Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Koper, Tin, Brons en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 25 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2167 Image Gesmede kandelaar met 6 lichtpunten, 19de eeuw, 1 poot gebroken, afm. 231 x 74 cm. € 400 € 800   Verkocht
2312 Image Hollandse tinnen snepkan, 18de eeuw, enkele minimale beschadigingen, h. 29 cm. € 50 € 100   Verkocht
2313 Image Hollandse tinnen kan, ca. 1800, h. 26 cm. € 50 € 100   Verkocht
2314 Image Tinnen tabakspot, 18de eeuw, kleine beschadiging, h. 15 cm. € 50 € 100   Verkocht
2316 Image Tinnen bord, 19de eeuw, diam. 38 cm. € 50 € 100   Verkocht
2318 Image Franse tinnen eikelkan, ca. 1800, enkele kleine deukjes, h. 26 cm. € 50 € 100   Verkocht
2319 Image Koperen staande penkandelaar, neogotisch, h. 78 cm. € 60 € 120   Verkocht
2346 Image Paar koperen fotolijstjes, h. 29 cm (2x) € 50 € 120   Verkocht
2347 Image Koperen bloembak, afm. 28 x 96 cm. € 50 € 120   Verkocht
2353 Image Bronzen fabrieksplaat Nederlandsche Spoorweg 5513, l. 50 cm. € 300 € 800   Verkocht
2354 Image Koperen doofpot, 19de eeuw, met ijzeren hengsels, h. 40 cm. € 40 € 100   Verkocht
2367 Image Paar bronzen neogotische penkandelaars, h. 24 cm. (2x) € 100 € 200   Verkocht
2368 Image 13 tinnen borden, diam. 24,5 cm. (13x) € 60 € 170   Verkocht
2375 Image Tinnen aardappelschaal, diam. 33 cm. en bord, licht gedeukt, diam. 22,5 cm. (2x) € 30 € 60   Verkocht