Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 86 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2277 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen (3x) € 50 € 100   Verkocht
2283 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen (3x) € 50 € 100   Verkocht
2290 Image 3 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen en 1 handtas met een beschadigd hengsel (3x) € 40 € 100   Verkocht
2297 Image 4 handtassen in exotisch leder, diverse modellen, gebruikssporen en 1 handtas met een beschadigd hengsel (4x) € 50 € 100   Verkocht
2376 Image Speelgoed huisje, blik, made in Germany, l. 17 cm + Speelgoed vliegtuigje, made in USA (2x) € 30 € 60   Verkocht
2417 Image Twee croco handtassen, bruin en zwart, gebruikssporen (2x) € 50 € 100   Verkocht
2418 Image Twee handtassen, croco en python, gebruikssporen (2x) € 50 € 100   Verkocht
2426 Image Anton Bräuer Schönbach Böhmen, sitar, 1932, in originele kist € 100 € 300   Verkocht
2427 Image Marine uniform en hoed, hoed met opschrift 'HMS Osprey' en 'M. Swanson' (2x) € 50 € 120   Verkocht
2428 Image Engelse verkleedkostuum, Morris Angel & Son Ltd. € 50 € 100   Verkocht
2429 Image Twee blauwe kepies met adelaar, 1 kinband ontbreekt, maat 54 (2x) € 50 € 100   Verkocht
2430 Image 4 speeldozen, 1 min. beschadiging, h. 17-28 cm. (4x) € 40 € 100   Verkocht
2431 Image 6 hoornen eierlepeltjes + schildpadschild deksel (7x) € 40 € 100   Verkocht
2432 Image Slangenlederen clutch € 30 € 60   Verkocht
2434 Image Frans kostuum, sleets + hoed, costumier Ch. Vachet (2x) € 100 € 200   Verkocht
2436 Image Kanten kraag + Schotse baret (2x) € 30 € 60   Verkocht
2437 Image Russische lakdoosjes, l. 15 cm en diam. 6 cm + Bronzen dekseldoosje, afm. 7 x 11 cm (3x) € 40 € 100   Verkocht
2438 Image Twee hoornen rijstlepels (2x) € 30 € 60   Verkocht
2439 Image 4 zijden retro sjaals (4x) € 40 € 100   Verkocht
2441 Image Frans kostuum + Franse steek, beide sleets en enkele beschadigingen (2x) € 50 € 100   Verkocht
2444 Image Twee antieke koekplanken, l. 33 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
2445 Image Drie hoornen rijstlepels (3x) € 40 € 100   Verkocht
2446 Image Vossenstola, gekleurd € 60 € 140   Verkocht
2448 Image 3 jassen, 18de eeuwse stijl + Steek, alles sleets (4x) € 100 € 200   Verkocht
2449 Image Tropenhelm, Gibraltar, per mare per terram, 1982 € 40 € 100   Verkocht
2451 Image Mannequin op houten standaard, Stockman, Paris, h. 158 cm. € 100 € 200   Verkocht
2452 Image Mannequin op houten standaard, Stockman, Paris, h. 158 cm. € 100 € 200   Verkocht
2453 Image Mannequin op houten standaard, h. 151 cm. € 60 € 170   Verkocht
2458 Image Lederen fotoalbum, 19de eeuw, met foto's, enkele beschadigingen € 40 € 80   Verkocht
2459 Image 3 blikken motorracers, verschillende maten (3x) € 60 € 120   Verkocht
2460 Image Vintage opwindspeelgoed: blikken aap, blikken ijskar en blikken clown op step, Budapest (3x) € 40 € 100   Verkocht
2465 Image Vintage speelgoed: Russisch blikken popje + Blikken olifant in stoel, US Zone, werkt niet meer + Blikken ezel (3x) € 50 € 100   Verkocht
2467 Image Vintage speelgoed: blikken carrousel, h. 17 cm + 3 verschillende blikken speelobjecten (4x) € 60 € 120   Verkocht
2468 Image Engelse telescoop, gebruikssporen € 40 € 100   Verkocht
2472 Image Vintage speelgoed: blikken baan met 6 autootjes (7x) € 40 € 100   Verkocht
2474 Image Vintage speelgoed, merk: Friction, bestaande uit: Sparkling tank, oil truck, pick-up, double decker, red flag corvette en low river truck, alles in de originele doos (6x) € 60 € 140   Verkocht
2475 Image Vintage speelgoed: Drumming animal clockwork, made in China, in doosje + Blikken Pandabeer met trommel (2x) € 30 € 60   Verkocht
2480 Image Vintage speelgoed: Clockwork motorcycle with sidecar, in originele doosje € 40 € 100   Verkocht
2481 Image Vintage speelgoed: Training plane in doosje + Locomotive with non fall wheel in doosje + 3 blikken autootjes (5x) € 40 € 100   Verkocht
2495 Image Twee Franse politiekepies (2x) € 50 € 100   Verkocht
2496 Image Speculaasplank, Maastricht, Familie Gorissen, afm. 32,5 x 30 cm. € 100 € 200   Verkocht
2497 Image Speculaasplank, Maastricht, Familie Gorissen, afm. 32,5 x 30 cm. € 100 € 200   Verkocht
2501 Image Mannequin op houten standaard, Juvenia Bruxelles, 417, h. 158 cm. € 100 € 200   Verkocht
2502 Image Eikenhouten gesculpteerd bord met 10 werktuigen o.a. kurkentrekkers (10x) € 100 € 200   Verkocht
2503 Image Trommel en muziekinstrument, beide met gebruikssporen (2x) € 40 € 100   Verkocht
2504 Image Mannequin op houten standaard, h. 164 cm. € 100 € 200   Verkocht
2506 Image Vintage speelgoed: 10 diverse blikken dieren o.a. kikkers, enkele sleets (10x) € 40 € 100   Verkocht
2507 Image Uniform van de Chaine des Rotisseurs, enkele beschadigingen € 50 € 120   Verkocht
2509 Image 5 marionetten met papier-maché hoofden, 20ste eeuw, l. 20 cm (5x) € 40 € 100   Verkocht
2511 Image Beige kostuumjas in 18de eeuwse stijl, enkele beschadigingen € 50 € 100   Verkocht