Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 73 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
106 Image Zilveren bewerkt kistje, Djokja, gehalte 800, ca. 930 gram, afm. 6 x 19 x 14 cm. € 200 € 400 €160 Verkocht
107 Image Glazen schaal met zilveren hengsel + een notenkraker met zilveren heft (2x) € 50 € 120 €30 Verkocht
108 Image Acht Hollands zilveren vorkjes, 2de gehalte, + een zilveren beugeltasje, 800, ca. 125 gram (9x) € 50 € 100 €40 Verkocht
109 Image Negen Hollands zilveren oestervorkjes, 2de gehalte, ca. 97 gram (9x) € 50 € 100 €30 Verkocht
110 Image Verzilverd tafelblik met deksel, feestelijke voorstelling, diam. 17 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
112 Image Hollands zilveren beugel, 2de gehalte, l. 16 cm, ca. 90 gram € 40 € 100 €30 Verkocht
113 Image Verzilverd bestek voor 6 personen, Gero, in bestekkist (ca. 44x) € 100 € 200 €90 Verkocht
114 Image 6 Hollands zilveren mokkalepeltjes, 2de gehalte + Hollands zilveren anjervaasje, 2de gehalte, verzwaard + Hollands zilveren servetring, 2de gehalte + Hollands zilveren vingerdoekring, 2de gehalte (9x) € 60 € 120 €50 Verkocht
115 Image 6 verzilverde cocktaillepels, gedecoreerd met autootje + 3 verzilverde cocktaillepels met getorste steel + 3 verzilverde stampers (12x) € 30 € 60 €20 Verkocht
116 Image 6 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte + 9 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte, ca. 130 gram, in houten doosje (15x) € 50 € 100 €50 Verkocht
117 Image Verzilverd visbestek, Gero, bestaande uit: 6 visvorken- en messen, in doosje (12x) € 30 € 60 €80 Verkocht
118 Image 6 diverse Hollands zilveren bestekonderdelen, 2de gehalte, ca. 183 gram + 5 verzilverde cocktaillepels en verzilverde vleesvork (12x) € 60 € 140 €50 Verkocht
119 Image Engels zilveren strooibus, 925, Londen, enkele deukjes, h. 17 cm, ca. 189 gram € 100 € 200 €80 Verkocht
120 Image Assorti kavel Hollands zilver, 2de gehalte (2 dinerlepels, 1 dinervork, 4 lepeltjes (erg sleets), 2 beschadigde lepeltjes en 1 vorkje) + Twee zoutvaatjes met zilveren rand op koperen onderstel met twee zilveren zoutlepeltjes (11x) € 50 € 120 €40 Verkocht
121 Image Zilveren roomstel, 925 + Zilveren suikerschep, 800, ca. 368 gram (4x) € 140 € 300 €120 Verkocht
122 Image 5 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte + 12 Hollands zilveren advocaatlepeltjes, 2de gehalte + Hollands zilveren kinderlepeltje, 2de gehalte, ca. 156 gram (18x) € 50 € 120 €40 Verkocht
123 Image Hollands zilveren theepot, 2de gehalte, ca. 380 gram, gezwart houten handvat gebroken € 100 € 200 €160 Verkocht
124 Image 3 Hollands zilveren servetringen en 4 Hollands zilveren vingerdoekringen, allen 2de gehalte + Zilveren vingerdoekring, ca. 144 gram (7x) € 50 € 100 €40 Verkocht
125 Image Hollands zilveren lepelvaasje, deukjes, 2de gehalte + Hollands zilveren eierdopje, 2de gehalte + 6 mokkalepels + Pieter Claesz. neobarok lepel, 835 + Zilveren lepeltje, ca. 120 gram (10x) € 60 € 140 €50 Verkocht
126 Image Aardewerken Makkum schaaltje, met Hollands zilveren hengsel, 2de gehalte, kleine restauratie schaaltje, l. 22 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
127 Image Duits zilveren sigarettenhouder, 800, gemonogrammeerd, deukje, l. 10 cm, ca. 84 gram € 40 € 100 € 0 Opgehouden
128 Image 8 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte, ca. 70 gram (8X) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
129 Image 2 Hollands zilveren gembervorkjes, 2de gehalte + Hollands zilveren poedersuikerlepel, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschepje, 2de gehalte, met agaten heft, ca. 105 gram (4x) € 50 € 100 €40 Verkocht
130 Image Hollands zilveren miniatuur kroonluchter, 2de gehalte + Hollands zilveren miniatuur lantaarnaansteker, 2de gehalte + Hollands zilveren miniatuur arreslee, 2de gehalte, ca. 90 gram (3x) € 100 € 200 €60 Verkocht
131 Image 8 Hollands zilveren cakevorkjes, 11 koffielepels, theeschep en poedersuikerlepel, alles 2de gehalte, ca. 289 gram (21x) € 100 € 200 €80 Verkocht
132 Image Hollands zilveren olie-en azijnstel, 2de gehalte, met glazen houders, min. chips, h. 28 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
133 Image 12 Hollands zilveren gebaksvorkjes, 2de gehalte, in doosje (12x) € 50 € 100 €70 Verkocht
134 Image Duits zilveren sigarettenhouder, 835, met niëllo, l. 9 cm, ca. 70 gram, min. deukje € 50 € 100 € 0 Opgehouden
135 Image Verzilverde schaal, met florale decoratie, 19de/20ste eeuw, 1 handvat zit los, diam. 31 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
136 Image Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte, met ivoren greep + 2 Hollands zilveren vleesvorkjes met parelrand, 2de gehalte, in doosje + Zilveren poedersuikerlepel, 800, Djokja (4x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
137 Image Verzilverd bestek, bestaande uit: 6 dinermessen, 12 dinervorken en 12 dinerlepels, vleesvork en opdienlepel (32x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
138 Image Hollands zilveren art nouveau aspergeschep, 2de gehalte, ca. 124 gram € 50 € 140 €320 Verkocht
139 Image Kristallen karaffen met Hollands zilveren rand, 2de gehalte, 19de eeuw, chips aan stoppen, veiligheidskettingen zitten los, h. 36 cm (2x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
140 Image Hollands zilveren roomstel, 2de gehalte, ca. 370 gram (4x) € 140 € 280 €120 Verkocht
141 Image Russisch zilveren theekan en suikerdoos, 84 Zolotnik, 800 gehalte, Meesterteken: Andrei Ivanov (1893-1917), Moskou, ca. 1900, gegoten/gedreven/gegraveerd zilver, ca. 582 gram (2x) € 400 € 800 €380 Verkocht
142 Image 15 Hollands zilveren lepeltjes + 2 Hollands zilveren vorkjes + 3 Hollands zilveren suikerschepjes, allen 2de gehalte, ca. 152 gram (20x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
143 Image Hollands zilveren suikerstrooilepel, 2de gehalte, 19de eeuw + Paar zoutbakjes in de vorm van vissen (3x) € 50 € 100 €120 Verkocht
144 Image Hollands zilveren sauslepel, 2de gehalte + Hollands zilveren suikerstrooilepel, 2de gehalte + 5 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, ca. 170 gram (7x) € 40 € 100 €50 Verkocht
148 Image 6 Russisch zilveren dinerlepels, 835, 84 zolotniki, 1835-36, zilversmid: Nicolai Likich Dubrovin, ca. 335 gram (6x) € 200 € 400 €150 Verkocht
149 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje en hengselschaaltje (sleets), beide ajour bewerkt, 2de gehalte, ca. 112 gram (2x) € 100 € 200 €60 Verkocht
155 Image Bijbel met Hollands zilveren slot, 2de gehalte € 40 € 100 €40 Verkocht
156 Image Hollands zilveren fotolijstje, l. 11 cm + Verzilverd fotolijstje, l. 10 cm (2x) € 30 € 60 €40 Verkocht
163 Image Verzilverde inktpot met paardenhoef, 19de eeuw, afm. 9 x 10 cm. € 40 € 100 €100 Verkocht
169 Image Duitse zilveren soeplepel, 800, met monogram, l. 29 cm, ca. 200 gram € 100 € 200 € 0 Opgehouden
170 Image Engels zilveren broodschaal op pootjes, Londen, 1913, ajour bewerkt, l. 34 cm, ca. 460 gram € 300 € 600 €700 Verkocht
176 Image 6 zilveren roomlepels, Duitsland, Robbe & Berking, 800, ca. 192 gram (6x) € 40 € 60 €70 Verkocht
177 Image Stalen bestek, 1 koffielepeltje ontbreekt € 30 € 60 € 0 Opgehouden
281 Image Zilveren parmezaanhouder, met glazen binnenbakje, 800, h. 19 cm, ca. 130 gram € 100 € 200 €110 Verkocht
282 Image Klein zilveren klokje, 925, merk: quartz, afm. 12 x 13 cm, min. deukjes € 50 € 120 € 0 Opgehouden
283 Image Onedel fotolijstje, afm. 17 x 13 cm + Zilveren fotolijstje, 925, 15 x 11 cm, beide sleets (2x) € 40 € 100 €30 Verkocht