Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 86 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2262 Image Trainingspak van Rens Blom, gesigneerd, afm. 85 x 57 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2276 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen (3x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2277 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen (3x) € 50 € 100   Verkocht
2283 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen (3x) € 50 € 100   Verkocht
2284 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen (3x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2290 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen en 1 handtas met een beschadigd hengsel (3x) € 40 € 100   Verkocht
2297 Image 4 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen en 1 handtas met een beschadigd hengsel (4x) € 50 € 100   Verkocht
2304 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen (3x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2376 Image Speelgoed huisje, blik, made in Germany, l. 17 cm + Speelgoed vliegtuigje, made in USA (2x) € 30 € 60   Verkocht
2417 Image Twee croco handtassen, bruin en zwart, gebruikssporen (2x) € 50 € 100   Verkocht
2418 Image Twee handtassen, croco en python, gebruikssporen (2x) € 50 € 100   Verkocht
2419 Image Twee python handtassen, gebruikssporen (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2420 Image Twee python handtassen, gebruikssporen (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2423 Image Twee antieke lederen houders met fotolens onderdelen o.a. Dallmeyer (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2426 Image Anton Bräuer Schönbach Böhmen, sitar, 1932, in originele kist € 100 € 300   Verkocht
2427 Image Marine uniform en hoed, hoed met opschrift 'HMS Osprey' en 'M. Swanson' (2x) € 50 € 120   Verkocht
2428 Image Engelse verkleedkostuum, Morris Angel & Son Ltd. € 50 € 100   Verkocht
2429 Image Twee blauwe kepies met adelaar, 1 kinband ontbreekt, maat 54 (2x) € 50 € 100   Verkocht
2430 Image 4 speeldozen, 1 min. beschadiging, h. 17-28 cm. (4x) € 40 € 100   Verkocht
2431 Image 6 hoornen eierlepeltjes + schildpadschild deksel (7x) € 40 € 100   Verkocht
2432 Image Slangenlederen clutch € 30 € 60   Verkocht
2434 Image Frans kostuum, sleets + hoed, costumier Ch. Vachet (2x) € 100 € 200   Verkocht
2435 Image Engelse uniformjas, Hobson & Son London Ltd, tunic mans yellow € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2436 Image Kanten kraag + Schotse baret (2x) € 30 € 60   Verkocht
2437 Image Russische lakdoosjes, l. 15 cm en diam. 6 cm + Bronzen dekseldoosje, afm. 7 x 11 cm (3x) € 40 € 100   Verkocht
2438 Image Twee hoornen rijstlepels (2x) € 30 € 60   Verkocht
2439 Image 4 zijden retro sjaals (4x) € 40 € 100   Verkocht
2440 Image 45 galerielampen zonder armatuur, Osram, 12V, 75 Watt en 50 Watt, 40 en 45 graden (45x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2441 Image Frans kostuum + Franse steek, beide sleets en enkele beschadigingen (2x) € 50 € 100   Verkocht
2442 Image Uniformjas, gebruikssporen € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2443 Image Russische pet, maat 56 + Franse politiepet (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2444 Image Twee antieke koekplanken, l. 33 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
2445 Image Drie hoornen rijstlepels (3x) € 40 € 100   Verkocht
2446 Image Vossenstola, gekleurd € 60 € 140   Verkocht
2448 Image 3 jassen, 18de eeuwse stijl + Steek, alles sleets (4x) € 100 € 200   Verkocht
2449 Image Tropenhelm, Gibraltar, per mare per terram, 1982 € 40 € 100   Verkocht
2450 Image Zwitserse luchtmachtpet, maat 56 + Zwitserse pet, beide Bern (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2451 Image Mannequin op houten standaard, Stockman, Paris, h. 158 cm. € 100 € 200   Verkocht
2452 Image Mannequin op houten standaard, Stockman, Paris, h. 158 cm. € 100 € 200   Verkocht
2453 Image Mannequin op houten standaard, h. 151 cm. € 60 € 170   Verkocht
2454 Image Mannequin op houten standaard, ronde knop ontbreekt, h. 140 cm. € 60 € 120   Verkocht
2455 Image Buste van een mannequin, Stockman, Paris, standaard ontbreekt, h. 75 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2458 Image Lederen fotoalbum, 19de eeuw, met foto's, enkele beschadigingen € 40 € 80   Verkocht
2459 Image 3 blikken motorracers, verschillende maten (3x) € 60 € 120   Verkocht
2460 Image Vintage opwindspeelgoed: blikken aap, blikken ijskar en blikken clown op step, Budapest (3x) € 40 € 100   Verkocht
2461 Image Trainingspak van Inge de Bruijn, gesigneerd, afm. 83 x 65 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2465 Image Vintage speelgoed: Russisch blikken popje + Blikken olifant in stoel, US Zone, werkt niet meer + Blikken ezel (3x) € 50 € 100   Verkocht
2466 Image Vintage speelgoed: blikken autobaan, opwindbaar, functioneert + Control panel, West-Germany, min. beschadiging + Törpeauto (3x) € 60 € 150 € 0 Opgehouden
2467 Image Vintage speelgoed: blikken carrousel, h. 17 cm + 3 verschillende blikken speelobjecten (4x) € 60 € 120   Verkocht
2468 Image Engelse telescoop, gebruikssporen € 40 € 100   Verkocht