Preview Kunst- en Antiekveiling 15-18 Juni

Aanvang: 15 juni 2018, 9:00

Sluiting: 18 juni 2018, 21:00

Hieronder kunt u reeds enkele stukken bekijken die geveild zullen worden in onze aankomende veiling. De gehele catalogus zal enkele dagen voor de aanvang van de veiling op internet te zien zijn.

Foto Omschrijving
Foto Manfred Kielnhofer (1967), polyester sculptuur, Guardian of Time, gesigneerd, h. 170 cm.

Foto Franse vintage paspop, met houten armen, h. 157 cm, enkele minimale beschadigingen

Foto Aristide De Ranieri (1880-1914), gepolychromeerde terracotta buste, art nouveau dame, h. 62 cm.

Foto Corneille (1922-2010), beschilderd bord, L'Arbre rouge, gesigneerd achterzijde, 23/25, diam. 59 cm, Herkomst: TEFAF Jaski Art Gallery, Amsterdam

Foto Afrikaans houten masker, Nigeria, Ibibio, jaren vijftig/zestig van de 20ste eeuw, o.a. gedecoreerd met littekentatoeages op de slaap, l. 27,5 cm, Herkomst: Collectie Hans van Drumpt

Foto Twee art deco pochoirs (litho met sjabloon techniek), ca. 1925, Parijs: Pierrot et Pierrette au clair de lune, afm. 19 x 29 cm. (2x)

Foto Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Banreve Paris, ges. r.o., afm. 50 x 64 cm.

Foto Judy (Juliana Cecilia P.) Michiels van Kessenich (1901-1972), olieverf op board, De Beeldenstorm, ges. r.o., 1936, afm. 90 x 78 cm.

Foto Verguld zilveren miskelk, voet gedecoreerd met geëmailleerde plaquettes, makersteken 'JM', h. 23 cm + Verguld zilveren pateen (2x)

Foto Nederlandse helm, M38, Model KNIL, beschilderd met het wapenschild van Maastricht en de inscriptie 'S.K.D.'