Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 57 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2066 Image Friese staartklok, 20ste eeuw, l. 98 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2067 Image Perzische loper, afm. 118 x 112 cm. € 100 € 200   Verkocht
2068 Image Ronde eikenhouten tafel, 19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 64 x 112 x 86 cm. € 80 € 160 € 0 Opgehouden
2069 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2070 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2071 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2072 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2073 Image Houten borduurstandaard, 19de eeuw, h. 105 cm. € 80 € 180 € 0 Opgehouden
2074 Image Hollandse eikenhouten hangoortafel, 18de eeuw, kleine beschadiging lade, afm. 74 x 89 x 137 cm. € 100 € 200   Verkocht
2075 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2076 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2077 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2078 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2079 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2080 Image Eikenhouten fauteuil met oranje velours stoffering, stoffering vlekkerig, afm. 95 x 76 x 66 cm. € 100 € 200   Verkocht
2082 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2083 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2084 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2085 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2086 Image Glazen vitrinekast met 1 lichtpunt, afm. 163 x 42,5 x 36,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
2087 Image Hollandse mahoniehouten gefineerde porseleinkast, met gebombeerde onderkast met drie lades, op klauwpoten, 19de eeuw, 1 ruitje ontbreekt, minimale beschadigingen, afm. 212 x 128 x 42 cm. € 150 € 300 € 0 Opgehouden
2088 Image Engels eikenhouten bureau-sécretaire, vroeg 19de eeuw, rug van latere datum, met vier lades, afm. 105 x 73 x 38 cm. € 60 € 120   Verkocht
2094 Image Perzisch tapijt, sleets, afm. 100 x 105 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2095 Image Neogotische Vlaamse kast, 19de eeuw, afm. 146 x 147 x 62 cm. € 400 € 800   Verkocht
2101 Image Friese staartklok, 19de eeuw, met beschilderde wijzerplaat, met maanstand, l. 150 cm. € 200 € 400   Verkocht
2108 Image Gipsen met houten spiegel, 19de eeuw, kleine restauratie en beschadiging, h. 120 cm. € 100 € 200   Verkocht
2110 Image Wortelnotenhouten gefineerde staande klok, Pieter Bramer Amsterdam, 18de eeuw, wijzerplaat met maanstand, dagaanduiding, secondeaanduiding, maandaanduiding en scheepjesmechaniek (enkele scheepjes zitten los), h. 250 cm, b. 76 cm., vleugels figuren bovenzijde gerestaureerd, min. beschadigingen € 8.000 € 15.000 € 0 Opgehouden
2129 Image Engelse mahoniehouten partner desk, 19de eeuw, op wieltjes, blad ingelegd met leder (sleets), enkele beschadigingen, zes laden, afm. 79 x 197 x 118 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
2136 Image Paar gestoken troonzetels, 19de eeuw, stof zitvlak ernstig beschadigd, afm. 135 x 77 x 70 cm (2x) € 400 € 800   Verkocht
2137 Image Smalle grenenhouten tafel, met twee lades, gebruikssporen, afm. 78 x 186 x 54,5 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
2138 Image Eikenhouten dekenkist, 19de eeuw, bewerkte panelen aan de voorzijde, afm. 68 x 124 x 53 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2139 Image Twee Franse fauteuils, 18de/19de eeuw, moeten gestoffeerd worden, afm. 110 x 70 cm (2x) € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
2141 Image Perzisch tapijt, gesigneerd, afm. 124 x 195 cm. € 40 € 100   Verkocht
2142 Image 9 stoelen, gebruikssporen (9x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2143 Image Verguld houten consoletafel, 19de eeuw, gedecoreerd met eikels, met wit marmeren tafelblad, enkele beschadigingen en restauraties, afm. 86 x 145 x 70 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
2144 Image Engelse fruithouten hangoortafel, 19de eeuw, op wieltjes, afm. 70 x 101 x 122 cm, sporen van houtworm, enkele beschadigingen € 140 € 300 € 0 Opgehouden
2145 Image Engels mahoniehouten gefineerd hang/hoekkastje, 19de eeuw, met twee deuren, beschilderde binnenzijde, afm. 98 x 67 cm. € 100 € 200   Verkocht
2146 Image Grenenhouten kruidenierskast, met diverse laatjes, eerste helft 20ste eeuw, afm. 132 x 152 x 60 cm. € 300 € 600   Verkocht
2147 Image Franse fauteuil, 19de eeuw, met rode stoffen bekleding, bekleding vuil, afm. 86 x 65 cm. € 100 € 200   Verkocht
2148 Image Perzisch tapijt, zijde, afm. 105 x 83 cm. € 100 € 200   Verkocht
2149 Image 8 stoelen, gebruikssporen (8x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2150 Image Eikenhouten buffetkast, Belle Epoque, 19de/20ste eeuw, vier lades en drie deuren, afgeloogd, scheur in bovenzijde, afm. 104 x 130 x 58 cm. € 100 € 200   Verkocht
2151 Image Engelse eikenhouten commode, 18de/19de eeuw, met 5 lades, afm. 100 x 94 x 48 cm. € 100 € 200   Verkocht
2153 Image Vergulde houten bank, gedecoreerd met muziekinstrumenten, 19de eeuw, op wieltjes, stoffering vlekkerig, afm. 102 x 171 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2154 Image Perzisch tapijt, zijde met katoen, vlekkerig en min. beschadiging, afm. 130 x 90 cm. € 40 € 100   Verkocht
2155 Image Perzisch tapijt, afm. 435 x 302 cm. € 400 € 1.000   Verkocht
2157 Image 8 fruithouten stoelen, 18de eeuw, bekleed met rood fluweel, zithoogte 52 cm, h. 114 cm (8x) € 400 € 800   Verkocht
2159 Image Hollands koloniaal kruisvoetkabinet, 18de eeuw, belijmd met exotisch hout, met 1 lade en twee deuren, enkele beschadigingen, afm. 201 x 176 x 63 cm. € 1.000 € 3.000   Verkocht
2160 Image Blauwe metalen tuintafel, h. 69 cm, diam. 92 cm. € 50 € 120   Verkocht
2161 Image Perzisch tapijt, afm. 164 x 105 cm. € 40 € 100   Verkocht