Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 300 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 6 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1750 Image Olieverf op paneel, 17de/18de eeuw, Allegorie van de geur, afm. 24 x 33 cm, kleine beschadiging links beneden € 200 € 400   Verkocht
1751 Image Julio Viero (1934), olieverf op doek, Montmartre, ges. l.o., craquelé, afm. 59 x 36 cm. € 140 € 300   Verkocht
1752 Image Boek over Herman Brood € 30 € 60   Verkocht
1753 Image Boek: helden en martelaren 40-45, de gefusilleerden € 30 € 60   Verkocht
1756 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Meisjeskopje, label achterzijde, 1949, afm. 34 x 33,5 cm. € 120 € 240   Verkocht
1757 Image Olieverf op schilderskarton, Jongeman, afm. 30 x 21 cm. € 40 € 80   Verkocht
1758 Image Julio Viero (1934), olieverf op doek, Man met glas, ges. l.o., afm. 53 x 31 cm. € 200 € 400   Verkocht
1762 Image Harry Koolen (1920-1995), olieverf op doek, Brug met huizen, ges. r.o., afm. 58 x 48 cm. € 80 € 180   Verkocht
1763 Image Olieverf op paneel, De dood en het meisje, ges. achterzijde, afm. 28 x 15,5 cm, scheurtje paneel € 50 € 100   Verkocht
1764 Image Charles Eyck (1897-1983), potloodtekening, Kinderportret, ges. r.o., afm. 42 x 35 cm, beschadigd € 40 € 80   Verkocht
1765 Image Anton Heijboer (1924-2005), ets, eigen druk, ges. r.o. met verklaring van 1 van de bruiden, afm. 18 x 24 cm. € 130 € 300   Verkocht
1769 Image Olieverf op doek, Meisjesportret, afm. 61 x 50 cm. € 100 € 260   Verkocht
1770 Image Olieverf op doek, Dame op de rug gezien voor een weidse zee, slechte conditie, draagt signatuur r.o., afm. 158 x 102 cm. € 1.000 € 2.000   Verkocht
1773 Image Gerrit de Morée (1909-1981), gouache, Kind op paard, ges. r.o., afm. 51 x 72 cm. € 100 € 200   Verkocht
1774 Image Charlotte Molenkamp (1955), zeefdruk, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '92, 178/200, afm. 59 x 59 cm. € 100 € 200   Verkocht
1775 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Kip, ges. r.o., afm. 23 x 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
1776 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Jongedame in een stoel, ges. l.b., 24/4/73, afm. 62 x 47 cm. € 140 € 300   Verkocht
1779 Image Olieverf op schilderskarton, Studie Stadsgezicht, ges. l.o., afm. 68 x 49 cm. € 160 € 300   Verkocht
1780 Image Charlotte Molenkamp (1955), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. l.b., afm. 98 x 118 cm. € 1.000 € 2.000   Verkocht
1781 Image Henk Vissers, gouache, Landschap, gemon. r.o., gedat. '87, afm. 29 x 21,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
1782 Image Henk Vissers, gouache, Landschap, gemon. r.o., gedat. '87, afm. 28 x 22,5 cm. € 40 € 100   Verkocht
1783 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Jongedame, ges. l.b., 27/4/73, afm. 63 x 47 cm. € 140 € 300   Verkocht
1786 Image Jan van Winkel (1951), vier etsen, Herfstboomdroom/ eenvoud/ zomerdroomboom/ en langzaam volgde mijn blik de stilte, diverse afmetingen (4x) € 60 € 100   Verkocht
1787 Image G. van Eck (1958), olieverf op doek, Italia, gesigneerd achterzijde, 1989, afm. 30 x 35 cm. € 100 € 200   Verkocht
1789 Image Michael Rheingold (1877-1934), olieverf op doek, Figuren bij een antieke ruïne, ges. r.o., Munchen 1913, afm. 80 x 120 cm, verfoppervlak licht beschadigd € 300 € 600   Verkocht
