Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 50 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
316 Image Aardewerken buste, Frankrijk, gestempeld onderzijde, h. 27 cm. € 260 € 400 € 0 Opgehouden
379 Image Porseleinen dekselvaas, gedecoreerd met bloemen, gesigneerd 'Prof. Wackerle', Hedwig Moosbauer, h. 26 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
450 Image Keramische vaas, Distel, Amsterdam, 1895-1923, h. 33,5 cm. € 50 € 100 € 240 Verkocht
451 Image Vaasje, Sint Lukas Utrecht, 1909-1933, met lusterglazuur, h. 16 cm. € 40 € 80 € 110 Verkocht
477 Image Glazen art deco karaf met 6 bekertjes, karaf met verzilverde hals (7x) € 40 € 100 € 40 Verkocht
604 Image Art deco sigarettenpijpje, been, gedecoreerd met kat, uitschuifbaar, l. 6,5 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1366 Image Glazen oorvaas, gemerkt 'Copier unica Leerdam', h. 28 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1367 Image KMD Tiel, tinnen art nouveau theepot op onderstel, h. 28 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1368 Image Vintage dressoir, 3 deurtjes en 4 lades, min. beschadigingen, afm. 94 x 240 x 46 cm. € 400 € 800 € 420 Verkocht
1370 Image 2 vintage stoelen (2x) € 40 € 100 € 120 Verkocht
1373 Image Flemming Brylle & Preben Jacobsen tafellamp, h. 49 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1374 Image Zamac sculptuur op marmeren basement, Commedia del'Arte figuren, schilfers basement, h. 17 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1375 Image 6 lederen stoelen, Enrico Pellizone, h. 81 cm (6x) € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1376 Image Vintage metalen met rieten krantenbak, diam. 67 cm, h. 36 cm. € 60 € 140 € 50 Verkocht
1377 Image Originele vintage Artifort orange slice stoel, afm. 67 x 85 cm, bekleding sleets € 200 € 500 € 400 Verkocht
1380 Image Vintage spiegel, Fry's milk chocolate, afm. 76 x 43 cm. € 100 € 200 € 160 Verkocht
1381 Image Affortunato Gory (act.1895-1925), bronzen sculptuur, Meisje met een bok, gesigneerd, afm. 29 x 65 x 18 cm. € 800 € 1.500 € 650 Verkocht
1382 Image Vintage tafel, afm. 73 x 160 x 85 cm. € 200 € 400 € 160 Verkocht
1384 Image Vintage bureau, enkele beschadigingen, afm. 75 x 92 x 52 cm + Stoeltje (2x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1387 Image Vintage houten schaal, gemerkt onderzijde, l. 59,5 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
1388 Image Gepatineerd zamac sculptuur, Meisje met honden, op marmeren en onyx basement, hand meisje zit los, afm. 29 x 64 cm. € 100 € 300 € 140 Verkocht
1389 Image Zware vintage eikenhouten salontafel, afm. 39 x 138 x 87 cm. € 120 € 280 € 0 Opgehouden
1390 Image Verzilverd art deco koffiestel, Wellner, bestaande uit: koffiepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en dienblad (5x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
1391 Image Stalen lamp met glazen versiering, Fredux Morin, h. 58 cm. € 70 € 150 € 60 Verkocht
1394 Image Glazen met koperen art deco hanglamp, l. 85 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1395 Image Vintage lamp, jaren zeventig, h. 46 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1396 Image Zwarte lederen draaifauteuil SE 684, Rolf Benz, h. 73 cm, zithoogte 39 cm. € 120 € 300 € 80 Verkocht
1397 Image Vintage ladenkastje, 2 lades, bovenzijde sleets, afm. 60 x 79 x 38 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1401 Image Vintage Italiaanse driezitsbank, jaren zeventig, met kleurrijke velours kussens, afm. 62 x 200 cm. € 100 € 300 € 0 Opgehouden
1402 Image Paar Guzzini lampjes, mushroom lamp, h. 31 cm. (2x) € 200 € 400 € 200 Verkocht
1403 Image Persglazen vogel, Leerdam, chip, h. 11 cm + Floris Meydam Leerdam vaas, h. 23 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1404 Image Vintage hanglamp, diam. 48 cm. € 60 € 120 € 140 Verkocht
1405 Image F. Hagenauer, Afrikaanse krijger, gemerkt, h. 13 cm + Papegaai, made in Austria, h. 3,5 cm (2x) € 100 € 200 € 240 Verkocht
1408 Image Carlo Manetti (Roma), albasten art nouveau sculptuur, Dame op wereldbol, ges. achterzijde, haarlijnscheur in bol, kleine restauratie pink, verlichting in bol, h. 105 cm. € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
1410 Image Art deco stoffen fotohouder, afm. 29 x 58 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1411 Image Vintage hanglamp, diam. 48 cm. € 60 € 120 € 110 Verkocht
1412 Image Glazen parfumflesje, Lalique France, h. 10 cm. € 40 € 100 € 70 Verkocht
1415 Image Vintage booglamp, verstelbaar, h. 175 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1416 Image 2 tinnen art nouveau lijstjes, afm. 24 x 12,5 cm, fotomaat is 15 x 9 cm. (2x) € 50 € 120 € 100 Verkocht
1417 Image Smeedijzeren lamp, Frankrijk, jaren dertig', afm. 23 x 8 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1418 Image Metalen Gispen tafel, afm. 75 x 150 x 75 cm, blad licht beschadigd + vier stoelen (5x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
1419 Image Persglazen Madonna, Leerdam, S. Uiterwaal, h. 24 cm. € 50 € 100 € 50 Verkocht
1422 Image Verner Panton voor Louis Poulsen, Panthella tafellamp, hitteschade binnenzijde, h. 70 cm. € 140 € 280 € 140 Verkocht
1423 Image Vintage tafellamp, OMI type 90 137, min. deuk in kapje, h. 65 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1424 Image Vintage hanglamp, diam. 48 cm. € 60 € 120 € 110 Verkocht
1425 Image Metalen Gispen bureau met drie lades, veel gebruikssporen, afm. 67 x 121 x 62 cm. € 60 € 140 € 0 Opgehouden
1429 Image Adjustable Table E 1027, Classicon, naar een ontwerp van Eileen Gray, afm. 55-93, diam. 52 cm. € 300 € 500 € 320 Verkocht
1430 Image Vintage hanglamp, l. 102 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1431 Image Vintage hanglamp, diam. 48 cm. € 60 € 120 € 110 Verkocht
2171 Image Cassina LC6 tafel, gemerkt, afm. 72 x 225 x 85 cm + 6 Franse stoelen (7x) € 500 € 1.500 € 550 Verkocht