Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 88 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
319 Image Franse aardewerken vogelkooi, Rouen, 20ste eeuw, met vogel, h. 50 cm. € 100 € 200   Verkocht
325 Image Aardewerken horlogestandaard, Prince of Wales, Staffordshire, 19de eeuw, h. 32 cm. € 50 € 100   Verkocht
327 Image Aardewerken eland, 20ste eeuw, afm. 35 x 51 cm. € 200 € 400   Verkocht
328 Image Plaasteren reliĆ«f, met opschrift 'Gladius', mogelijk voorstelling van Karel de Grote, min. beschadigingen, afm. 89 x 89 cm. € 80 € 200   Verkocht
331 Image Minton dinerservies, Oriental blossom, voor 8 personen € 100 € 200   Verkocht
335 Image Ovale grijze sierbak, zwaar beschadigd, afm. 31 x 75 x 57 cm. € 40 € 80   Verkocht
339 Image R. Ginori, porseleinen cachepot, h. 13,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
341 Image Collectie paaseieren, diverse materialen (ca. 25x) € 40 € 100   Verkocht
343 Image 3 porseleinen beeldjes, jaren vijftig, schilfers, l. 21 en 30 cm (3x) € 40 € 100   Verkocht
347 Image 2 Franse porseleinen cachepots, 19de eeuw, haarlijnscheuren, h. 12,5 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
349 Image 3 kantporseleinen beeldjes, min. beschadigingen, h. 9-15 cm (3x) € 50 € 100   Verkocht
353 Image Royal Goedewagen, Fiore aardewerk, bestaande uit: 3 oorvazen, diverse afmetingen (3x) € 120 € 300   Verkocht
355 Image Herend porselein o.a. kandelaar, dekselpotje, enkele miniatuurvaasjes en potjes, 1 vaasje gelijmd (8x) € 50 € 100   Verkocht
356 Image Herend porseleinen kandelaar, 6 schotels en 11 kleinere items o.a. melkpotje en vaasjes met en zonder deksel (18x) € 60 € 120   Verkocht
358 Image 10 porseleinen vogelmokken en porseleinen theepot (11x) € 100 € 200   Verkocht
359 Image Royal Goedewagen, Amata aardewerk, bestaande uit: 3 vazen, diverse afmetingen (3x) € 100 € 200   Verkocht
360 Image Royal Goedewagen, Fiore aardewerk, bestaande uit: 2 borden, dekselpot, beker en vaasje, diverse afmetingen (5x) € 100 € 200   Verkocht
362 Image 5 glazen bloemen en 3 bladeren, enkele beschadigingen, l. ca. 50 cm + 16 Murano glazen snoepjes (24x) € 50 € 100   Verkocht
363 Image Porseleinen vaas, Arredamento, Napels, h. 28 cm. € 30 € 60   Verkocht
364 Image J. Eisenloeffel voor Kristalunie Maastricht: 5 waterglazen, min. chips (5x) € 40 € 100   Verkocht
365 Image Aardewerken kaststel naar Delfts model, enkele restauraties + Plateel vaas, chips (6x) € 40 € 100   Verkocht
366 Image Royal Goedewagen, Amata aardewerk, bestaande uit: 2 vazen, bord en klok, diverse afmetingen (3x) € 140 € 300   Verkocht
370 Image Porseleinen dekselvaas in Chinese stijl, h. 41 cm. € 30 € 60   Verkocht
371 Image Jan Eissenloeffel voor Kristalunie Maastricht: 5 champagnecoupes (5x) € 50 € 120   Verkocht
372 Image Royal Goedewagen, Amata aardewerk, bestaande uit: vaas, 2 oorvazen, diverse afmetingen (3x) € 100 € 200   Verkocht
373 Image Monumentale porseleinen vaas in Chinese stijl, Hautheim Bavaria, h. 57 cm. € 100 € 200   Verkocht
374 Image Terraco, Beeselse draak, Moeder met kind, maker: Charles Grips, ca. 1940, l. 45 cm. € 40 € 100   Verkocht
376 Image Wedgwood servies, Windsor, incompleet, gebruikssporen (ca. 80x) € 100 € 200   Verkocht
377 Image Aardewerken bord, Moja, 1944, gemonogrammeerd, diam. 39 cm. € 30 € 60   Verkocht
380 Image Royal Goedewagen, Fiore aardewerk, vaas, h. 46 cm. € 100 € 200   Verkocht
382 Image Terracotta tabakspot, gedecoreerd met wijnranken, h. 22 cm. € 40 € 100   Verkocht
383 Image Glazen vaas, Lalique France, gemerkt, min. chips, h. 17 cm. € 100 € 200   Verkocht
384 Image Charles Vos (1888-1954), geglazuurde chamotte sculptuur, Dokwerkers, min. chips, afm. 33 x 45 cm. € 200 € 400   Verkocht
385 Image Charles Vos (1888-1954), geglazuurde chamotte sculptuur, Oorlogsmonument 1945, gesigneerd, afm. 54 x 67 cm. € 300 € 600   Verkocht
386 Image 3 karaffen met Hollands zilveren rand, 2de gehalte, 1 stop beschadigd (3x) € 50 € 180   Verkocht
387 Image Glazen sardinehouder met Hollands zilveren sardine, 2de gehalte, 19de/20ste eeuw, l. 13 cm. € 40 € 100   Verkocht
400 Image Glazen pompoenstolp, knop licht beschadigd, diam. 52 cm. € 100 € 200   Verkocht
414 Image Glazen kattenkop, 17de eeuw, h. 21 cm. € 140 € 300   Verkocht
415 Image Paar Raeren bekers, 17de/18de eeuw, min. beschadigingen, h. 15 en 16 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
416 Image Bord, Gouda, 1994, Hans van Bentem, diam. 28 cm. € 30 € 60   Verkocht
422 Image Wedgwood Etruria servies, ca. 60 stuks waaronder 11 dinerborden, 12 soepborden en 12 ontbijtborden, gebruikssporen (ca. 60x) € 100 € 200   Verkocht
423 Image Herend porseleinen cachepot, h. 16 cm. € 40 € 100   Verkocht
428 Image Toon Roosenburg, beschilderde tegel, Vos, afm. 14,5 x 14,5 cm, gesigneerd achterzijde + Charles Eyck, beschadigde beschilderde tegel, niet gesigneerd, afm. 20 x 10 cm (2x) € 40 € 120   Verkocht
429 Image Steengoed grape, 16de eeuw, h. 15,5 cm, min. beschadigingen, Herkomst: gevonden in Roermond € 40 € 100   Verkocht
430 Image Herend porseleinen cachepot, h. 16 cm. € 40 € 100   Verkocht
435 Image Keramische aspergeschaal, afm. 43 x 21 cm + Aardewerken schaal met eenden, afm. 48 x 40 cm, glazuurschade (2x) € 40 € 100   Verkocht
436 Image Steengoed vergiet, 18de eeuw, chips, diam. 30 cm. € 40 € 80   Verkocht
443 Image Val Saint Lambert glasservies, 35-delig (35x) € 100 € 200   Verkocht
444 Image 6 porseleinen apothekerspotten, transferprint, 2de helft 20ste eeuw (6x) € 40 € 60   Verkocht
448 Image Raeren kruik, 17de/18de eeuw, barsten, h. 22 cm. € 50 € 100   Verkocht