Direct naar kavel nr:

Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art Deco, Vintage en Design, Aziatische en Etnografische Kunst, Archeologische Objecten, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en andere Metalen, Meubilair, Wijnen, Religiosa, Speelgoed, Wapens

Er zijn 51 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1051 Image Vintage tennisracket, l. 71 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
1058 Image Drie strijkinstrumenten, viool en cello erg sleets (3x) € 100 € 200 €260 Verkocht
1079 Image Reclameartikel voor het schoenenmerk 'Sebago', schoen in een fles, l. 50 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1083 Image Witte croco lederen handtas, Melluso Napolo € 40 € 100 €30 Verkocht
1084 Image Tuba, gebruikssporen, deuken € 140 € 300 €120 Verkocht
1213 Image Twee antieke boeken: Rip van Winckel + Frans-Nederduitsch Woordenboek (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1221 Image Drie boeken van H.K. Poot: Gedichten van Hubert Korneliszoon Poot. 18de eeuw (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1230 Image Vier kunstboeken: Reinhoud + Walasse Ting + Henri Jonas, zijn muzen en demonen + One hundred master paintings, Noortman, 2007 (4x) € 40 € 100 €50 Verkocht
1231 Image Twee boeken: Leonor Fini (min. besch) + Angels, a modern myth (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1232 Image Twee kunstboeken: Starting to collect 20th century ceramics, Andrew Casey + Le verre contemporain (2x) € 30 € 60 €20 Verkocht
1251 Image Puffervis, l. 15 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
1252 Image Twee nautilusschelpen, 1 gelijmd en 1 met scherf, l. 16 cm (2x) € 80 € 180 € 0 Opgehouden
1258 Image Opgezette varaan, enkele tenen ontbreken € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1887 Image Vintage tuba, gebruikssporen, Bruxelles-Amsterdam, h. 114 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1891 Image Cortenstalen sokkel, erg sleets, h. 100 x 26 x 26 cm + Cortenstalen vierkante bak, met glazen elementen, min. beschadigingen, afm. 88 x 95 cm. (2x) € 100 € 300 €80 Verkocht
1892 Image Eikenhouten portvat, afm. 60 x 65 cm. € 50 € 100 €50 Verkocht
1998 Image Twee antieke houten speren met ijzeren punt, ouderdoms- en gebruikssporen, l. 163 en 183 cm (2x) € 200 € 400 €130 Verkocht
2003 Image Paraplustok met ivoren handvat (gebroken), 19de/20ste eeuw, l. 81 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
2006 Image Gepolychromeerd houten knobbelgans, afm. 17 x 27 cm + Gepolychromeerd houten gans, afm. 23 x 19 cm (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
2010 Image Houten bridge doosje, met vier doosjes en enkele benen speelfiches, afm. 7 x 27 cm + Houten lepeldoosje, l. 16 cm (2x) € 30 € 60 €20 Verkocht
2013 Image Houten botermal, 19de eeuw, met houtwormsporen, gebruikssporen, diam. 13,5 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2019 Image Officiersstaf, 19de/20ste eeuw, sleets, l. 84 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
2020 Image Verguld houten kroon, 19de/20ste eeuw, h. 11 cm. diam. 20 cm, min. beschadigingen € 30 € 60 €30 Verkocht
2021 Image Drie boekjes over Lucebert (3x) € 30 € 60 €30 Verkocht
2024 Image Egyptische Scarabee, speksteen, replica. € 30 € 60 €20 Verkocht
2025 Image Twee Attacus Atlas motten achter glas, afm. 12 x 43 cm. € 50 € 100 €30 Verkocht
2031 Image Houten schrijfkist, begin 20ste eeuw, enkele beschadigingen, sleutel ontbreekt, afm. 13 x 37 x 25 cm. € 30 € 60 €40 Verkocht
2034 Image Vier grote schelpen (4x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
2035 Image Vier houten eenden o.a. 1 lokeend (4x) € 160 € 300 € 0 Opgehouden
2036 Image Twee gelakte houten Japanse mandarijneenden, jaren tachtig (2x) € 30 € 50 € 0 Opgehouden
2037 Image Drie kleurrijke doosjes, l. 27-31 cm. (3x) € 40 € 100 €30 Verkocht
2038 Image Kleine globe van Prof. Dr. A. Krause, h. 22 cm. € 30 € 60 €70 Verkocht
2041 Image Croco handtas, beschadiging € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2042 Image Twee slangenlederen handtassen (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2043 Image Opgezette alligator, staart licht beschadigd, l. 112 cm. € 100 € 300 € 0 Opgehouden
2044 Image 6 kleurrijke doosjes, afm. 13-31 cm, 1 doosje met beschadigd slot (6x) € 60 € 120 €20 Verkocht
2045 Image Gietijzeren spaarpot, h. 17 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
2047 Image Twee tinnen marsepeinvormen (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2050 Image Bontmantel, nerts, maat 38/40 € 140 € 300 € 0 Opgehouden
2051 Image Porte montre als staande klok, h. 43 cm + Zakhorloge, sleets (2x) € 50 € 120 €110 Verkocht
2054 Image Klarinet, V. Kohlert Sohne € 40 € 80 €30 Verkocht
2056 Image Collectie fotonegatieven van de Eerste Wereldoorlog + foto's op basis van deze negatieven. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2057 Image Houten hoed, l. 27 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
2059 Image Lederen dokterstas, gebruikssporen € 40 € 80 €30 Verkocht
2060 Image Drie vintage blikken koekjesdozen, diverse afmetingen (3x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
2061 Image Dubbelzijdige speculaasplank, afm. 28 x 35 cm + Bonbonvorm, afm. 13 x 27 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2063 Image Houten muurornament, Engelse Bulldog, afm. 24 x 21 cm. € 100 € 200 €160 Verkocht
2157 Image Verzameling van 14 boeken, Uitgave Verkades fabrieken N.V., Zaandam, sleets (14x) € 40 € 80 €40 Verkocht
2164 Image Boek, Cours de Mathématique, deel II, met kopergravures € 30 € 60 €20 Verkocht
2181 Image Schermhelm, schermjas en rapier, allen sleets (3x) € 30 € 80 €30 Verkocht