1792 Image J. van Puyenbroeck (1887-1972), olieverf op doek, De Emmaüsgangers (achterzijde doek ook beschilderd), toegevoegd een voorstudie op paneel, ges. r.o., gedateerd, afm. 58 x 78 cm en 22,5 x 31 cm (2x) € 500 € 800   Verkocht
1793 Image Olieverf op doek (bedoekt), 18de eeuw, Sint Antonius met een kind, gerestaureerd, afm. 66 x 53 cm. € 100 € 300   Verkocht
1795 Image Naar P. Sadée, olieverf op paneel, Strandgezicht, afm. 25 x 38 cm. € 100 € 200   Verkocht
1797 Image Olieverf op doek (bedoekt), 17de/18de eeuw, De Annunciatie, restauraties, min. beschadigingen verfoppervlak, afm. 63 x 82 cm. € 200 € 400   Verkocht
1798 Image Aquarel, Everzwijnbig, gemon. l.o., 2006, afm. 22 x 20 cm. € 40 € 100   Verkocht
1800 Image H. Saur ?, olieverf op paneel, Koe in een weiland, ges. l.o., 1854, afm. 37 x 45 cm, enkele restauraties € 200 € 500   Verkocht
1802 Image Olieverf op doek, De Passie van Christus (naar G. Reni), 18de eeuw, slechte conditie, afm. 49 x 38 cm. € 100 € 200   Verkocht
1803 Image Ingekleurde kopergravure, Ruremonde, De leone Belgico, Hogenberg, afm. 20 x 29 cm. € 50 € 120   Verkocht
1804 Image L.M.H. Franssen (1905-1990), olieverf op doek, Huizen langs het wate, ges. l.o., afm. 23 x 30 cm. € 200 € 500   Verkocht
1806 Image Charles Eyck (1897-1983), sepiatekening, Naar teekening van Rembrandt, ges. r.o., afm. 24 x 15 cm. € 60 € 170   Verkocht
1807 Image Ingekleurde druk naar Watteau, afm. 24 x 34 cm. € 30 € 60   Verkocht
1809 Image A. van de Vaelden, olieverf op paneel, Hollandse marine, ges. r.o., restauraties, afm. 39 x 48 cm. € 140 € 300   Verkocht
1812 Image Olieverf op board, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 78 x 24 cm. € 50 € 120   Verkocht
1813 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Winterlandschap met molen, ges. r.o., afm. 41 x 41,5 cm. € 300 € 600   Verkocht
1814 Image Olieverf op doek (bedoekt), 18de eeuw, Het feest van de liefde: Venus en haar amoretten, restauraties, afm. 48 x 63 cm. € 400 € 800   Verkocht
1815 Image Olieverf op doek, Boslandschap, 19de eeuw, ges. l.o., slechte conditie, in originele lijst, afm. 31 x 42 cm. € 140 € 300   Verkocht
1816 Image Olieverf op doek (bedoekt), Flora met overvloed aan bloemen, 18de eeuw, restauraties, craquelé, afm. 115 x 86 cm. € 1.000 € 2.000   Verkocht
1817 Image Ingekleurde kopergravure, Carte de l'état de Lyege, 18de eeuw, afm. 17 x 20 cm. € 40 € 100   Verkocht
1818 Image Olieverf op paneel, Dode vogel, afm. 28 x 18 cm, min. beschadigingen € 100 € 200   Verkocht
1820 Image Charles Eyck (1897-1983), twee tekeningen, Piet van Pieterszoon van Pietershuysen, ges. r.o., afm. 26 x 20 cm en 29 x 20 cm (2x) € 100 € 300   Verkocht
1821 Image G. van Eck (1958), litho, De Maasbrug, ges. r.o., 28/125, afm. 38 x 44 cm. € 60 € 120   Verkocht
1822 Image Ingekleurde kopergravure, Mosa Flu, 18de eeuw, afm. 21 x 33 cm. € 50 € 100   Verkocht
1823 Image 3 gemengde technieken, Abstracte compositie, afm. 60 x 44 cm/ 65 x 48 cm/ 62 x 46 cm (3x) € 200 € 400   Verkocht
1824 Image 2 kopergravures naar schilderijen van P.P. Rubens, 17de/18de eeuw, sleets, golvend papier, afm. 41 x 51 cm (2x) € 100 € 300   Verkocht
1825 Image Kees Salentijn (1947), gemengde techniek, Figuur, ges. r.o., afm. 20 x 18 cm. € 40 € 100   Verkocht