-2019), keramische schenkkan en vaas, schenkkan gemonogrammeerd en gedateerd '91, h. 26 en 30 cm (2x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
333 Image J. Keulers (1924-2019), keramisch object op marmeren basement, Twee gezichten, h. 103 cm. € 100 € 200 €220 Verkocht
334 Image Twee terracotta haardtegels: Paardje, 16de eeuw, afm. 13,5 x 9,5 x 7,5 cm + Decoratief, 18de eeuw, afm. 13 x 9,5 x 3,5 cm (2x) € 140 € 300 €80 Verkocht
336 Image Terracotta ovenschaal, 19de/20ste eeuw, l. 43,5 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
337 Image J. Keulers (1924-2019), keramische schaal, Gezicht, gemonogrammeerd, gedat. '92, diam. 43 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
338 Image J. Keulers (1924-2019), keramische schaal op voet, h. 16 cm, diam. 35 cm. € 40 € 100 €20 Verkocht
339 Image J. Keulers (1924-2019), keramisch object, gemonogrammeerd, h. 32 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
340 Image J. Keulers (1924-2019), keramisch object, Totem, h. 175 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
341 Image J. Keulers (1924-2019), keramisch object met metaal op granieten basement, Man, h. 131 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
342 Image Majolica tegel, Zon, gesigneerd, afm. 14,5 x 14,5 cm, min. chips € 40 € 100 € 0 Opgehouden
343 Image Blauw geglazuurde keramische schaal, diam. 37 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
344 Image J. Keulers (1924-2019), keramische schaal, Abstract, gemonogrammeerd, gedat. '92, diam. 34 cm. € 30 € 60 €30 Verkocht
345 Image J. Keulers (1924-2019), keramische schaal, Gezicht, gemonogrammeerd, gedat. '93, diam. 32 cm. € 30 € 60 €30 Verkocht
346 Image J. Keulers (1924-2019), keramische vaas, gemonogrammeerd, h. 35 cm. € 40 € 100 €70 Verkocht
347 Image J. Keulers (1924-2019), keramisch object, Hoofd van een kind, l. 40 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
348 Image Twee Engelse aardewerken vazen op onderstel, met transferprint, 20ste eeuw, Marlborough, 1 piedestal met chip, h. 35 cm (2x) € 50 € 100 €50 Verkocht
349 Image Ovenschaal met een print naar Corneille, afm. 23 x 8,5 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
350 Image Aardewerken Art Deco servies, Societé Céramique en Petrus Regout, veel gebruikssporen en enkele beschadigingen (ca. 75x) € 50 € 100 €60 Verkocht
351 Image Keramisch vaasje met mannenhoofdje, chip, h. 12 cm + Spekstenen beeldje, l. 13 cm (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
358 Image V. Voets, geglazuurd aardewerken figuur, chip, h. 41 cm + P. Regout vaas, transferprint, h. 41 cm (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
365 Image Aardewerken vaas, gedecoreerd met dieren, sleets, h. 42 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
379 Image Royal Copenhagen porseleinen figuur, Vechtende ijsberen, h. 13 cm. € 50 € 100 €50 Verkocht
380 Image Royal Copenhagen porseleinen figuur, Brullende ijsbeer, h. 32 cm. € 100 € 200 €140 Verkocht
381 Image Porseleinen fluitist, Bing & Grondahl, h. 30 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
386 Image Twee Delfts aardewerken borden, 18de eeuw, mottengaatjes, diam. 22 cm (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
387 Image Niek Hoogland, geglazuurde keramische fruitschaal, gemon. onderzijde, gedat. '98, afm. 33,5 x 34 cm. € 80 € 200 €0 Verkocht
393 Image Kristallen specerijenset, 19de/20ste eeuw, h. 23 cm + Aardewerken met glazen specerijenset, h. 22 cm (2x) € 50 € 120 €50 Verkocht
400 Image Sjer Jacobs, keramische sculptuur, Man met hoed en epaulet, gesigneerd, gedateerd '2002', h. 35 cm. € 200 € 500 €180 Verkocht
407 Image Kristallen karaf, min. chips + Kristallen karaf met Hollands zilveren rand, 2de gehalte (rand zit los) + Glazen karaf + Kristallen gembercoupe (4x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
428 Image Uitgebreid diner-en koffieservies, Societé Céramique, Victoria, o.a. bestaande uit: 27 soepborden, 25 dinerborden, 47 ontbijtborden, 3 juskommen, 3 suikerpotjes, 3 melkkannetjes, 3 koffiepotten, 2 theepotten, 30 koffiekopjes, 38 koffieschoteltjes etc., gebruikssporen (206x) € 200 € 400 €220 Verkocht
429 Image Twee Duitse porseleinen beeldjes, h. 20 cm, min. beschadigingen, kopje gelijmd (2x) € 140 € 300 €120 Verkocht
430 Image 3 Delfts aardewerken tegels met zeilschepen, 18de eeuw, afm. 12,5 x 12,5 cm, hoekje van 1 tegel beschadigd (3x) € 50 € 120 €60 Verkocht
431 Image Twee porseleinen beeldjes van Hollohaza, h. 13 en 19 cm (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden