Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Varia , Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 278 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 6 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1082 Image Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996), wandhangsel, o.a. gedecoreerd met Indonesische knopen, enkele minimale beschadigingen, afm. 133 x 80 cm. € 200 € 400 €160 Verkocht
1121 Image César Domela (1900-1992), zeefdruk serigrafie, Composition, 55/175, afm. 71,5 x 54 cm, afgebeeld in catalogus Van Reekum Museum, pag. 87 (2x) € 200 € 400 €170 Verkocht
1122 Image Onbekende kunstenaar, aquarel, Naakte vrouw, matige conditie, afm. 49 x 66 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1123 Image Tjeerd Bottema (1884-1940), gemengde techniek, Biddende moeder en kind, ges. r.o., afm. 17 x 12 cm + Twee tijdschriften Íllustration' uit 1925 en 1931, 1 tijdschrift beschadigd (3x) € 100 € 200 €80 Verkocht
1124 Image Majo Majisme (1956), acryl op doek, Verjaardag, ges. m.o., afm. 80 x 80 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1125 Image Majo Majisme (1956), acryl op doek, Vienshuéc Moi, afm. 70 x 70 cm. € 120 € 200 € 0 Opgehouden
1126 Image Olieverf op doek, landschap, ges. r.o., afm. 50 x 68 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
1127 Image J. F. Geusebroek (1922), olieverf op doek, De Helpoort Maastricht, ges. ro., gedat. '60, afm. 49 x 58 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
1128 Image G. Eggen (1921-2000), lithografie, vrouwengezicht, ges. r.o., gedat. '86, afm. 50 x 40 cm. € 30 € 60 €60 Verkocht
1129 Image G. Eggen (1921-2000), gemengde techniek, abstract, ges. l.o, gedat. '87, afm. 47 x 52 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1130 Image Felix van de Beek (1938-), gemengde techniek, abstract, ges. r.b., gedat. 1995, glas gebroken, afm. 64 x 95 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
1131 Image Janine Delaporte (1928), olieverf op paneel, Naar een portret van Montefeltre door Piero della Francesca, ges. r.o., gedat. '82, afm. 38 x 46 cm, herkomst: Kunsthandel Herman van Leeuwen, Heerlen € 600 € 1.400 € 0 Opgehouden
1132 Image H.G. de Korte (1942), olieverf op doek, Het schoonmaken van de melkbussen, ges. l.o., afm. 89 x 69 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1133 Image Nic Habets, olieverf op schildersboard, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 53 x 68 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
1134 Image Nic Habets, olieverf op schildersboard, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 68 x 47 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
1135 Image Janine Delaporte (1928), olieverf op paneel, Fotoboek, afm. 15 x 19 cm, herkomst: Kunsthandel Herman van Leeuwen, Heerlen € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1136 Image Kopie door A. Stösser van een schilderij van Oswald Aschenbach, olieverf op doek, Processie bij het Colosseum, ges. l.o., gedat. '1906', afm. 130 x 110 cm, restauratie doek achterzijde € 400 € 1.000 €600 Verkocht
1137 Image Nic Habets, olieverf op schildersboard of marouflé (?), Stilleven, ges. r.o., afm. 88 x 67 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1138 Image Nic Habets, olieverf op schildersboard of marouflé (?), Stilleven, afm. 68 x 52 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1139 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, 19de/20ste eeuw, De smaakzin, afm. 18 x 15 cm, matige conditie € 100 € 200 €90 Verkocht
1140 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, 19de eeuw, De geurzin, afm. 18 x 15 cm, matige conditie € 160 € 300 €140 Verkocht
1141 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, 19de/20ste eeuw, De tastzin, afm. 18 x 15 cm. € 100 € 300 €80 Verkocht
1142 Image 3 x staalgravures, allen met zichten op Maastricht, diverse maten, herkomst drs. De Bruijn (3x) € 100 € 200 €110 Verkocht
