Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Aziatische en Etnografische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 108 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
111 Image Twee Indonesische pijpen, l. 32 cm (2x) € 40 € 80 €30 Verkocht
414 Image Oosters perzikenboompje vervaardigd uit mineralen en gesteenten, l. 19 cm + Celluloid beursje, 19de/20ste eeuw, l. 6 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
421 Image Perzische tegel, afm. 20 x 13 cm, chip + Perzische vaas, grote chip, h. 15 cm (2x) € 100 € 200 €60 Verkocht
422 Image 2 Perzische vaasjes, 1 met stop, 19de/20ste eeuw, craquelures, stop beschadigd, h. 8 en 18,5 cm (2x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
423 Image Drie Perzische tegels, 19de/20ste eeuw, afm. 10 x 10 cm (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
424 Image Drie Perzische tegels, 19de/20ste eeuw, afm. 10 x 10 cm (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
701 Image Twee Japanse papiermaché penseelhouders, 19de eeuw, restauratie aan rand, h. 12 cm + Bronzen waterbuffel met jongen, l. 12,5 cm (3x) € 40 € 100 €30 Verkocht
736 Image Twee Chinese cachepots, 20e eeuw, h. 14 cm (2x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
737 Image Chinese rechthoekige vaas, onderaan gemerkt, h. 37 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
738 Image Deels vergulde Aziatische geknielde dame met bloemen, h. 42 cm. € 160 € 300 €120 Verkocht
739 Image Chinese bronzen rituele fles met twee ringen, h. 40 cm. € 100 € 200 €150 Verkocht
747 Image Chinese tinnen en houten theeset, van 1 kopje ontbreekt het hout en het oor en van 1 kommetje ontbreekt er iets van de standring (14x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
748 Image Fragment van een Boeddhistische thangka, 19de/20ste eeuw, sleets, afm. 26,5 x 17,5 cm. € 50 € 100 €60 Verkocht
749 Image Chinees porseleinen schaal met Hollands zilveren hengsel, laat 18de eeuw, diam. 24.5 cm, enkele minieme randschilfers € 200 € 400 €460 Verkocht
750 Image Twee Chinese bronzen vaasjes met oren, l. 24 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
751 Image Afrikaanse houten sokkel, slechte conditie, h. 22 cm, diam. 27 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
752 Image Afrikaanse houten sculptuur, Vrouw met scarificaties, h. 34 cm. € 50 € 120 €40 Verkocht
753 Image Afrikaanse houten sculptuur, restauraties, h. 30 cm. € 40 € 100 €40 Verkocht
754 Image Afrikaanse houten sculptuur, voet beschadigd, l. 30 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
755 Image Balinese houten tempel, afm. 36 x 30 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
757 Image Afrikaanse houten leeuw, afm. 21 x 44 cm, enkele scheuren € 100 € 200 € 0 Opgehouden
758 Image Afrikaanse houten aap, enkele beschadigingen, gedeeltelijk gescheurd, h. 49 cm. € 200 € 400 €120 Verkocht
759 Image Twee Afrikaanse houten maskers, 1 polychroom bewerkt, l. 36 en 55 cm (2x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
760 Image Afrikaanse houten sculptuur, Man, min. beschadigingen, h. 49 cm. € 140 € 300 €220 Verkocht
761 Image Twee Afrikaanse houten sculpturen, h. 21 en 29 cm (2x) € 50 € 100 €100 Verkocht
762 Image Bewerkte houten doos, l. 27 cm + Twee dolken in een schede, l. 32 cm, sleets + Houten object, gedecoreerd met vogel, l. 26 cm (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
763 Image Mexicaans aardewerken paard met ruiter, zuidelijk Peru, uit de streek van het Titicacameer (Pucara), deels geglazuurd, 20ste eeuw, afm. 19 x 15 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
764 Image Afrikaanse houten sculptuur, Man op troon, h. 35 cm. € 100 € 200 €190 Verkocht
765 Image Twee Afrikaanse houten sculpturen, h. 23 en 28 cm (2x) € 30 € 60 €20 Verkocht
766 Image Twee Afrikaanse houten maskers, l. 14 en 23 cm, grootste masker is gerestaureerd (2x) € 100 € 200 €80 Verkocht
767 Image Twee Afrikaanse houten sculpturen, h. 22 en 28 cm (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
768 Image Afrikaanse bronzen koning, h. 17 cm + Afrikaanse terracotta sculptuur, h. 22 cm (2x) € 100 € 200 €60 Verkocht
769 Image Perzisch aardewerk, 19de/20ste eeuw, bestaande uit: diepe kom, diam. 17 cm + twee kommetjes, diam. 12,5 cm + Bord, diam. 18 cm, allen met haarlijnscheuren en enkele min. beschadigingen (4x) € 200 € 400 €150 Verkocht
770 Image Twee Chinese porseleinen kommen, 20ste eeuw, gedecoreerd met draken, diam. 15,5 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
771 Image Chinese porseleinen kom, gemerkt, 20ste eeuw, diam. 21 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
772 Image Chinese lakwerken en deels vergulde opbergkist, beschadigd, 19de/20ste eeuw, afm. 50 x 50 cm. € 40 € 100 €50 Verkocht
773 Image Drie Afrikaanse sculpturen, h. 25-46 cm (3x) € 50 € 100 €60 Verkocht
774 Image Gepolychromeerd houten Man, gebarsten, h. 48 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
775 Image 4 Chinese porseleinen kopjes en 1 schoteltje, imari, 18de eeuw, allen met min. chips en schoteltje met haarlijnscheur (5x) € 100 € 200 €160 Verkocht
777 Image 6 Chinese klapstoelen, jaren veertig/vijftig, met beschilderde Chinese tekens op de achterzijde, h. 83 cm (6x) € 200 € 400 €150 Verkocht
778 Image 3 Chinese porseleinen schoteltjes, 19de eeuw, allen met min. chips en haarlijnscheuren (3x) € 40 € 80 €50 Verkocht
779 Image Aardewerken cilindervormige vaas (chamotte?), China, 20ste eeuw, h. 28 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
780 Image Drie Chinese prenten, vroeg 20ste eeuw, afm. 21 x 5 cm. (3x) € 40 € 80 €30 Verkocht
781 Image Twee beschilderde metalen flessen van groot formaat, Indië, h. 60 en 44 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
782 Image Paar Japanse paneeltjes, ingelegd met been, gezichtjes in ivoor, afm. 39 x 25 cm. (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
783 Image Rijkelijk bewerkte Indische ivoren tand, voor 1947, l. 34 cm. € 180 € 300 €240 Verkocht
784 Image Drie Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, imari, diam. 23 cm, min. chips (3x) € 100 € 200 €160 Verkocht
785 Image Drie vintage groen geglazuurde Chinese voorraadpotten, h. 10-13 cm, 1 met minieme chip (3x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
786 Image Bronzen sculptuur, Afrikaan, h. 26 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
787 Image 3 Chinese porseleinen schoteltjes (famille rose en capucijner), 18de eeuw, allen met min. chips en haarlijnscheuren + Monochroom Chinees porseleinen kommetje, randschilfers (4x) € 100 € 200 €80 Verkocht