Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 300 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 6 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 4 5 6 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2005 Image Geert Mols, ingekleurde staalgravure, Waterlandschap, ges. r.o., 13/36, gedat. '87, afm. 49 x 39 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
2006 Image Claude Quiesse (1938), olieverf op doek, Dansende vrouw, ges. r.o., afm. 50 x 51 cm. € 300 € 600 € 280 Verkocht
2007 Image 2 gouaches, Landschap en La Luna (glas verdwenen), gemon. l.o., afm. 40 x 29 cm (2x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
2008 Image Olieverf op board, Bloesem, ges. r.o. 'Schijns', gedat. '82, afm. 43 x 40 cm. € 50 € 110 € 0 Opgehouden
2009 Image J. v.d. Kley, aquarel, Knotwilgen, ges. l.o., afm. 27 x 36 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2010 Image Harry van de Boel (1928-2015), olieverf op board, In de Souk, ges. r.o., afm. 95 x 132 cm, hoek links beneden beschadigd € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2011 Image F. Huth (1938-2007), olieverf op doek, Het portret, ges. r.o., afm. 130 x 130 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
2012 Image H. Hollewand (1934), gemengde techniek, Abstracte compositie, gemon. r.o., afm. 76 x 56 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
2013 Image Ad Arma (1954), ets, tweeluik, Plenty of space, 14/45, afm. 18 x 28 cm (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2014 Image Aquarel, Buitenplaats, ges. r.o. 'Nanninga', gedat. '82, afm. 33 x 41 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2015 Image Claude Quiesse (1938), olieverf op doek, Chinees met bal, ges. r.o., afm. 50 x 65 cm. € 300 € 600 € 280 Verkocht
2016 Image Wim Suermondt, gouache, ges. r.o., 1985, afm. 39 x 48 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2017 Image Leon Janssen (1951), tempera en olieverf op doek, Gesprek aan zee, ges. achterzijde, 2005, afm. 100 x 150 cm. € 200 € 400 € 340 Verkocht
2018 Image Jorgen Polman (1967), olieverf op MDF, Corridor, ges. achterzijde, gedat. '05, afm. 89 x 89 cm. € 200 € 400 € 170 Verkocht
2019 Image H. Truijen (1928-2005), litho, L'après midi d'un faun, 45/130, ges. r.o., 2000, afm. 55 x 68 cm. € 100 € 200 € 130 Verkocht
2020 Image J. v.d. Kley, aquarel, Bomen, ges. l.o., afm. 27 x 38 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2021 Image Olivier Beijn (1978), ets-aquagravure, Februari I, 15/30, afm. 34 x 22 cm. € 30 € 80 € 0 Opgehouden
2022 Image Claude Quiesse (1938), olieverf op doek, Le soliste, 2005, ges. l.o., afm. 65 x 46 cm. € 300 € 600 € 280 Verkocht
2023 Image Jan Peulen (1957), gouache, Koe, ges. l.o., gedat. '81, afm. 41 x 50 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
2024 Image Leen Kriens (1932), olieverf, Het koppel, ges. l.o., afm. 123 x 100 cm. € 100 € 200 € 120 Verkocht
2025 Image H. Hollewand (1934), gemengde techniek, Abstracte compositie, gemon. r.o., gedat. '92, afm. 76 x 56 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
2026 Image F. Huth (1938-2007), gemengde techniek, Gezichten, ges. r.o., gedat. '80, afm. 64 x 97 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
2027 Image F. Huth (1938-2007), gemengde techniek, Gezichten, ges. r.o., gedat. '80, afm. 64 x 97 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
2028 Image Henk van der Sluis, gouache, Warm I, ges. r.o., 2000, afm. 50 x 40 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
2029 Image Twee gouaches, Bloemstilleven, ges. r.o. 'Nanning', gedat. '82, afm. 55 x 47 cm. (2x) € 50 € 120 € 40 Verkocht
2030 Image Gouache, De roos, gemon. l.o., gedat. '82, afm. 50 x 65 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2031 Image H. Truijen (1928-2005), inkttekening, Tropical dreams, ges. r.o., gedat. '98, afm. 30 x 30 cm. € 100 € 200 € 220 Verkocht
2032 Image H. Truijen (1928-2005), inkttekening, Dame bucolique, ges. r.o., gedat. '98, glas verdwenen, afm. 30 x 30 cm. € 100 € 200 € 150 Verkocht
2033 Image Paul Brandts, tweeluik, olieverf op doek, Toneel 2, gesigneerd achterzijde, 1983, afm. 100 x 200 cm. € 200 € 400 € 300 Verkocht
2034 Image H. Hess (195), olieverf op board, Paarden, ges. r.o., afm. 123 x 204 cm. € 200 € 400 € 160 Verkocht
2035 Image H. Hess (195), olieverf op board, Paarden, ges. r.o., afm. 123 x 204 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
2036 Image Peter M.G. Cox, acrylverf op doek (tweeluik), Woudbrand, ges. achterzijde, afm. 120 x 100 cm (2x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
2037 Image Daniëlle Abegg (1952), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '80, afm. 91 x 70 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
2038 Image Lino-zeefdruk, Stad op stelten, 90/250, ges. r.o. 'Kars', gedat. '91, golvend papier, afm. 39 x 55 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2039 Image Anne Venmans, gemengde techniek, Abstracte compositie, gemon. l.o., afm. 47 x 33 cm. € 30 € 100 € 0 Opgehouden
2040 Image Sjer Jacobs (1963), mixed media op doek, Drie figuren, ges. r.o., 2002, afm. 100 x 100 cm. € 200 € 400 € 150 Verkocht
2041 Image H. Hollewand (1934), acrylverf op doek, Abstracte compositie, gemon. r.o., afm. 110 x 100 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
2042 Image Olieverf op doek, De knotwilg, gemon. r.o. 'GH', gedat. '97, afm. 120 x 80 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2043 Image Toon Teeken (1944), olieverf op doek, Verlies en winst, ges. achterzijde, 2005, afm. 100 x 120 cm. € 140 € 300 € 240 Verkocht
2044 Image Felix van der Beek, olieverf op doek, Mier, ges. l.o., afm. 60 x 120 cm. € 100 € 200 € 150 Verkocht
2045 Image Peter Wehrens, olieverf op papier, Abstracte compositie, gemon. l.o., afm. 49 x 67 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2046 Image Toon Teeken (1944), gemengde techniek, Man indachtig, ges. m.o., gedat. '85, afm. 26 x 37 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
2047 Image B. Lorjou (1908-1986), ets, Haan, ges. r.o., 28/35, afm. 63 x 41 cm. € 60 € 140 € 0 Opgehouden
2048 Image Edda Bähre (1943), olieverf op doek, Spiegelen, 1984, ges. r.o., afm. 100 x 100 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2049 Image Edda Bähre (1943), olieverf op doek, Demonstratie, 1984, ges. r.o., afm. 100 x 100 cm. € 200 € 400 € 140 Verkocht
2050 Image Acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 100 x 100 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2051 Image André Dieteren (1943), acrylverf op doek, Welkom, ges. achterzijde, 2000, afm. 93 x 95 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
2052 Image Aquarel, Stilleven, ges. l.o. 'De Laat', gedat. '77, afm. 37 x 45 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
2053 Image Ger Lataster (1920-2012), ets-aquatint, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '89, 9/50, afm. 34 x 45 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
2054 Image Ger Lataster (1920-2012), ets-aquatint, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '89, 4/50, afm. 35 x 44 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht