Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 80 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
001 Image Paar ivoren sculpturen, 19de eeuw, op houten basement, mogelijk Dieppe, zwaard van man beschadigd, h. 18 cm (2x) € 400 € 800 €380 Verkocht
002 Image Bronzen sculptuur, Abstracte compositie, gemonogrammeerd, h. 26 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
003 Image Natuurstenen tuinbeeld, Vechtende figuren, op hardstenen sokkel, 20ste eeuw, h. beeld 65 cm, h. sokkel 60 x 45 x 25 cm (2x) € 400 € 900 €320 Verkocht
004 Image Jo Ramakers, bronzen sculptuur op marmeren basement, Toetanchamon, gemonogrammeerd, h. 55 cm. € 1.000 € 2.000 €800 Verkocht
008 Image Oosters zamac paard, 20ste eeuw, voorpoot gerestaureerd, gesigneerd aan de onderzijde buik, afm. 65 x 77 cm. € 400 € 900 € 0 Opgehouden
009 Image Eikenhouten putto met hoorn, 18de/19de eeuw, l. 21 cm + Zachthouten Corpus Christi, 19de eeuw (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
015 Image Bronzen sculptuur, Lezende engel, 20ste eeuw, h. 36 cm. € 100 € 200 €90 Verkocht
016 Image Eikenhouten paneel, Neptunus in zijn zegewagen, 18de eeuw, afm. 27 x 112 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
022 Image Gepatineerd bronzen stier, afm. 23 x 32 cm. € 300 € 600 €280 Verkocht
023 Image César (1921-1998), kunsstof figuur, Expansion au pot au lait, gesigneerd en oplage 54/75, afm. 14 x 32 cm. € 2.000 € 4.000 €1.500 Verkocht
024 Image Jef Wishaupt (1940), drie bronzen sculpturen op een stenen basement, Ooievaar, vrouwen-en mannenfiguur, 1 beeld gemonogrammeerd 'JW', h. 53-55-83,5 cm (3x) € 800 € 1.600 € 0 Opgehouden
029 Image J. Keulers (1924-2019), puimstenen buste, h. 55 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
030 Image Joseph Kosuth (1945), diptiek: ex-libris, zeefdruk op getemperd glas en hout, 54/75, 1991 (2x) € 600 € 1.200 € 0 Opgehouden
036 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Duif, h. 12 cm. € 40 € 100 €50 Verkocht
037 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Koppel, h. 17 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
038 Image Twee bronzen sculpturen: Manneke Pis, h. 20 cm + Meisje, h. 12 cm (2x) € 40 € 80 €30 Verkocht
039 Image Twee museumkopies, h. 15 en 20 cm (2x) € 50 € 120 €100 Verkocht
040 Image Wim Riksen (1964), bronzen sculptuur op stenen basement, Vogelman, gesigneerd onderzijde, h. 24 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
041 Image Bronzen sculptuur op hardstenen basement, Moeder met kind, h. 17 cm. € 40 € 80 €40 Verkocht
042 Image Wim Riksen (1964), bronzen sculptuur op stenen basement, Vogelman, gesigneerd onderzijde, h. 31 cm. € 200 € 400 €150 Verkocht
043 Image Twee abstracte stenen sculpturen op marmeren basement, ongesigneerd, h. 35 en 35 cm (2x) € 100 € 200 €80 Verkocht
044 Image Abstracte marmeren sculptuur op marmeren basement, ongesigneerd, h. 36 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
045 Image Hardstenen vis op stalen met plexiglazen voet, ongesigneerd, h. 157 cm. € 200 € 500 €180 Verkocht
046 Image Wies Stassen, keramische sculptuur, Dekselpot, gemonogrammeerd, diam. 20 cm, h. 14 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
047 Image Stenen sculptuur, Abstracte compositie, ongesigneerd, h. 29 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
