Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Juwelen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 65 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
175 Image Hollands zilveren gegraveerde armband, 2de gehalte, l. 5,7 cm. € 40 € 100   Verkocht
596 Image Kwarts collier, l. 76 cm. € 40 € 80   Verkocht
597 Image Zilveren oorstekers, bezet met saffier, nieuw € 40 € 100   Verkocht
598 Image Zilveren oorstekers, 925, bezet met cabuchon geslepen lapis lazuli en zirconia, nieuw € 50 € 100   Verkocht
599 Image Set met losse edelstenen € 100 € 200   Verkocht
602 Image Geelgouden collier, 14 krt, l. 58 cm, met tussenstukjes van bloedkoraal + paar geelgouden oorstekers, bezet met koraal, sluitstukjes ontbreken, ca. 5.3 gram (2x) € 100 € 200   Verkocht
603 Image Paar oorhangers met lapis lazuli en een parel + Paar oorhangers, bezet met parel (2x) € 50 € 80   Verkocht
605 Image Zilveren armband met Nederlandse 1/2 gulden munten + Broche met 2 Francs (2x) € 40 € 70   Verkocht
607 Image Enkele opaal stenen, tot. ca. 15 crt. (12x) € 30 € 60   Verkocht
608 Image Rosé gouden ring, 18 krt, bezet met amethist en zaadpareltjes, ca. 9.6 gram, ringmaat 17 1/4 € 160 € 280   Verkocht
609 Image Geelgouden damesring, 14 krt, bezet met parel, ringmaat 16 3/4, ca. 2.3 gram € 70 € 120   Verkocht
610 Image Zilveren oorstekers, 925, bezet met smaragd en zirconia € 60 € 120   Verkocht
611 Image Rosé gouden zakhorloge, 14 krt, 19de eeuw, aan gouden horlogeketting, beneden wettelijk gehalte, in foedraal € 100 € 200   Verkocht
612 Image Ave Maria met rosé gouden slot, Holland, 14 krt, l. 12 cm. € 100 € 200   Verkocht
613 Image set met amethisten (ca. 40x) € 100 € 200   Verkocht
614 Image Gouden horloge, 18 krt, Baume et Mercier, Quartz, secondenaanduiding, lederen band(met extra zware band), in originele box € 500 € 1.000   Verkocht
615 Image Retro geelgouden ring, 14 krt., bezet met gele korund, ca. 6.7 gram, ringmaat 19 € 150 € 300   Verkocht
616 Image Geelgouden fantasiering, 18 krt, bezet met aquamarijn en citrien, ca. 12.2 gram, ringmaat 17 3/4 € 340 € 550   Verkocht
617 Image Zilveren oorhangers, bezet met robijn, nieuw € 50 € 100   Verkocht
618 Image Collier met gele kwarts en metalen tussenstukjes, l. 42 cm + assorti fournituren € 40 € 70   Verkocht
625 Image Gouden ring, 9 krt, bezet met 5 saffiertjes, ringmaat 17 1/4 € 100 € 200   Verkocht
626 Image Geelgouden ring, 14 kt, bezet met granaten (grote granaat beschadigd), ringmaat 19 € 100 € 200   Verkocht
628 Image Collier van zoetwaterparels met witgouden slot, 14 krt., slot bezet met 3 briljantjes, l. 68 cm. € 60 € 120   Verkocht
629 Image Geelgouden armband, jaren '60, 14 krt, maker: LHJM Oostwegel, Heerlen, ca. 38 gram, l. 19 cm, met los stukje € 700 € 1.100   Verkocht
630 Image Geelgouden ring, 18 krt, in de vorm van twee ramskoppen, bezet met 14 briljant geslepen diamantjes en 6 robijntjes, ca. 24.4 gram, ringmaat 16 € 650 € 1.100   Verkocht
632 Image Zilveren bloemencollier met lapis lazuli, 925, l. 106 cm. € 100 € 200   Verkocht
633 Image Collier met zaadparels en edelstenen, l. 68 cm. € 100 € 200   Verkocht
635 Image Manchetknopen met lapis lazuli € 40 € 80   Verkocht
638 Image Dupont aansteker € 140 € 280   Verkocht
639 Image 5-rijig collier met robijnen en Kundan hanger, verguld zilver, 925 + Oorhangers met robijnen (2x) € 100 € 200   Verkocht
640 Image Collier met edelstenen, l. 48 cm (lengte verstelbaar) € 80 € 150   Verkocht
641 Image Jaden (?) en verguld Kundan collier, l. 55 cm + Oorhangers, 925 (2x) € 60 € 120   Verkocht
643 Image Manchetknopen met agaat en smaragd € 40 € 80   Verkocht
646 Image Grote vergulde Kundan oorbellen met geëmailleerde achterzijde, l. 5,5 cm. € 50 € 100   Verkocht
648 Image Verguld zilveren manchetknopen met tijgeroog, 925 € 50 € 100   Verkocht
650 Image Manchetknopen met smaragd en emaille € 40 € 100   Verkocht
660 Image 2 x Gouden 5 gulden munt, koningin Wilhelmina, 1912, 1 in gouden hanger (2x) € 140 € 300   Verkocht
661 Image Armband met lapis lazuli + Manchetknopen met lapis lazuli, 925 (2x) € 40 € 100   Verkocht
664 Image Paar zilveren oorhangers, 925, bezet met zirconia en kwarts + Paar vergulde oorhangers, gedecoreerd met een Boeddhahoofd (2x) € 50 € 100   Verkocht