Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Archeologische Objecten

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 4 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
708 Image Bronzen beeldje op hardstenen basement, mogelijk Romeins, Hera(?), h. 6,5 cm + Fossiel van visjes (2x) € 50 € 120 €40 Verkocht
730 Image Egyptische faience ushabti, l. 4,5 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
860 Image 5 Egyptische ushabti's, waarschijnlijk 20ste eeuw, diverse afmetingen + Beschadigde stenen scarabee + 2 faience scarabees (8x) € 50 € 100 €50 Verkocht
867 Image Stenen kom, Madonna met kind + Puimstenen hoofd + Stenen Heilige, hoofd gelijmd, diverse afmetingen (3x) € 100 € 200 €60 Verkocht