Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 88 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
317 Image Porseleinen figuur, Sitzendorf, h. 26 cm, enkele kleine beschadigingen € 60 € 120 € 0 Opgehouden
318 Image Porseleinen sculptuur, Samson, Parijs, 19de eeuw, Dandy, zijkant is gerestaureerd (o.a. arm, mantel en stam), h. 47 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
319 Image Franse aardewerken vogelkooi, Rouen, 20ste eeuw, met vogel, h. 50 cm. € 100 € 200   Verkocht
320 Image Engelse porseleinen vaas, 18de eeuw, mogelijk Derby, ernstig beschadigd, h. 38 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
321 Image Porseleinen sculptuur, Dandy, Elzas (?), 19de/20ste eeuw, restauraties, h. 41 cm. € 90 € 150 € 0 Opgehouden
323 Image Porseleinen bord, Dominee de Mol Loosdrecht, 18de eeuw, standring beschadigd en gerestaureerde chips, diam. 26 cm. € 180 € 280 € 0 Opgehouden
324 Image Aardewerken Prince of Wales te paard, Staffordshire, 19de eeuw, h. 32 cm, been van paard is gerestaureerd € 80 € 140 € 0 Opgehouden
325 Image Aardewerken horlogestandaard, Prince of Wales, Staffordshire, 19de eeuw, h. 32 cm. € 50 € 100   Verkocht
326 Image Paar porseleinen vazen op verguld bronzen voet, Samson, 1 vaas met enkele kleine beschadigingen en 1 vaas beschadigd, 19de eeuw, h. 30 cm (2x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
327 Image Aardewerken eland, 20ste eeuw, afm. 35 x 51 cm. € 200 € 400   Verkocht
328 Image Plaasteren reliëf, met opschrift 'Gladius', mogelijk voorstelling van Karel de Grote, min. beschadigingen, afm. 89 x 89 cm. € 80 € 200   Verkocht
329 Image Plaasteren reliëf van de Onbevlekte Ontvangenis, 19de eeuw, afm. 104 x 72 cm, min. beschadiging € 80 € 200 € 0 Opgehouden
330 Image Koffieservies, Minton, Cordoba, voor 8 personen € 50 € 100 € 0 Opgehouden
331 Image Minton dinerservies, Oriental blossom, voor 8 personen € 100 € 200   Verkocht
332 Image Mosa uitgebreid servies, enkele chips € 30 € 100 € 0 Opgehouden
333 Image Aardewerken schaal, faux cloisonné, sleets, afm. 10,5 x 28,5 cm. € 30 € 100 € 0 Opgehouden
334 Image Aardewerken dekselvaas, 20ste eeuw, Deruta, Italië, h. 43 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
335 Image Ovale grijze sierbak, zwaar beschadigd, afm. 31 x 75 x 57 cm. € 40 € 80   Verkocht
336 Image 2 porseleinen beeldjes, edelman en edelvrouwe, 20ste eeuw, Schienholz, schilfers, h. 21 cm (2x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
337 Image Beschilderd plaasteren sculptuur naar Auguste Renoir, La petite laveuse, h. 34 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
338 Image 2 Franse aardewerken borden, 1 met minimale chips, diam. 22,5 en 24 cm (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
339 Image R. Ginori, porseleinen cachepot, h. 13,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
340 Image Porseleinen potpourri houder, beschadigd, h. 17 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
341 Image Collectie paaseieren, diverse materialen (ca. 25x) € 40 € 100   Verkocht
342 Image Porseleinen mokkakan op onderschotel, Meissen, 2de keus + Porseleinen schaal, ajour bewerkte rand, afm. 13 x 21 cm (3x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
343 Image 3 porseleinen beeldjes, jaren vijftig, schilfers, l. 21 en 30 cm (3x) € 40 € 100   Verkocht
344 Image Porseleinen glazenkoeler (Monteith), mogelijk duc d'angoulemes, 19de eeuw, vergulding sleets en min. chips, afm. 14 x 27 cm. € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
345 Image Jacob Petit (?), porseleinen inktpot, gedecoreerd met bloemen, beschadigd, l. 26 cm. € 500 € 800 € 0 Opgehouden
346 Image Staffordshire kasteel, 19de eeuw, craquelé, h. 23 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
347 Image 2 Franse porseleinen cachepots, 19de eeuw, haarlijnscheuren, h. 12,5 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
348 Image Aardewerken kaststel in Delftse stijl, bestaande uit 3 dekselvazen, enkele beschadigingen, h. 33 cm (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
349 Image 3 kantporseleinen beeldjes, min. beschadigingen, h. 9-15 cm (3x) € 50 € 100   Verkocht
350 Image 3 porseleinen beeldjes, min. beschadigingen, h. 18-20 cm (3x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
351 Image 12 porseleinen vlindermokken en porseleinen theepot (13x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
352 Image 12 mokken en schoteltjes, butterfly meadow (24x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
353 Image Royal Goedewagen, Fiore aardewerk, bestaande uit: 3 oorvazen, diverse afmetingen (3x) € 120 € 300   Verkocht
355 Image Herend porselein o.a. kandelaar, dekselpotje, enkele miniatuurvaasjes en potjes, 1 vaasje gelijmd (8x) € 50 € 100   Verkocht
356 Image Herend porseleinen kandelaar, 6 schotels en 11 kleinere items o.a. melkpotje en vaasjes met en zonder deksel (18x) € 60 € 120   Verkocht
357 Image 6 kristallen rode wijnglazen (6x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
358 Image 10 porseleinen vogelmokken en porseleinen theepot (11x) € 100 € 200   Verkocht
359 Image Royal Goedewagen, Amata aardewerk, bestaande uit: 3 vazen, diverse afmetingen (3x) € 100 € 200   Verkocht
360 Image Royal Goedewagen, Fiore aardewerk, bestaande uit: 2 borden, dekselpot, beker en vaasje, diverse afmetingen (5x) € 100 € 200   Verkocht
362 Image 5 glazen bloemen en 3 bladeren, enkele beschadigingen, l. ca. 50 cm + 16 Murano glazen snoepjes (24x) € 50 € 100   Verkocht
363 Image Porseleinen vaas, Arredamento, Napels, h. 28 cm. € 30 € 60   Verkocht
364 Image J. Eisenloeffel voor Kristalunie Maastricht: 5 waterglazen, min. chips (5x) € 40 € 100   Verkocht
365 Image Aardewerken kaststel naar Delfts model, enkele restauraties + Plateel vaas, chips (6x) € 40 € 100   Verkocht
366 Image Royal Goedewagen, Amata aardewerk, bestaande uit: 2 vazen, bord en klok, diverse afmetingen (3x) € 140 € 300   Verkocht
370 Image Porseleinen dekselvaas in Chinese stijl, h. 41 cm. € 30 € 60   Verkocht
371 Image Jan Eissenloeffel voor Kristalunie Maastricht: 5 champagnecoupes (5x) € 50 € 120   Verkocht
372 Image Royal Goedewagen, Amata aardewerk, bestaande uit: vaas, 2 oorvazen, diverse afmetingen (3x) € 100 € 200   Verkocht