Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Koper, Tin en andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 21 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1245 Image Gietijzeren engel (tuinbeeld), l. 25 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1615 Image Gietijzeren parapluhouder, h. 50 cm + Gietijzeren schoenenschraper in de vorm van een teckel, l. 33 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1857 Image Koperen Menorah, h. 31 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1858 Image Groep tuindecoraties: 3 vazen, jardinière en bloemenkorf (5x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1884 Image Tinnen klepkan, h. 28 cm + Tinnen schotel, diam. 27 cm (2x) € 50 € 100 €50 Verkocht
1885 Image Bronzen tafelbel in de vorm van een vrouw, h. 17 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1886 Image Messing kelk met deksel, 19de/20ste eeuw, klein deukje voet, h. 33 cm. € 60 € 100 €40 Verkocht
1899 Image Monumentale vogelkooi, eerste helft 20ste eeuw, koper met hout, h. 120 cm. € 200 € 400 €320 Verkocht
1906 Image Paar bronzen kandelaars, met getorste voet, h. 20 cm (2x) € 30 € 60 €20 Verkocht
1912 Image Tinnen schaal, 19de eeuw, diam. 38 cm, scheurtje € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1913 Image Duitse tinnen kan, 1824, h. 28 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
1919 Image IJzeren lint/papierverdeler, 19de/20ste eeuw, h. 22 cm. € 40 € 100 €40 Verkocht
1920 Image Bronzen kandelaar, Neo-Renaissance, 19de/20ste eeuw, h. 57 cm. € 100 € 200 €90 Verkocht
1926 Image Tinnen schotel, diam. 27 cm + Tinnen klepkan, 19de/20ste eeuw, deukjes, h. 17 cm + Tinnen eikelkan, 19de/20ste eeuw, h. 25 cm (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1927 Image Twee bronzen Nederlandse kandelaars, 18de/19de eeuw + Twee messing olielampen, 19de eeuw, h. 38-45 cm (4x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1933 Image Twee bronzen drielichtskandelaars, 20ste eeuw, met losse bobeches, 1 arm zit iets los, h. 40 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1940 Image Twee bronzen vijzels met stamper, 20ste eeuw, h. 7 en 10 cm (2x) € 40 € 100 €30 Verkocht
1947 Image Bronzen vijzel met stamper, 20ste eeuw, h. 16 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1954 Image Bronzen neogotisch kistje, 20ste eeuw, afm. 7 x 14 x 9 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1955 Image Paar beschilderde tinnen kandelaars, 19de eeuw, sleets, h. 17 cm (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2065 Image Metalen kanonskogel, diam. 12 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht