Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 68 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
982 Image 2 Chinese snuifflesjes, h. 7 cm, 19de/20ste eeuw (2x) € 80 € 160   Verkocht
983 Image Twee ivoren haarnaalden, 19de eeuw, l. 29 cm. € 40 € 80   Verkocht
984 Image Chinese porseleinen Guanyin, 19de/20ste eeuw, gesigneerd onderzijde, h. 36 cm, restauratie aan vinger € 200 € 500   Verkocht
986 Image Chinees porseleinen bord met transferprint, 20ste eeuw, diam. 41 cm. € 30 € 60   Verkocht
987 Image Chinese porseleinen vaas, Kangxi, 17de eeuw, gerestaureerd, bodem van latere datum, h. 32 cm. € 150 € 300   Verkocht
988 Image Verguld bronzen Boeddha, vroeg 20ste eeuw, h. 25 cm. € 100 € 200   Verkocht
990 Image 2 Chinese porseleinen imari dekselvaasjes, 19de/20ste eeuw, h. 21 cm + Chinese porseleinen imari schotel, 20ste eeuw, diam. 46 cm (3x) € 100 € 200   Verkocht
992 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, beschadiging onderzijde, h. 46 cm. € 500 € 1.200   Verkocht
994 Image Stenen Boeddhahoofd, China, deels gepolychromeerd, h. 21 cm. € 200 € 500   Verkocht
997 Image Paar Chinese cloisonné vaasjes, 19de/20ste eeuw, h. 18 cm (2x) € 80 € 200   Verkocht
998 Image 2 Chinese porseleinen dekselvazen, 20ste eeuw, vogels tegen een groene fond, 1 deksel met chip, een vaas met haarlijnscheur, h. 47 cm (2x) € 300 € 500   Verkocht
1000 Image Afrikaanse ceremoniële dansjurk met stekelvarkenstekels, Kuba, RDC, ouderdomssporen, l. 120 cm. € 400 € 800   Verkocht
1003 Image Chinese porseleinen vaas, Kanton, 19de eeuw, beschildering sleets, h. 31 cm. € 150 € 300   Verkocht
1004 Image 2 Chinese bronzen wierookbranders, 19de/20ste eeuw, 1 met cloisonné, h. 33,5 en 25 cm. (2x) € 100 € 200   Verkocht
1006 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, gedecoreerd met bladgoud, beschadiging oor, h. 43 cm. € 600 € 1.200   Verkocht
1010 Image Japans porseleinen bord, 19de/20ste eeuw, gemerkt, diam. 46 cm. € 100 € 200   Verkocht
1013 Image Chinees stenen Boeddhahoofd, gedecoreerd met bladgoud, beschadiging oor, h. 43 cm. € 200 € 500   Verkocht
1014 Image Stenen Boeddhahoofd, China, h. 23 cm. € 300 € 600   Verkocht
1015 Image Tibetaanse Thangka, 16de/17de eeuw, afm. 133 x 75 cm. € 1.000 € 2.000   Verkocht
1017 Image Chinees lakwerk paneel, ingelegd met paarlemoer, 20ste eeuw, afm. 26 x 31 cm. € 40 € 100   Verkocht
1025 Image Drie Perzische flessen, 2 x 19de eeuw en 1 x 20ste eeuw, 1 fles gerestaureerd (3x) € 60 € 140   Verkocht
1026 Image Wollen sjaal, afm. 100 x 200 cm. € 50 € 100   Verkocht
1032 Image 6 Chinese porseleinen borden, Imari, 18de eeuw, min. chips, diam. 23 cm (6x) € 200 € 500   Verkocht
1033 Image Wollen omkeerbare Jamawar sjaal, afm. 270 x 140 cm. € 50 € 100   Verkocht
1037 Image Perzische tegel, afm. 22 x 13 cm. € 60 € 100   Verkocht
1038 Image Birmese houten sculptuur, Biddende dame, op houten basement, h. 160 cm. € 300 € 600   Verkocht
1039 Image Japanse zijden bruidskimono, afm. 180 x 125 cm. + schoentjes (2x) € 200 € 400   Verkocht
1040 Image Chinese schildering op natuurzijde, Meisje, gesigneerd, afm. 75 x 42 cm. € 120 € 240   Verkocht
1044 Image Chinese porseleinen dekselpot, h. 31 cm. € 40 € 100   Verkocht
1045 Image Jaden geisha, h. 12 cm + 2 benen doosjes, l. 8 en 9,5 cm + bronzen wierookbrander, h. 15 cm (5x) € 60 € 180   Verkocht
1046 Image Japanse achterglasschildering, deels ingelegd met paarlemoer, ook toevoeging van foto's, vroeg 20ste eeuw, afm. 50 x 75 cm. € 120 € 300   Verkocht
1331 Image 5 Chinese porseleinen schalen, 18de eeuw, min. beschadigingen en haarlijnscheuren (5x) € 100 € 200   Verkocht
1338 Image Japans lakwerk paneel met inlegwerk van been en paarlemoer, Oni (demon) achtervolgd door samoerai, vroeg 20ste eeuw, afm. 120 x 65 cm, enkele beschadigingen € 100 € 200   Verkocht
1345 Image Bewerkte houten kris, Indonesië, grip deels ingelegd met stenen, licht beschadigd, l. 63 cm. € 40 € 100   Verkocht
1352 Image Afrikaanse houten sculptuur, Buste van een man, h. 29 cm + Indische stenen Ganesha, beschadigd, h. 15 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
1365 Image Chinese beschilderde voorraadkist, 20ste eeuw, afm. 62 x 56 x 26 cm. € 100 € 200   Verkocht
1432 Image Chinees porseleinen kommetje, 20ste eeuw, diam. 14 cm + Chinees porseleinen schaaltje, 20ste eeuw, diam. 12 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
1857 Image Japanse houtsnede, 19de eeuw, afm. 25 x 35 cm. € 40 € 100   Verkocht