Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 77 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
328 Image Twee aardewerken art deco/art nouveau schenkkannen, sleets, h. 11 en 18 cm (2x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
335 Image Engelse aardewerken bloemensteekvaas, Art Deco, afm. 14 x 27 cm. € 40 € 100 €60 Verkocht
458 Image Plateel vaas, Gouda, Holland, h. 17 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
546 Image Retro tegeltableau, kleine beschadiging lijst, afm. 60,5 x 60,5 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
624 Image Vintage trolley, uitklapbaar, afm. 78 x 67 cm. € 30 € 60 €40 Verkocht
981 Image Vintage automascotte, gedecoreerd met ram, l. 38 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
982 Image Twee vintage automascottes, in de vorm van een vliegtuig, genummerd, l. 35 en 37 cm (2x) € 40 € 100 €90 Verkocht
983 Image Drie vintage automascottes, in de vorm van een vliegtuig (o.a. voor de Cadillac Eldorado uit de vijftiger jaren), l. 29, 30 en 27 cm (2x) € 40 € 100 €50 Verkocht
984 Image Persglazen Art Deco schaal, diam. 30 cm, min. chipje € 30 € 60 € 0 Opgehouden
988 Image Bronzen Art Nouveau vaas, met florale decoratie, ouderdomssporen, h. 25 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
989 Image Vintage metalen bureaulamp, h. 40 cm + Vintage messing bureaulamp, beide werken (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
990 Image Artemide Tolomeo vloerlamp, h. 115 cm. € 200 € 400 €180 Verkocht
994 Image Kunststoffen reclamefiguur 'Flipje', Hero jam, h. 48 cm. € 30 € 60 €80 Verkocht
995 Image Replica vintage radio (werkt) € 30 € 60 €20 Verkocht
996 Image Houten design armstoel en hocker, met cognackleurig leder bekleed, afm. 84 x 85 cm, sleets € 300 € 600 € 0 Opgehouden
997 Image Metalen dokterskastje, jaren zestig, vijf lades, afm. 87 x 54 x 41 cm. € 100 € 200 €200 Verkocht
998 Image Beschilderd plaasteren Japanse dame met kinderen, gesigneerd, enkele minimale beschadigingen, h. 73 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
999 Image Vintage ski's en skistokken, Belmag Kandahar, sleets en min. beschadigingen (2x) € 80 € 140 €60 Verkocht
1000 Image Vintage kruidenrek met Petrus Regout aardewerk, en een ingebouwde klok, afm. 41 x 72 cm. € 40 € 100 €100 Verkocht
1002 Image Bauhaus-stijl tafellamp, waarschijnlijk latere editie, werkt, h. 36 cm. € 100 € 300 €80 Verkocht
1004 Image Beschilderd plaasteren reclamesculptuur: Phosphatine, gemon. achterzijde, min. beschadigingen, afm. 19 x 28 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
1005 Image Military railroad Lamp Wakefield's Birmingham 1945, h. 31 cm + Industriële Franse rode lamp, h. 35 cm (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
1006 Image Vintage radio, Excelsior 52, afm. 35 x 56 cm. € 40 € 100 €80 Verkocht
1008 Image Grote lederen met stoffen schoen, l. 68 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1009 Image Twee sferische design lampen vervaardigd van glasfragmenten, op houten voet, h. 18 cm (2x) € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1010 Image Rik Davids, houten schaal 'Timber', diam. 53,5 cm. € 300 € 600 €200 Verkocht
1011 Image Art Deco marmeren schouwklok met twee siervazen, ingelegd met messing, h. garnituren 19 cm, de klok loopt, sleuteltje aanwezig (3x) € 200 € 400 €180 Verkocht
1012 Image Vintage grammofoonspeler, hoorn licht gedeukt, met naalden € 40 € 100 €60 Verkocht
1013 Image Wanddecoratie: aan elkaar gelinkte bierplateau's (4x) € 30 € 100 €100 Verkocht
1015 Image Mooie vintage mannelijke mannequin, met plaasteren/houten hoofd en houten armen, haar licht beschadigd, h. ca. 66 cm. € 140 € 300 €120 Verkocht
1016 Image Interlübke wandkast, 1 centrale schuifdeur, met lades en legplanken, afm. 236 x 315 x 45 cm. € 300 € 600 €200 Verkocht
1017 Image Pastoe A'Dammer opbergkast, drie laatjes, grijs met rood, rolluik gebroken, afm. 221 x 37 x 37 cm. € 200 € 400 €0 Verkocht
1018 Image Artifort bank, afm. 80 x 183 x 82 cm. € 300 € 600 €0 Verkocht
1019 Image Twee eikenhouten bloementafeltjes, jaren '40, afm. 109 x 25 x 25 cm + h. 96 x 24 x 24 cm (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
1020 Image Design tafel, ingelegd met rood glas, gebruikssporen, afm. 69 x 130 x 130 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1021 Image Design vergadertafel, gebruikssporen, afm. 76 x 233 x 140 cm. € 100 € 300 € 0 Opgehouden
1022 Image 2 rode Thonet stoelen, h. 80 cm. (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1023 Image 2 zwarte Thonet stoelen, h. 78 cm. (2x) € 100 € 200 €0 Verkocht
1024 Image Vier Schlap eetkamerstoelen, gebruikssporen (4x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1025 Image Vier Schlap eetkamerstoelen en een Schlap armstoel, diverse kleuren, gebruikssporen (5x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1027 Image Andrea Derichs, cementen sokkel/krukje met deksel, afm. 42 x 31 x 31 cm. € 100 € 200 €100 Verkocht
1028 Image Vintage sodafles, Sparklets England, h. 29 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1029 Image Marmeren art deco danseres, gerestaureerd, h. 38 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
1030 Image Metalen sokkel, h. 85 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
1037 Image Vintage stoel, jaren '70, met wollen stoffen bekleding, afm. 75 x 61 cm, zithoogte 38 cm. € 40 € 100 €100 Verkocht
1038 Image Vintage stoel, jaren '70, met wollen stoffen bekleding, afm. 75 x 61 cm, zithoogte 38 cm. € 40 € 100 €90 Verkocht
1039 Image Vintage stoel, jaren '70, met wollen stoffen bekleding, afm. 75 x 61 cm, zithoogte 38 cm. € 40 € 100 €90 Verkocht
1065 Image Vintage bokshandschoenen € 30 € 60 €20 Verkocht
1072 Image Twee grote glazen reclame eau de cologne flessen, sleets, h. 42 en 63 cm (2x) € 30 € 60 €60 Verkocht
1086 Image 4 Art Nouveau glazen op tinnen voet, glas waarschijnlijk van latere datum, h. 26 cm (4x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden