Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 58 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
991 Image Mooie trambank, volgens overlevering uit de tram van Maastricht, eerste helft 20ste eeuw, afm. 135 x 124 x 56 cm. € 200 € 400 €180 Verkocht
992 Image Mooie trambank, volgens overlevering uit de tram van Maastricht, eerste helft 20ste eeuw, afm. 135 x 124 x 56 cm. € 200 € 400 €180 Verkocht
993 Image Biedermeier bank, bekleed met zebra, afm. 220 x 103 x 65 cm. € 160 € 300 €140 Verkocht
1080 Image Vlaams wandtapijt, waarschijnlijk Brussel, 16de/17de eeuw, Eurydice wordt gebeten door een slang, enkele oude restauraties, sleets, afm. 106 x 94 cm. € 300 € 1.400 €280 Verkocht
1611 Image Kelim, afm. 118 x 78 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1616 Image Kelim, jaren '50-'60, afm. 285 x 180 cm. € 300 € 500 € 0 Opgehouden
1617 Image Kamelenzak, afm. 171 x 75 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
1622 Image Verguld houten spiegel met blaker, 19de/20ste eeuw, min. beschadigingen, l. 49 cm. € 80 € 140 €60 Verkocht
1624 Image Kamelenzak, afm. 147 x 73 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1629 Image Houten spiegel, eerste helft 20ste eeuw, afm. 57 x 74 cm. € 30 € 60 €30 Verkocht
1631 Image Geelkoperen wandklok, 19de eeuw, diam. 30 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1635 Image Messing met glazen plafondlamp, h. 41 cm. € 40 € 60 € 0 Opgehouden
1636 Image Marmeren met bronzen schouwklok met twee vazen, vroeg 20ste eeuw, h. 32 en 26 cm (3x) € 120 € 260 €100 Verkocht
1637 Image Gefineerde Engelse ronde bijzettafel op wieltjes, met vier lades, begin 20ste eeuw, met leder ingelegd, min. beschadigingen, diam. 70 cm, h. 57 cm. € 100 € 200 €130 Verkocht
1638 Image Zachthouten lezenaar met twee koperen kandelaars, 19de eeuw, met uittrekplateau, min. beschadigingen, afm. 120 x 50 cm. € 100 € 200 €110 Verkocht
1639 Image Eikenhouten Engelse kinderstoel met groen lederen bekleding. H.102 cm. € 140 € 280 €80 Verkocht
1640 Image Kelim, waarschijnlijk jaren zestig, vervuild, afm. 365 x 280 cm. € 400 € 800 €320 Verkocht
1641 Image Eikenhouten schoolklok, met Arabische cijferring, vroeg 20ste eeuw, diam. 37 cm. € 100 € 200 €220 Verkocht
1642 Image Eikenhouten koekoeksklok, gedecoreerd met jachtwild, enkele beschadigingen, l. 67 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
1643 Image Skeletklok, met Arabische cijferring, 20ste eeuw, diam. wijzerplaat 37 cm. € 300 € 600 €280 Verkocht
1644 Image Huygens barometer, 20ste eeuw, glazen plaatje zit los, l. 108 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1645 Image Kroonluchter, 6-lichts, glas met koper, enkele losse onderdelen, l. 120 cm. € 140 € 300 €200 Verkocht
1646 Image Italiaanse notenhouten dressoir, enkele oude restauraties,18/19e afm. 103 x 181 x 43 cm. € 800 € 1.600 € 0 Opgehouden
1647 Image Lederen (draai) bureaustoel, leer is beschadigd, afm. 106 x 58 x 56 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
1648 Image Twee Franse bijzettafeltjes, met twee laatjes, h. 80 cm., diam. 52 cm (2x) € 100 € 200 €200 Verkocht
1649 Image Notenhouten cassapanca met lade, 17de/18de eeuw, enkele beschadigingen en houtwormschade, afm. 61 x 142 x 58 cm. € 400 € 800 €180 Verkocht
