Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 57 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2067 Image Perzische loper, afm. 118 x 112 cm. € 100 € 200   Verkocht
2069 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2070 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2071 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2072 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2074 Image Hollandse eikenhouten hangoortafel, 18de eeuw, kleine beschadiging lade, afm. 74 x 89 x 137 cm. € 100 € 200   Verkocht
2075 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2076 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2077 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2078 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2079 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2080 Image Eikenhouten fauteuil met oranje velours stoffering, stoffering vlekkerig, afm. 95 x 76 x 66 cm. € 100 € 200   Verkocht
2082 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2083 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2084 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2085 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2086 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2088 Image Engels eikenhouten bureau-s√©cretaire, vroeg 19de eeuw, rug van latere datum, met vier lades, afm. 105 x 73 x 38 cm. € 60 € 120   Verkocht
2095 Image Neogotische Vlaamse kast, 19de eeuw, afm. 146 x 147 x 62 cm. € 400 € 800   Verkocht
2101 Image Friese staartklok, 19de eeuw, met beschilderde wijzerplaat, met maanstand, l. 150 cm. € 200 € 400   Verkocht
2108 Image Gipsen met houten spiegel, 19de eeuw, kleine restauratie en beschadiging, h. 120 cm. € 100 € 200   Verkocht
2136 Image Paar gestoken troonzetels, 19de eeuw, stof zitvlak ernstig beschadigd, afm. 135 x 77 x 70 cm (2x) € 400 € 800   Verkocht
2141 Image Perzisch tapijt, gesigneerd, afm. 124 x 195 cm. € 40 € 100   Verkocht
2143 Image Verguld houten consoletafel, 19de eeuw, gedecoreerd met eikels, met wit marmeren tafelblad, enkele beschadigingen en restauraties, afm. 86 x 145 x 70 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
2145 Image Engels mahoniehouten gefineerd hang/hoekkastje, 19de eeuw, met twee deuren, beschilderde binnenzijde, afm. 98 x 67 cm. € 100 € 200   Verkocht
2146 Image Grenenhouten kruidenierskast, met diverse laatjes, eerste helft 20ste eeuw, afm. 132 x 152 x 60 cm. € 300 € 600   Verkocht
2147 Image Franse fauteuil, 19de eeuw, met rode stoffen bekleding, bekleding vuil, afm. 86 x 65 cm. € 100 € 200   Verkocht
2148 Image Perzisch tapijt, zijde, afm. 105 x 83 cm. € 100 € 200   Verkocht
2150 Image Eikenhouten buffetkast, Belle Epoque, 19de/20ste eeuw, vier lades en drie deuren, afgeloogd, scheur in bovenzijde, afm. 104 x 130 x 58 cm. € 100 € 200   Verkocht
2151 Image Engelse eikenhouten commode, 18de/19de eeuw, met 5 lades, afm. 100 x 94 x 48 cm. € 100 € 200   Verkocht
2154 Image Perzisch tapijt, zijde met katoen, vlekkerig en min. beschadiging, afm. 130 x 90 cm. € 40 € 100   Verkocht
2155 Image Perzisch tapijt, afm. 435 x 302 cm. € 400 € 1.000   Verkocht
2157 Image 8 fruithouten stoelen, 18de eeuw, bekleed met rood fluweel, zithoogte 52 cm, h. 114 cm (8x) € 400 € 800   Verkocht
2159 Image Hollands koloniaal kruisvoetkabinet, 18de eeuw, belijmd met exotisch hout, met 1 lade en twee deuren, enkele beschadigingen, afm. 201 x 176 x 63 cm. € 1.000 € 3.000   Verkocht
2160 Image Blauwe metalen tuintafel, h. 69 cm, diam. 92 cm. € 50 € 120   Verkocht
2161 Image Perzisch tapijt, afm. 164 x 105 cm. € 40 € 100   Verkocht
2162 Image Perzisch zijden tapijtje, afm. 58 x 37 cm. € 30 € 60   Verkocht
2166 Image Twee grijs gestoffeerde Franse fauteuils, 19de eeuw, sleets, afm. 92 x 55 cm (2x) € 300 € 600   Verkocht
2168 Image Lange smalle tafel, notenhouten onderstel met eikenhouten blad, 19de eeuw, afm. 75 x 234,5 x 68 cm. € 100 € 200   Verkocht
2178 Image Verguld plaasteren spiegel, gedecoreerd met strikmotief en guirlandes, 19de eeuw, afm. 182 x 120 cm. € 200 € 500   Verkocht
2185 Image Prachtige wit marmeren met verguld bronzen portico klok, Frankrijk, 18de eeuw, met inscriptie 'Verrier √† Paris', slinger verbogen, restauraties uurwerk (mogelijk incompleet), enkele kleine beschadigingen, vergulding sleets, afm. 73 x 53 cm. € 1.000 € 3.000   Verkocht