Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Wijnen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 286 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 6 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2172 Image Antieke houten wijnkruiwagen, houtwormsporen, beschadigingen, afm. 70 x 52 x 2 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
2173 Image Eikenhouten wijnpers, 19de eeuw (1896), sporen van houtworm, afm. 215 x 130 x 52 cm. € 200 € 1.000 € 50 Verkocht
2174 Image 2 eikenhouten wijnvaten voor de gisting, uit de Rhone, afm. 90 x 50 cm. (2x) € 40 € 80 € 40 Verkocht
2175 Image 4 terracotta wijnkruiken, h. 45 cm (4x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2176 Image Houten pipitre voor 120 flessen, afm. 148 x 72 cm. € 50 € 150 € 90 Verkocht
2177 Image 5 porseleinen bordjes uit diverse Chateau's uit Frankrijk, diam. 24 cm (5x) € 40 € 60 € 0 Opgehouden
2179 Image Houten druivenhouder, houtwormschade en enkele beschadigingen, afm. 75 x 58 x 40 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2180 Image Houten presentatie wijnton op onderstel, afm. 94 x 71 x 75 cm. € 50 € 150 € 40 Verkocht
2181 Image Eikenhouten tafel met ijzeren onderstel, afm. 78 x 178 x 50 cm. € 150 € 280 € 60 Verkocht
2182 Image Lot van 3 ijzeren kandelaars op een wijnfles, 2 wijnmandjes, 3 sherry/wijnschenkers en 2 proefstaafjes (10x) € 40 € 80 € 30 Verkocht
2183 Image Wijnrek in de vorm van een poort, voor ca. 70 flessen wijn, afm. 220 x 110 x 42 cm. € 50 € 150 € 60 Verkocht
2184 Image 3 ijzeren wijnkandelaars op fles, h. 43 cm. (3x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2186 Image Houten druivenhouder, houtwormsporen, afm. 75 x 58 x 40 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
2187 Image Houten wijnrek, 6 laags, afm. 107 x 64 x 30 cm. € 40 € 80 € 30 Verkocht
2188 Image Oude wijnpers voor de eerste gisting, afm. 178 x 126 x 66 cm. € 100 € 300 € 260 Verkocht
2189 Image Chateau Plexie borden van diverse wijndomeinen, 1 op de nok beschadigd (8x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
2190 Image Wandtapijt, 20ste eeuw, afm. 195 x 125 cm. € 40 € 100 € 90 Verkocht
2191 Image Houten wijnpresentatiemeubel, afm. 115 x 64 x 45 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2192 Image Eikenhouten tafel met 6 stoelen/wijntonnetjes, afm. 80 x 230 x 77 cm. (7x) € 150 € 300 € 90 Verkocht
2193 Image Houten verrijdbare lezenaar, afm. 150 x 82 x 43 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2195 Image Houten druivenmand, ton en bak (3x) € 40 € 80 € 30 Verkocht
2196 Image Onderzetters, 12 doosjes à 5 stuks € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2197 Image Lot spiegels van wijnkisten (11x) € 40 € 60 € 30 Verkocht
2198 Image Koperen wijnkoeler, 18de/19de eeuw, gedecoreerd met hert en everzwijn en florale motieven, 1 handvat ontbreekt, enkele restauraties en beschadigingen, afm. 24 x 51 x 37,5 cm. € 100 € 200 € 120 Verkocht
2200 Image Houten druivendrager met lederen draagriem, beschadigd, houtworm, afm. 81 x 49 x 30 cm. € 40 € 50 € 0 Opgehouden
2202 Image Antieke blaasbalg, vroeger gebruikt om de bloesems bij vorst te beschermen, tekst 'Rue des Douves Bordeaux', afm. 78 x 70 x 30 cm. € 50 € 150 € 0 Opgehouden
2203 Image 2 houten wijnhouders op ijzeren onderstel, kleine beschadigingen en houtwormsporen, afm. 75 x 50 x 40 cm. € 40 € 150 € 30 Verkocht
2204 Image Houten wijnbank, afm. 100 x 215 x 50 cm. € 40 € 80 € 50 Verkocht
2205 Image Houten wijnbank, houtwormsporen, afm. 98 x 214 x 53 cm. € 40 € 80 € 60 Verkocht
2254 Image Assorti wijn/port/sherry/dessert/champagne glazen (ca. 125x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2256 Image 12 flessen wijn, Côte de Beaune-Villages, 1982, Jean Bouchard (12x) € 300 € 600 € 0 Opgehouden
2257 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2263 Image 12 flessen wijn, Côte de Beaune-Villages, 1982, Jean Bouchard (12x) € 300 € 600 € 0 Opgehouden
2264 Image 11 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (11x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2265 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2266 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2267 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2268 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2270 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2272 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2273 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2274 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2275 Image 12 flessen wijn, Confrérie des Chevaliers du Tastevinage, Négociant à Beaune (Côtes d'Or), André Bichot, Bourgogne Rouge AC, 1988 (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2317 Image 12 flessen wijn, Chateau Moulin Rouge, 1990, Cotes de Castillon (12x) € 400 € 800 € 0 Opgehouden
2320 Image 12 flessen wijn, Santenay, 1974, Jean Bouchard (12x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2321 Image 12 flessen wijn, Chateau Du Grand Bern, 1992, Bordeaux Supérieur (12x) € 300 € 600 € 0 Opgehouden
2322 Image 12 flessen wijn, L'Ermitage de Chasse-Spleen, 1990, Haut-Medoc (12x) € 120 € 300 € 130 Verkocht
2323 Image 12 flessen wijn, Chateau Haut Rozier, 1988, Bordeaux, Cotes de Francs (12x) € 300 € 600 € 0 Opgehouden
2324 Image 12 flessen wijn, Chateau Cos Labory, 1979, Saint-Estèphe-Medoc (12x) € 120 € 260 € 110 Verkocht
2325 Image 12 flessen wijn, Chateau Bellevue, 1992, Cru Bourgeois, Medoc (12x) € 400 € 800 € 0 Opgehouden