Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Religiosa

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Speelgoed, Wapens

Er zijn 11 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
415 Image Calvariegroep, chamotte klei, geglazuurd, ontwerp: Charles Vos (1888-1954), afm. 54 x 38 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
462 Image Terraco crucifix met treurende Maria en Johannes de Evangelist, l. kruis 38 cm (3x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
804 Image Drie religieuze voorstellingen, gedecoreerd met paarlemoer, 19de/20ste eeuw, l. 17-28 cm, allen met beschadigingen + Koperen Madonna, h. 14 cm (4x) € 100 € 200 €90 Verkocht
1296 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Geboorte van Maria, barst in paneel, afm. 35 x 30 cm. € 200 € 400 €190 Verkocht
1342 Image Russisch icoon, Moeder Gods met het Christuskind, in verzilverde oklad, 19de eeuw, afm. 21 x 17 cm. € 140 € 300 €120 Verkocht
1679 Image Kerkboek over Maria, met enkele etsen o.a. van Pieter de Jode, Jan Casper Gevaerts, Karel van Mallery en Willem Hondius, 17de/18de eeuw, Antwerpen, slechte conditie € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1780 Image Palmhouten Corpus Christi, 17de eeuw, armen gelijmd, l. 29 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1898 Image Geëmailleerde koperen plaquette, Mozes met de tafelen der wet, 20ste eeuw, afm. 10 x 10 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1905 Image Russisch icoon, ca. 1860, De Heilige Drievuldigheid, afm. 36 x 29,5 cm. € 200 € 400 €220 Verkocht
2000 Image Drie religieuze achterglasschilderingen, 19de/20ste eeuw, diverse afmetingen (3x) € 30 € 60 €50 Verkocht
2137 Image Statenbijbel, 18de eeuw, zonder wereldkaart, met Bijbelse illustraties € 80 € 140 €180 Verkocht