Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Koper, Tin, Brons en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 25 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2167 Image Gesmede kandelaar met 6 lichtpunten, 19de eeuw, 1 poot gebroken, afm. 231 x 74 cm. € 400 € 800 € 380 Verkocht
2311 Image Collectie modern tin: gesigneerde schaal, diam. 42 cm + 2 borden, diam. 32 en 30 cm + Schenkkan met deksel, h. 33 cm. (4x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
2312 Image Hollandse tinnen snepkan, 18de eeuw, enkele minimale beschadigingen, h. 29 cm. € 50 € 100 € 60 Verkocht
2313 Image Hollandse tinnen kan, ca. 1800, h. 26 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
2314 Image Tinnen tabakspot, 18de eeuw, kleine beschadiging, h. 15 cm. € 50 € 100 € 50 Verkocht
2315 Image Tinnen kraantjeskan, 19de eeuw, Duitsland, h. 37 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2316 Image Tinnen bord, 19de eeuw, diam. 38 cm. € 50 € 100 € 50 Verkocht
2318 Image Franse tinnen eikelkan, ca. 1800, enkele kleine deukjes, h. 26 cm. € 50 € 100 € 60 Verkocht
2319 Image Koperen staande penkandelaar, neogotisch, h. 78 cm. € 60 € 120 € 100 Verkocht
2346 Image Paar koperen fotolijstjes, h. 29 cm (2x) € 50 € 120 € 190 Verkocht
2347 Image Koperen bloembak, afm. 28 x 96 cm. € 50 € 120 € 50 Verkocht
2348 Image Roodkoperen warmhoudtoestel met 6 recipiĆ«nten, eerste helft 20ste eeuw, afm. 31 x 75 x 50 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2353 Image Bronzen fabrieksplaat Nederlandsche Spoorweg 5513, l. 50 cm. € 300 € 800 € 340 Verkocht
2354 Image Koperen doofpot, 19de eeuw, met ijzeren hengsels, h. 40 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
2360 Image Paar bronzen neogotische kandelaars, h. 22 cm. (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2361 Image Tinnen koffiepot, h. 24 cm, suikerpot en dienblad, diam. 31 cm. (3x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2367 Image Paar bronzen neogotische penkandelaars, h. 24 cm. (2x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
2368 Image 13 tinnen borden, diam. 24,5 cm. (13x) € 60 € 170 € 50 Verkocht
2374 Image Paar bronzen neogotische kandelaars, gedecoreerd met ridder, h. 19,5 cm. (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2375 Image Tinnen aardappelschaal, diam. 33 cm. en bord, licht gedeukt, diam. 22,5 cm. (2x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2421 Image Gietijzeren haardscherm, 19de eeuw, afm. 115 x 72 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
2422 Image Gietijzeren haardscherm, 19de eeuw, afm. 103 x 77 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
2424 Image Gietijzeren haardscherm, 19de eeuw, afm. 97 x 64 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2425 Image Gietijzeren haardscherm, 19de eeuw, afm. 110 x 66 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2516 Image Bronzen koebel aan halsriem, h. 12 cm + Twee hoorns, l. 44 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden