Preview Kunst en Antiekveiling 12-15 Juni 2020

Aanvang: 12 juni 2020, 9:00

Sluiting: 15 juni 2020, 21:00

Hieronder kunt u reeds enkele stukken bekijken die geveild zullen worden in onze aankomende veiling. De gehele catalogus zal enkele dagen voor de aanvang van de veiling op internet te zien zijn.

Foto Omschrijving
Foto Wim Riksen (1964), bronzen sculptuur op stenen basement, Vogelman, gesigneerd onderzijde, h. 24 cm.

Foto Jan Tobben, IJzeren sculptuur op stenen basement, gemonogrammeerd, Twee figuren, h. 43 cm, h. 30 cm.

Foto J. Keulers (1924-2019), houten sculptuur op hardstenen basement, Vrouw als muziekinstrument, gemonogrammeerd, gedat. '93, h. 91 cm.

Foto Frans zilveren bestek, 800, bestaande uit: 3 dinerlepels + 3 dinervorken + 2 koffielepels, ca. 618 gram (8x)

Foto Paar zilveren vijfarmige kandelaars, 800, met losse bobeches, h. 35 cm (2x)

Foto A. Maolin, handbeschilderd porseleinen plaquette, Une prise inutile, ges. l.o., gedat. '84, afm. 30 x 23 cm.

Foto Porseleinen theebus, Meissen, 1780, decor van een herderinnetje in een doorlopend landschap met schapen, originele deksel vervangen door een zilveren exemplaar, h. 12 cm.

Foto Witgouden Art Deco ring, bezet met 17 briljant geslepen diamantjes, ca. 2 crt., en saffiertjes, ringmaat 17 1/4

Foto Geelgouden vintage Rolex herenhorloge, 18 krt., nummer: 1669255, klein krasje op glas.

Foto Ercole Giganti (1815-1860), twee olieverfschilderingen op papier op board gekleefd (marouflé), Porto di Napoli, ges. l.o., afm. 11 x 16 cm. (2x)

Foto Chris van der Schriek (1945-2012), olieverf op doek, Liggende dame met vogels, ges. m.o., afm. 70 x 100 cm, herkomst: Familiebezit

Foto Anton Heyboer (1924-2005), ecoline, Abstracte compositie, ges. m.o., afm. 78 x 107 cm, Herkomst: aangekocht bij de kunstenaar

Foto Antonio Blanco (1911-1999), olieverf op doek (bedoekt), Lachende vrouw, ges. m.o., afm. 25,5 x 25 cm.

Foto Venetiaanse notenhouten spiegel met verguld houten ornamenten, 18de/19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 130 x 113 cm.