Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 38 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
031 Image Houten sculptuur, 18e/19de eeuw, Anna met Maria, min. beschadigingen, l. 126 cm. € 400 € 800 € 600 Verkocht
437 Image Paar porseleinen Madonna's, h. 24 en 25 cm (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2206 Image Russisch bronzen reiskruis, deels geëmailleerd, afm. 34 x 17 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2207 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Maria de genezeres, barst, oude restauraties en minimale beschadigingen, afm. 32 x 26,5 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
2208 Image Russisch icoon in metalen oklad, Drakendoder, afm. 26,5 x 22 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
2210 Image Gepolychromeerde houten Corpus Christi, mogelijk Italië, 18de/19de eeuw, enkele beschadigingen, l. 32 cm. € 100 € 200 € 150 Verkocht
2211 Image Koperen reisicoon, afm. 15 x 35 cm. € 40 € 80 € 50 Verkocht
2212 Image Madonna Dobrota, Dogan, 20ste eeuw, grote beschadiging verfoppervlak, afm. 37 x 26 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2213 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Sint Nicolaas, afm. 37,5 x 30,5 cm. € 200 € 400 € 260 Verkocht
2214 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Sint Andreas met het kruis, afm. 36 x 30 cm. € 200 € 400 € 260 Verkocht
2215 Image Icoon in zilveren oklad, 950, Madonna met het Christuskind, 20ste eeuw, afm. 23,5 x 19 cm. € 100 € 200 € 90 Verkocht
2216 Image 3 moderne geschilderde iconen, 20ste eeuw, diverse formaten (3x) € 30 € 60 € 130 Verkocht
2217 Image Russisch icoon in metalen oklad, 19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 18 x 15 cm. € 40 € 100 € 90 Verkocht
2218 Image Beeselse draak, Terraco, Christus, h. 41 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
2219 Image Gepolychromeerd houten sculptuur, Sint Paulus, enkele beschadigingen, h. 106 cm. € 200 € 400 € 400 Verkocht
2220 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Twee engelen en 1 Heilige, afm. 31 x 26 cm, oude restauraties € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2221 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Madonna met het Christuskind, afm. 35 x 29 cm, min. beschadigingen en oude restauraties € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2222 Image Icoon in zilveren oklad, 925, Madonna met het Christuskind, 20ste eeuw, afm. 28 x 22 cm. € 100 € 200 € 220 Verkocht
2223 Image 4 moderne geschilderde iconen, 20ste eeuw, diverse formaten (4x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2224 Image Russisch bronzen reisicoon, deels geëmailleerd, afm. 11,5 x 16 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
2225 Image Beeselse draak, Terraco, Madonna en het Christuskind, met monogram, h. 37 cm. € 60 € 120 € 120 Verkocht
2226 Image Beeselse draak, Terraco, Madonna en het Christuskind, h. 31 cm. € 50 € 120 € 120 Verkocht
2227 Image Russisch icoon, 19de eeuw, barstjes, o.a. voorstelling van Elias in de woestijn, afm. 38,5 x 30,5 cm, oude restauraties € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2228 Image Russisch icoon in deels geëmailleerde oklad, Madonna en het Christuskind, 20ste eeuw, afm. 30 x 26 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2229 Image Zilveren reiskruis, 950, afm. 38 x 24 cm. € 100 € 200 € 190 Verkocht
2230 Image Icoon, 20ste eeuw + 2 triptieken, 20ste eeuw (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2231 Image Lindehouten Madonna en het Christuskind, 19de eeuw, voet gelijmd, h. 56 cm. € 200 € 400 € 320 Verkocht
2232 Image Serpentijnen sculptuur, Pietà, op marmeren basement, iets beschadigd, h. 14 cm. € 150 € 300 € 0 Opgehouden
2233 Image Olieverf op paneel, Madonna, 20ste eeuw, afm. 29 x 14 cm. € 30 € 60 € 110 Verkocht
2234 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Sint Nicolaas, afm. 31 x 26 cm, beschadigd € 200 € 400 € 140 Verkocht
2235 Image Russisch icoon in deels geëmailleerde oklad, Madonna en het Christuskind, 20ste eeuw, afm. 32 x 24 cm. € 100 € 200 € 100 Verkocht
2236 Image Russische icoon, 19de/20ste eeuw, Twee Heiligen en Christus, afm. 31 x 26,5 cm, retouches € 100 € 200 € 120 Verkocht
2237 Image Bijbel, Bevattende al de boeken der heilige schrift volgens de staten, G.B. van Goor, Gouda, 1855, ouderdomssporen € 40 € 100 € 50 Verkocht
2238 Image Wassen Madonna en het Christuskind, 19de/20ste eeuw, enkele beschadigingen, omgeven door verzilverde ornamenten o.a. wierookbranders en kandelaars, in glazen nis, afm. 80 x 58 x 23 cm. € 200 € 500 € 240 Verkocht
2239 Image Chamotte sculptuur, Moeder en kind, h. 24 cm. € 80 € 140 € 60 Verkocht
2240 Image Twee gepolychromeerde houten altaarkandelaars, 19de eeuw, sleets en enkele minimale beschadigingen, 1 kaarsenhouder afgebroken, h. 75 cm (2x) € 140 € 300 € 130 Verkocht
2490 Image Spaanse/Portugese koloniale kunst: gepolychromeerde houten Pietà, 19de eeuw, h. 28 cm, min. beschadigingen + gepolychromeerde houten Madonna op de maansikkel, 19de eeuw, h. 22 cm, min. beschadigingen (2x) € 140 € 300 € 120 Verkocht
2515 Image Elfriede Balzar-Kopp (1904), geglazuurde keramische kerststal + diertjes, enkele beschadigingen en restauraties (17x) € 400 € 800 € 460 Verkocht