048 Image Wim Riksen (1964), bronzen sculptuur op stenen basement, Vogelman, gesigneerd onderzijde, h. 29 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
049 Image Metalen vogel vervaardigd uit onderdelen, gemonogrammeerd 'SW', 2004, h. 66 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
050 Image Rudi Nelissen, keramische figuur op houten console, gemonogrammeerd achterzijde, h. 32 en 34 cm (2x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
051 Image Kunstenares uit Heerlen, keramisch vrouwenportret met de kleuren van de wereldbol, ongesigneerd, h. 50 cm + IJzeren sokkel, gedeukt, h. 101 cm (2x) € 200 € 400 €130 Verkocht
052 Image Jan Tobben, ijzeren sculptuur met stenen bol, Figuur, gemonogrammeerd, 2.0, h. 80 cm. € 140 € 300 €160 Verkocht
053 Image Jan Tobben, Cortenstalen figuur met geelkoper, gemonogrammeerd, 2.0, h. 170 cm. € 300 € 600 €280 Verkocht
054 Image Beschilderde keramische sculptuur 'Ars longa, Vita brevis, h. 71 cm. € 50 € 120 €50 Verkocht
057 Image Jan Tobben, IJzeren sculptuur op stenen basement, gemonogrammeerd, Twee figuren, h. 43 cm, h. 30 cm. € 160 € 300 €140 Verkocht
058 Image Taille directe houten sculptuur, deels gepolychromeerd, gemon. 'HS', Herkomst: Galerie Jasper, h. 68 cm. € 100 € 300 €80 Verkocht
059 Image Lo van der Linden (1937), ijzeren sculptuur, Haan, h. 250 cm. € 600 € 1.200 €650 Verkocht
060 Image Frans Eggen (1952-2003), hardstenen sculptuur, De wachters, afm. 226 x 66 cm. € 400 € 800 €1.700 Verkocht
061 Image Rob Stultiens (1922-2002), stenen sculptuur, De reikende hand, afm. 66 x 70 cm. € 400 € 800 €360 Verkocht
063 Image Jo Peters (1965), granieten hoofd, h. 39 cm. € 140 € 300 €120 Verkocht
064 Image Lo van der Linden (1937), ijzeren sculptuur, Zonder titel, afm. 200 x 26,5 x 22 cm. € 500 € 1.000 €550 Verkocht
065 Image J. Schäfer, Kip, gesigneerd, h. 20 cm. € 50 € 100 €50 Verkocht
066 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Troika, gesigneerd en met gieterstempel, afm. 9 x 21 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
067 Image Deels beschilderd houten sculptuur, Het oog, afm. 36 x 101 cm. € 60 € 150 €50 Verkocht
068 Image Bronzen sculptuur, Dame met schaakstuk en schaakbord, gemon. achterzijde 'PK', h. 16 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
069 Image Houten sculptuur, 19de eeuw, Duivel omgeven door helse vlammen, sporen van polychromie, enkele beschadigingen, l. 70 cm. € 100 € 200 €160 Verkocht
070 Image Gepolychromeerd houten Madonna met kind, 19de eeuw, h. 95 cm. € 140 € 300 €240 Verkocht
071 Image J. Keulers (1924-2019), bronzen sculptuur, Drinkende vrouw, gemonogrammeerd, gedat. '92, h. 42 cm. € 60 € 140 € 0 Opgehouden
072 Image J. Keulers (1924-2019), bronzen sculptuur, Moeder en kind, gemonogrammeerd, gedat. '00, h. 26 cm. € 100 € 200 €50 Verkocht
073 Image J. Keulers (1924-2019), bronzen sculptuur op puimstenen basement, Nar, h. 38 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
074 Image J. Keulers (1924-2019), houten sculptuur, Moeder en kind, gemonogrammeerd, gedat. '98, h. 44 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
075 Image J. Keulers (1924-2019), 2 houten sculpturen, Naakt, gemonogrammeerd, gedat. '04 en '05, h. 67 en 68 cm (2x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden