Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 50 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
450 Image Keramische vaas, Distel, Amsterdam, 1895-1923, h. 33,5 cm. € 50 € 100   Verkocht
451 Image Vaasje, Sint Lukas Utrecht, 1909-1933, met lusterglazuur, h. 16 cm. € 40 € 80   Verkocht
477 Image Glazen art deco karaf met 6 bekertjes, karaf met verzilverde hals (7x) € 40 € 100   Verkocht
1366 Image Glazen oorvaas, gemerkt 'Copier unica Leerdam', h. 28 cm. € 100 € 200   Verkocht
1368 Image Vintage dressoir, 3 deurtjes en 4 lades, min. beschadigingen, afm. 94 x 240 x 46 cm. € 400 € 800   Verkocht
1370 Image 2 vintage stoelen (2x) € 40 € 100   Verkocht
1373 Image Flemming Brylle & Preben Jacobsen tafellamp, h. 49 cm. € 100 € 200   Verkocht
1374 Image Zamac sculptuur op marmeren basement, Commedia del'Arte figuren, schilfers basement, h. 17 cm. € 40 € 100   Verkocht
1376 Image Vintage metalen met rieten krantenbak, diam. 67 cm, h. 36 cm. € 60 € 140   Verkocht
1377 Image Originele vintage Artifort orange slice stoel, afm. 67 x 85 cm, bekleding sleets € 200 € 500   Verkocht
1380 Image Vintage spiegel, Fry's milk chocolate, afm. 76 x 43 cm. € 100 € 200   Verkocht
1381 Image Affortunato Gory (act.1895-1925), bronzen sculptuur, Meisje met een bok, gesigneerd, afm. 29 x 65 x 18 cm. € 800 € 1.500   Verkocht
1382 Image Vintage tafel, afm. 73 x 160 x 85 cm. € 200 € 400   Verkocht
1387 Image Vintage houten schaal, gemerkt onderzijde, l. 59,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
1388 Image Gepatineerd zamac sculptuur, Meisje met honden, op marmeren en onyx basement, hand meisje zit los, afm. 29 x 64 cm. € 100 € 300   Verkocht
1391 Image Stalen lamp met glazen versiering, Fredux Morin, h. 58 cm. € 70 € 150   Verkocht
1396 Image Zwarte lederen draaifauteuil SE 684, Rolf Benz, h. 73 cm, zithoogte 39 cm. € 120 € 300   Verkocht
1402 Image Paar Guzzini lampjes, mushroom lamp, h. 31 cm. (2x) € 200 € 400   Verkocht
1404 Image Vintage hanglamp, diam. 48 cm. € 60 € 120   Verkocht
1405 Image F. Hagenauer, Afrikaanse krijger, gemerkt, h. 13 cm + Papegaai, made in Austria, h. 3,5 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1411 Image Vintage hanglamp, diam. 48 cm. € 60 € 120   Verkocht
1412 Image Glazen parfumflesje, Lalique France, h. 10 cm. € 40 € 100   Verkocht
1416 Image 2 tinnen art nouveau lijstjes, afm. 24 x 12,5 cm, fotomaat is 15 x 9 cm. (2x) € 50 € 120   Verkocht
1417 Image Smeedijzeren lamp, Frankrijk, jaren dertig', afm. 23 x 8 cm. € 50 € 100   Verkocht
1419 Image Persglazen Madonna, Leerdam, S. Uiterwaal, h. 24 cm. € 50 € 100   Verkocht
1422 Image Verner Panton voor Louis Poulsen, Panthella tafellamp, hitteschade binnenzijde, h. 70 cm. € 140 € 280   Verkocht
1423 Image Vintage tafellamp, OMI type 90 137, min. deuk in kapje, h. 65 cm. € 40 € 100   Verkocht
1424 Image Vintage hanglamp, diam. 48 cm. € 60 € 120   Verkocht
1429 Image Adjustable Table E 1027, Classicon, naar een ontwerp van Eileen Gray, afm. 55-93, diam. 52 cm. € 300 € 500   Verkocht
1430 Image Vintage hanglamp, l. 102 cm. € 40 € 100   Verkocht
1431 Image Vintage hanglamp, diam. 48 cm. € 60 € 120   Verkocht
2171 Image Cassina LC6 tafel, gemerkt, afm. 72 x 225 x 85 cm + 6 Franse stoelen (7x) € 500 € 1.500   Verkocht