1143 Image F. Oerder, olieverf op paneel, Stilleven, ges. r.o., afm. 10 x 13 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1144 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Jeker Maastricht, ges. r.o., afm. 48 x 22 cm. € 50 € 120 €60 Verkocht
1145 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Watermolen Begijnenstraat Maastricht, ges. r.o., afm. 40 x 30 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
1146 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Pijproker, eerste helft 20ste eeuw, afm. 16 x 10 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1147 Image Olieverf op paneel, Maanlandschap, ges. l.o., 20ste eeuw, faux craquelé, afm. 16 x 22 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1148 Image G. Tonnard, olieverf op paneel, Vrouw met poes, ges. r.o., gedat. '1874', iets craquelé, afm. 31 x 24 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1149 Image Olieverf op doek (bedoekt), Bewening van Christus, 18de/19de eeuw, slechte conditie, afm. 139 x 139 cm. € 200 € 600 €380 Verkocht
1150 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op doek, Vrijthof te Maastricht, ges. l.o., afm. 23 x 28 cm. € 100 € 200 €70 Verkocht
1151 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Château Neercanne, ges. l.o., afm. 39 x 28 cm. € 50 € 120 €70 Verkocht
1152 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Verwerhoek Maastricht, ges. r.o., afm. 24 x 17 cm. € 40 € 100 €60 Verkocht
1153 Image Olieverf op doek (bedoekt), Winterlandschap, 20ste eeuw, gemon. r.o. 'JGS', afm. 30 x 46 cm. € 100 € 200 €60 Verkocht
1154 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op doek, Boslandschap, 20ste eeuw, afm. 38 x 78 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1155 Image J. Vliet, olieverf op doek, Boslandschap, 20ste eeuw, ges. l.o., afm. 38 x 78 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1156 Image Olieverf op doek, De paardenkar, restauratie doek achterzijde, afm. 46 x 57 cm. € 300 € 600 €360 Verkocht
1157 Image Olieverf op triplex, Landschap met schuit, ges. r.o., afm. 38 x 57 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1158 Image Mogelijk Franse school, olieverf op doek ( bedoekt), Dalilah knipt het haar van Samson, 18de eeuw, oude restauraties, verpoetst, afm. 107 x 117 cm. € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
1159 Image Olieverf op doek, Kasteel in de sneeuw, niet gesigneerd, afm. 58 x 68 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1160 Image J. Schipper, olieverf op doek, Italiaanse huizen en bootjes, ges. r.o., afm. 58 x 90 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1161 Image A. Boode, olieverf op doek (bedoekt), Landschap met molen, ges. l.o., gedat. '1894', afm. 55 x 80 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1162 Image E.M. v.d. Wissel, olieverf op doek, Meisje met wateremmer, 20ste eeuw, ges. r.o., afm. 68 x 48 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
1163 Image M. Balen, olieverf op doek (bedoekt), 18de/19de eeuw, Jager in een landschap, ges. r.o., oude restauraties, afm. 115 x 73 cm. € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
1164 Image Olieverf op doek, Stoel met een prop papier, gemon. r.o. 'ES', gedat. '72, afm. 90 x 60 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1165 Image Olieverf op doek, Het stadion, gemon. r.o. 'ES', gedat. '82, afm. 80 x 100 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1166 Image Luis Filcer (1927), litho, Mensen rond een tafel, ges. r.o., 111/125, gedat. '90, afm. 50 x 65 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1167 Image Henk Eikenaar (1945), olieverf op doek, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, afm. 95 x 85 cm. € 200 € 400 €140 Verkocht
1168 Image E. Lucke (1901–1972), olieverf op paneel, Begijnhof met kerk, ges. r.o., afm. 28 x 38 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
1169 Image Leon Jacque (1865-), olieverf op triplex, Eglise St. Marie, ges. achterzijde, afm. 38 x 29 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht