Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 140 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
106 Image Belgisch zilveren champagne/wijnkoeler, 835, enkele deukjes, afm. 22,5 x 86 x 35 cm. € 6.000 € 9.000 € 0 Opgehouden
107 Image Hollands zilveren bonbonschaal, 2de gehalte, l. 12 cm, ca. 46 gram € 40 € 100 € 40 Verkocht
108 Image Zilveren vaasjes, diverse zilvergehaltes en vormen, ca. 214 gram (4x) € 100 € 200 € 120 Verkocht
109 Image 3 Belgisch zilveren dinervorken en 4 dinerlepels, Nederlandse tijd (19de eeuw), ca. 415 gram (7x) € 100 € 200 € 100 Verkocht
110 Image 8 Duitse zilveren koffielepeltjes, 800, ca. 97 gram (8x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
111 Image Duitse zilveren sauslepel, 800, vergulde binnenbak, ca. 100 gram € 40 € 100 € 50 Verkocht
112 Image Zilveren sigarettenhouder, 835 en potloodhouder, beide ongemerkt (2x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
113 Image Assorti lot Hollands zilver, 2de gehalte: punchlepel, suikerlepel, roomlepel, 2 theelepels, suikerlepel Biedermeier (verbogen), 3 18e/19e dinerlepels en 1 19e dinerlepel (gerestaureerd), ca. 350 gram (10x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
114 Image Zilveren schaal met glas, 800, Oostenrijk-Hongarije + Zilveren asbak, 800, ca. 262 gram (gewogen zonder glas) (2x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
115 Image Hollands zilveren druivenschaar, 2de gehalte + 6x assorti zilver, o.a. brievenopener, cake- en vleesvork, ca. 240 gram (7x) € 50 € 100 € 50 Verkocht
116 Image Belgisch zilveren bestek, 19de eeuws (Nederlandse tijd) en 20ste eeuw (Delheid), bestaande uit: 18 dinervorken, 19 ontbijtvorken, 13 ontbijtlepels, 16 dinerlepels, 3 dessertlepels, ca. 3367 gram (ca. 69x) € 800 € 1.600 € 750 Verkocht
117 Image Verzameling 19de eeuws Hollands zilver, 2de gehalte: 2 taartscheppen, strooilepel (Amsterdam), theeschepje, 6 koffielepeltjes (2 modellen), ca. 207 gram (10x) € 100 € 200 € 80 Verkocht
118 Image 6 zilveren dinermessen, 800, sleets + 2 Hollands zilveren vleesvorkjes, 2de gehalte + Hollands zilveren ontbijtlepel,2de gehalte + Hollands zilveren dinervork, beschadigd + Djokja zilveren vismesje, 800, ca. 143 gram (11x) € 40 € 100 € 50 Verkocht
119 Image Zilveren niĆ«llo sigarettenhouder en potloodhouder, 835, ca. 99 gram (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
120 Image Engels zilveren sigarettenhouder, 1924, 925 gehalte, makers waarschijnlijk Dingly bros of Davies brothers, geschenk van Norton motors aan J. Craig voor zijn vele successen op Norton motorfietsen, J. Craig was eerst coureur voor Norton, later ontwerper en nog later hoofd afdeling development en racing + Verzilverde sigarettenhouder, EPNS, met monogram (2x) € 140 € 300 € 120 Verkocht
121 Image Verzilverd kavel, bestaande uit: 2 dekselkommen, sauskom, vleesschaal, schuier en Christofle dekselkom (6x) € 50 € 100 € 130 Verkocht
122 Image Hollands zilveren beugeltas met chatelaine, 2de gehalte, afm. 16 x 29 cm. € 120 € 200 € 130 Verkocht
123 Image 12 Hollands zilveren ijslepels, 2de gehalte, ca. 186 gram (12x) € 40 € 100 € 70 Verkocht
124 Image Zilveren zuurvork, petitfourvork en petitfourschep, art nouveau, 830, ca. 92 gram (3x) € 40 € 70 € 30 Verkocht
125 Image Zilveren beugeltas, 800, ca. 338 gram € 100 € 200 € 90 Verkocht
126 Image Sterling zilveren pennenhouder met pen in de vorm van een ganzenveer, ca. 190 gram, afm. 24 x 14 cm. (2x) € 140 € 280 € 130 Verkocht
127 Image Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, met parelrand, l. 31 cm, ca. 650 gram € 300 € 600 € 280 Verkocht
128 Image Hollands zilveren fruitschep en poedersuikerstrooier, 19de eeuw, 2de gehalte + Zilveren taartschep, 800, ca. 114 gram (3x) € 40 € 100 € 60 Verkocht
129 Image Zilveren melkkan, suikerpot en schaaltje, 835 + Zilveren lepeltje + Zilveren jampothouder, 925, ca. 275 gram (5x) € 70 € 150 € 70 Verkocht
130 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, 19de eeuw, met monogram, bestaande uit 6 dinerlepels en 6 dinervorken (sleets), ca. 700 gram (12x) € 200 € 400 € 180 Verkocht
131 Image Hollands zilveren taartschep en suikertang, 2de gehalte, ca. 92 gram (2x) € 30 € 60 € 30 Verkocht
132 Image Engels zilveren doosje, Birmingham, 925, l. 8 cm + Engels zilveren sigarettenhouder, ca. 156 gram (2x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
133 Image Zilveren beugeltas met stof, met Oud-Hollandse voorstelling, l. 16 cm. € 50 € 100 € 30 Verkocht
134 Image 2 Duitse zilveren bakjes, 800, ca. 155 gram (2x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
135 Image Hollands zilveren melkkan, suikerpot en lepeltje op dienblad, 2de gehalte, ca. 595 gram (4x) € 160 € 300 € 150 Verkocht
136 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, 19de eeuw (o.a. jaarletter S = 1877), bestaande uit 5 dinervorken en 4 dinerlepels, sleets, ca. 610 gram € 160 € 360 € 140 Verkocht
137 Image 6 Hollands zilveren koffielepels, 2de gehalte + 2 Hollands zilveren ontbijtvorken zonder steel, 2de gehalte, ca. 90 gram (8x) € 40 € 70 € 0 Opgehouden
138 Image Hollands zilveren druivenschaar, 2de gehalte, ca. 85 gram € 40 € 100 € 30 Verkocht
139 Image Zilveren sigarettenhouder, 835 en ongemerkte potloodhouder, 835, beide deels geĆ«mailleerd, ca. 147 gram (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
140 Image Duits zilveren visbestek, 800, met vergulde lemetten (12x) € 200 € 300 € 0 Opgehouden
141 Image Engels zilveren poedersuikerstrooier, Birmingham, 925, 1928, ca. 178 gram, deukjes, h. 21 cm. € 100 € 200 € 110 Verkocht
142 Image Hollands zilveren suikertang, 2de gehalte + Hollands zilveren theezeef, 2de gehalte, wieken ontbreken + Zilveren theezeefje + Zilveren ontbijtlepel en ontbijtvork, 835 (5x) € 50 € 120 € 40 Verkocht
143 Image Verzilverde wijntrechter + Christofle wijnschaaltje + Zilveren wijnstop,835 (3x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
144 Image Hollands zilveren miniatuur bureau, 2de gehalte, h. 4,5 cm, ca. 53 gram € 40 € 100 € 30 Verkocht
145 Image Hollands zilveren miniatuur hobbelpaard, vrouw aan wieg en wieg, 2de gehalte, ca. 60 gram (3x) € 40 € 100 € 110 Verkocht
146 Image 2 Hollands zilveren miniaturen, 2de gehalte: IJskar en huifkar, ca. 85 gram (2x) € 50 € 120 € 50 Verkocht
147 Image 7 dierenminiaturen (7x) € 30 € 60 € 40 Verkocht
148 Image 3 zilveren vaasjes en een bekertje, diverse modellen, 1 verzwaard, ca. 97 gram, sleets (4x) € 30 € 60 € 40 Verkocht
149 Image Hollands zilveren miniatuur carrousel, 2de gehalte, h. 9 cm, ca. 83 gram € 100 € 200 € 80 Verkocht
150 Image Zilveren pijp, BWG en 835, Oosters, l. 40 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
151 Image Hollands zilveren miniatuur koets, 2de gehalte, l. 14 cm, ca. 71 gram € 40 € 100 € 30 Verkocht
152 Image 3 Hollands zilveren miniaturen, 2de gehalte: smeden, schaafder en houthakker, ca. 50 gram (3x) € 40 € 120 € 30 Verkocht
153 Image 2 Hollands zilveren miniaturen, 2de gehalte: Bagagekar en Bierkar, ca. 78 gram (2x) € 50 € 130 € 60 Verkocht
154 Image 8 Christofle koffielepels en roomlepel + Verzilverde Deense beker (10x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
155 Image Hollands zilveren inktstel, 19de eeuw, 2de gehalte, gebruikssporen € 100 € 200 € 80 Verkocht