Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Wijnen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 286 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 6 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2172 Image Antieke houten wijnkruiwagen, houtwormsporen, beschadigingen, afm. 70 x 52 x 2 cm. € 50 € 120   Verkocht
2173 Image Eikenhouten wijnpers, 19de eeuw (1896), sporen van houtworm, afm. 215 x 130 x 52 cm. € 200 € 1.000   Verkocht
2174 Image 2 eikenhouten wijnvaten voor de gisting, uit de Rhone, afm. 90 x 50 cm. (2x) € 40 € 80   Verkocht
2175 Image 4 terracotta wijnkruiken, h. 45 cm (4x) € 40 € 80   Verkocht
2176 Image Houten pipitre voor 120 flessen, afm. 148 x 72 cm. € 50 € 150   Verkocht
2179 Image Houten druivenhouder, houtwormschade en enkele beschadigingen, afm. 75 x 58 x 40 cm. € 40 € 100   Verkocht
2180 Image Houten presentatie wijnton op onderstel, afm. 94 x 71 x 75 cm. € 50 € 150   Verkocht
2181 Image Eikenhouten tafel met ijzeren onderstel, afm. 78 x 178 x 50 cm. € 150 € 280   Verkocht
2182 Image Lot van 3 ijzeren kandelaars op een wijnfles, 2 wijnmandjes, 3 sherry/wijnschenkers en 2 proefstaafjes (10x) € 40 € 80   Verkocht
2183 Image Wijnrek in de vorm van een poort, voor ca. 70 flessen wijn, afm. 220 x 110 x 42 cm. € 50 € 150   Verkocht
2186 Image Houten druivenhouder, houtwormsporen, afm. 75 x 58 x 40 cm. € 40 € 100   Verkocht
2187 Image Houten wijnrek, 6 laags, afm. 107 x 64 x 30 cm. € 40 € 80   Verkocht
2188 Image Oude wijnpers voor de eerste gisting, afm. 178 x 126 x 66 cm. € 100 € 300   Verkocht
2190 Image Wandtapijt, 20ste eeuw, afm. 195 x 125 cm. € 40 € 100   Verkocht
2192 Image Eikenhouten tafel met 6 stoelen/wijntonnetjes, afm. 80 x 230 x 77 cm. (7x) € 150 € 300   Verkocht
2195 Image Houten druivenmand, ton en bak (3x) € 40 € 80   Verkocht
2196 Image Onderzetters, 12 doosjes à 5 stuks € 40 € 80   Verkocht
2197 Image Lot spiegels van wijnkisten (11x) € 40 € 60   Verkocht
2198 Image Koperen wijnkoeler, 18de/19de eeuw, gedecoreerd met hert en everzwijn en florale motieven, 1 handvat ontbreekt, enkele restauraties en beschadigingen, afm. 24 x 51 x 37,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
2202 Image Antieke blaasbalg, vroeger gebruikt om de bloesems bij vorst te beschermen, tekst 'Rue des Douves Bordeaux', afm. 78 x 70 x 30 cm. € 50 € 150   Verkocht
2203 Image 2 houten wijnhouders op ijzeren onderstel, kleine beschadigingen en houtwormsporen, afm. 75 x 50 x 40 cm. € 40 € 150   Verkocht
2204 Image Houten wijnbank, afm. 100 x 215 x 50 cm. € 40 € 80   Verkocht
2205 Image Houten wijnbank, houtwormsporen, afm. 98 x 214 x 53 cm. € 40 € 80   Verkocht
2254 Image Assorti wijn/port/sherry/dessert/champagne glazen (ca. 125x) € 30 € 60   Verkocht
2322 Image 12 flessen wijn, L'Ermitage de Chasse-Spleen, 1990, Haut-Medoc (12x) € 120 € 300   Verkocht
2324 Image 12 flessen wijn, Chateau Cos Labory, 1979, Saint-Estèphe-Medoc (12x) € 120 € 260   Verkocht
2328 Image 12 flessen wijn, La Romanée, Chateau de Vosne-Romanée, 1974, base of neck en enkele top shoulder gevuld, slechte conditie (12x) € 800 € 1.400   Verkocht
2329 Image 12 flessen wijn, Chateau Pontoise Cabarrus, 1989, Haut-Medoc (12x) € 200 € 400   Verkocht
2336 Image 12 flessen wijn, Chateau Lascombes, 1983, Margaux, in kist (12x) € 400 € 800   Verkocht
2341 Image 12 flessen wijn, Chateau Croizet-Bages, 1981, Grand Cru Classé, Haut-Medoc, in kist (12x) € 140 € 260   Verkocht
2342 Image 12 flessen wijn, Chateau de Fieuzal, 1982, Grand Cru Classé, in kist (12x) € 400 € 800   Verkocht
2344 Image 12 flessen wijn, Dom Teodosio, 1972, vinho tinto velho (12x) € 200 € 400   Verkocht
2350 Image 4 flessen Conti Serristori, Chianti Classico, 1987, Villa Primavera (4x) € 40 € 80   Verkocht
2351 Image 4 flessen Conti Serristori, Chianti Classico, 1987, Villa Primavera (4x) € 40 € 80   Verkocht
2352 Image 4 flessen Conti Serristori, Chianti Classico, 1987, Villa Primavera (4x) € 40 € 80   Verkocht
2355 Image 12 flessen wijn, Chateau Margaux, 1978, Grand Vin, matige/slechte conditie in kist (12x) € 1.000 € 2.000   Verkocht
2356 Image 12 flessen wijn, Chateau Bellevue La Foret, 1983, in kist (12x) € 140 € 300   Verkocht
2357 Image 12 flessen wijn, Chateau Bellevue La Foret, 1983, in kist (12x) € 140 € 300   Verkocht
2358 Image 12 flessen wijn, Chateau Bellevue La Foret, 1983, in kist (12x) € 140 € 300   Verkocht
2359 Image 12 flessen wijn, Chateau Bellevue La Foret, 1983, in kist (12x) € 140 € 300   Verkocht
2362 Image 12 flessen wijn, Chateau Lascombes, 1982, Margaux, in kist (12x) € 500 € 1.000   Verkocht
2363 Image 12 flessen wijn, Macon Supérieur, Fortier Pirard, 1985 (12x) € 100 € 300   Verkocht
2364 Image 12 flessen wijn, Macon Supérieur, Fortier Pirard, 1985 (12x) € 100 € 300   Verkocht
2369 Image 12 flessen wijn, Chateau de Marbuzet, 1981, Saint-Estephe, in kist (12x) € 160 € 260   Verkocht
2377 Image 12 flessen wijn, Domaine Tour d'Elyssas, 1986, Médaille d'Argent Macon, Côtes du Tricastin AC (12x) € 150 € 360   Verkocht
2378 Image 12 flessen wijn, Domaine Tour d'Elyssas, 1986, Médaille d'Argent Macon, Côtes du Tricastin AC (12x) € 150 € 360   Verkocht
2382 Image 4 flessen wijn: Chateau Bonnet, Bordeaux, 1974, top schoulder (4x) € 50 € 100   Verkocht
2385 Image 3 flessen wijn: Chateau Lamothe Bergerac, Haut-Médoc, 1990 (3x) € 40 € 100   Verkocht
2386 Image 5 flessen wijn: Chateau Fombrauge, St. Emilion Grand Cru, 1989 (5x) € 100 € 200   Verkocht
2388 Image Fles Porto, Colheita de 1904, etiket sleets, verlies € 60 € 120   Verkocht