1650 Image Verguld bijzettafeltje, met marmeren blad, 19de/20ste eeuw, enkele beschadigingen, afm. 68 x 75 x 46 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
1654 Image Notenhouten staande lamp, gedecoreerd met twee paardenhoofden, 20ste eeuw, voet gelijmd, h. 177 cm. € 140 € 280 €220 Verkocht
1655 Image Notenhouten eetkamertafel, 18de/19de eeuw, houtwormsporen, afm. 77 x 170 x 115 cm. € 600 € 1.500 € 0 Opgehouden
1656 Image Gefineerd houten damesbureau, bovenzijde gescheurd, op taps toelopende poten, afm. 72 x 43 x 74 cm. € 30 € 60 €150 Verkocht
1657 Image Perzisch tapijt, zijde en wol, afm. 210 x 150 cm. € 300 € 600 €220 Verkocht
1660 Image Venetiaanse notenhouten spiegel met verguld houten ornamenten, 18de/19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 130 x 113 cm. € 3.000 € 5.000 € 0 Opgehouden
1661 Image Noord-Italiaanse notenhouten salontafel, 19de/20ste eeuw, voet van latere datum, afm. 48,5 x 135 x 70 cm. € 140 € 280 €120 Verkocht
1662 Image Noord-Italiaans notenhouten bidbankje, 18de eeuw, 5 lades, ingelegd met marqueterie, afm. 88 x 66 x 34 cm. € 400 € 800 €180 Verkocht
1663 Image Italiaanse verguld houten spiegel, rijkelijk bewerkt, 18de/19de eeuw, met rood velours rand, afm. 95 x 117 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1664 Image Perzisch tapijt, afm. 408 x 304 cm. € 300 € 600 €280 Verkocht
1667 Image Italiaanse notenhouten vierdeurskast, 18e eeuw, sporen van houtworm, afm. 150 x 71 x 45 cm. € 400 € 800 €200 Verkocht
1668 Image Notenhouten bijzettafeltje, Sorrento, ingelegd met andere houtsoorten, beschadigd, h. 74 cm, diam. 63 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
1669 Image Zwart marmeren klok, Ansonia Clock Company New York, 19e eeuw, h. 31 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1670 Image Bewerkte houten Italiaanse spiegel, 19de eeuw, afm. 82 x 82 cm. € 200 € 400 €220 Verkocht
1674 Image Italiaanse commode, met drie lades, lades voorzien van marquetterie en deels gezwart, 18de/19de eeuw, gebruikssporen, afm. 98 x 160 x 64 cm. € 500 € 1.000 €380 Verkocht
1675 Image Bewerkt notenhouten juwelenkistje, 18de/19de eeuw, scharnieren van latere datum, afm. 19 x 38 x 31 cm. € 80 € 120 €140 Verkocht
1676 Image Spaanse stoel, 17de/18de eeuw, leer is vernieuwd, afm. 94 x 66 x 56 cm. € 80 € 120 € 0 Opgehouden
1677 Image Verguld houten ornament (verwerkt in hoofdeinde bed), 18e eeuw, ItaliĆ«, afm. 48 x 144 cm. € 100 € 200 €380 Verkocht
1681 Image Perzische loper, sleets, afm. 246 x 113 cm. € 40 € 100 €0 Verkocht
1688 Image Nederlandse bakbarometer, laat 18de/vroeg 19de eeuw, Amsterdam, kast met aan de bovenzijde een gebroken fronton bekroond door een urne, tinnen schaalplaten afgeschermd door een glasdeur, maker: A. Peia, Amsterdam, h. 125 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1689 Image Giorgetti armstoel, gebruikssporen, h. 90 cm. € 140 € 300 €120 Verkocht
1695 Image Friese staartklok, 19de eeuw, beschilderde wijzerplaat, met maanstand, arm van 1 figuur gelijmd, met dagaanduiding, l. 185 cm. € 200 € 500 €190 Verkocht
1696 Image Giorgetti armstoel met hoge rugleuning en lederen kussentje, gebruikssporen, h. 120 cm. € 200 € 400 €160 Verkocht
1702 Image Wandklok met ijzeren interieur, 17de eeuw, met 18de eeuwse plaat en 1-wijzer mechaniek (mariage), l. klok 32 cm, l. houder 16 x 16 x 15 cm. € 400 € 800 €380 Verkocht