Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 68 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
354 Image 2 Afrikaanse bronzen mensen met tafeltje, h. 12-16 cm (3x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
981 Image 2 Chinese snuifflesjes, h. 8 cm, 19de/20ste eeuw (2x) € 80 € 150 € 0 Opgehouden
982 Image 2 Chinese snuifflesjes, h. 7 cm, 19de/20ste eeuw (2x) € 80 € 160 € 100 Verkocht
983 Image Twee ivoren haarnaalden, 19de eeuw, l. 29 cm. € 40 € 80 € 30 Verkocht
984 Image Chinese porseleinen Guanyin, 19de/20ste eeuw, gesigneerd onderzijde, h. 36 cm, restauratie aan vinger € 200 € 500 € 150 Verkocht
985 Image Chinese porseleinen dekselvaas, 20ste eeuw, deksel mariage, h. 38 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
986 Image Chinees porseleinen bord met transferprint, 20ste eeuw, diam. 41 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
987 Image Chinese porseleinen vaas, Kangxi, 17de eeuw, gerestaureerd, bodem van latere datum, h. 32 cm. € 150 € 300 € 260 Verkocht
988 Image Verguld bronzen Boeddha, vroeg 20ste eeuw, h. 25 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
989 Image 4 benen brievenopeners met gravures + Benen servetring, decoreerd met hondje en katje + Benen pijp (6x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
990 Image 2 Chinese porseleinen imari dekselvaasjes, 19de/20ste eeuw, h. 21 cm + Chinese porseleinen imari schotel, 20ste eeuw, diam. 46 cm (3x) € 100 € 200 € 0 Verkocht
991 Image Paar Japanse porseleinen monumentale vazen, Satsuma, 19de/20ste eeuw, h. 59 cm. (2x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
992 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, beschadiging onderzijde, h. 46 cm. € 500 € 1.200 € 1.600 Verkocht
993 Image Marmeren Boeddhahoofd, China, h. 41 cm. € 300 € 700 € 0 Opgehouden
994 Image Stenen Boeddhahoofd, China, deels gepolychromeerd, h. 21 cm. € 200 € 500 € 190 Verkocht
995 Image Japans porseleinen achthoekig imari bord, 19de eeuw, chip en randschilfers, diam. 23,5 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
996 Image 2 Chinese porseleinen borden, Kanton, 19de eeuw, diam. 25 cm + Chinees porseleinen bord, 19de/20ste eeuw, diam. 29 cm (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
997 Image Paar Chinese cloisonné vaasjes, 19de/20ste eeuw, h. 18 cm (2x) € 80 € 200 € 100 Verkocht
998 Image 2 Chinese porseleinen dekselvazen, 20ste eeuw, vogels tegen een groene fond, 1 deksel met chip, een vaas met haarlijnscheur, h. 47 cm (2x) € 300 € 500 € 850 Verkocht
999 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, deels beschilderd, o.a. gedecoreerd met bladgoud, chip aan de onderkant van beide oren, h. 40 cm. € 400 € 1.000 € 0 Opgehouden
1000 Image Afrikaanse ceremoniële dansjurk met stekelvarkenstekels, Kuba, RDC, ouderdomssporen, l. 120 cm. € 400 € 800 € 550 Verkocht
1001 Image Ceremoniële houten zoömorfe sarcofaag in de vorm van een buffel, Toraja, Indonesië (Sulawesi), afm. 84 x 226 cm, enkele beschadigingen aan het deksel, Herkomst: König Brussel € 3.000 € 6.000 € 0 Opgehouden
1002 Image Chinese porseleinen dekselvaas, 20ste eeuw, gemerkt onderzijde, h. 23 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1003 Image Chinese porseleinen vaas, Kanton, 19de eeuw, beschildering sleets, h. 31 cm. € 150 € 300 € 80 Verkocht
1004 Image 2 Chinese bronzen wierookbranders, 19de/20ste eeuw, 1 met cloisonné, h. 33,5 en 25 cm. (2x) € 100 € 200 € 160 Verkocht
1005 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, deels gedecoreerd met bladgoud, min. beschadiging oor, h. 40 cm. € 200 € 500 € 0 Opgehouden
1006 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, gedecoreerd met bladgoud, beschadiging oor, h. 43 cm. € 600 € 1.200 € 500 Verkocht
1007 Image Afrikaanse troon/stoel, Ashanti, Ghana, eerste helft 20ste eeuw, het zitgedeelte wordt gedragen door vier bewerkte pilaren, tussen de pilaren is een gestileerd gelaat zichtbaar, zijkanten bedekt met ijzer, gebruikssporen, afm. 47,5 x 69 x 40 cm. € 3.500 € 6.000 € 0 Opgehouden
1008 Image Gepolychromeerd houten figuur, termietensporen aan de voeten, h. 88 cm. € 500 € 2.000 € 0 Opgehouden
1009 Image Perzische geglazuurde tegel, Danseres, 19de/20ste eeuw, afm. 33 x 23 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1010 Image Japans porseleinen bord, 19de/20ste eeuw, gemerkt, diam. 46 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1011 Image Paar Chinese cloisonné potten, 19de eeuw, beschadigd, op houten basement van latere datum, h. 21 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1012 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, deels gedecoreerd met bladgoud, beschadiging oor, h. 27 cm. € 200 € 400 € 1.250 Verkocht
1013 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, gedecoreerd met bladgoud, beschadiging oor, h. 43 cm. € 200 € 500 € 140 Verkocht
1014 Image Stenen Boeddhahoofd, China, h. 23 cm. € 300 € 600 € 120 Verkocht
1015 Image Tibetaanse Thangka, 16de/17de eeuw, afm. 133 x 75 cm. € 1.000 € 2.000 € 550 Verkocht
1016 Image Afrikaanse houten paal voor gerechtsgebouw/woning, Mali, Bambara, eerste helft 20ste eeuw, h. 226 cm. € 3.500 € 6.000 € 0 Opgehouden
1017 Image Chinees lakwerk paneel, ingelegd met paarlemoer, 20ste eeuw, afm. 26 x 31 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1018 Image Indiase beschilderde doek, Zeven feestende dames, afm. 98 x 184 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1019 Image Boeddhistische Thangka, Nepal, afm. 80 x 56 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1023 Image Kuba masker, RDC, eerste helft 20ste eeuw, bekleed met kaurie-schelpen, h. 67 cm. € 800 € 1.600 € 0 Opgehouden
1024 Image Twee houten Indonesische beeldjes, armen gerestaureerd, h. 24 cm + Afrikaans houten beeld, h. 34 cm. (3x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1025 Image Drie Perzische flessen, 2 x 19de eeuw en 1 x 20ste eeuw, 1 fles gerestaureerd (3x) € 60 € 140 € 70 Verkocht
1026 Image Wollen sjaal, afm. 100 x 200 cm. € 50 € 100 € 70 Verkocht
1030 Image Indonesisch houten masker, l. 42 cm. € 100 € 300 € 0 Opgehouden
1031 Image Twee beschilderde wajangpoppen, 19de eeuw, h. 63 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1032 Image 6 Chinese porseleinen borden, Imari, 18de eeuw, min. chips, diam. 23 cm (6x) € 200 € 500 € 190 Verkocht
1033 Image Wollen omkeerbare Jamawar sjaal, afm. 270 x 140 cm. € 50 € 100 € 80 Verkocht
1037 Image Perzische tegel, afm. 22 x 13 cm. € 60 € 100 € 60 Verkocht
1038 Image Birmese houten sculptuur, Biddende dame, op houten basement, h. 160 cm. € 300 € 600 € 200 Verkocht