Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 56 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
001 Image Auguste Paris (1850-1915), bronzen sculptuur, Heer in 18de eeuwse klederdracht (J.J. Rousseau), gesigneerd, h. 68 cm. € 1.000 € 2.000 € 650 Verkocht
002 Image Bronzen sculptuur op houten basement, Neptunus, 19de eeuw, h. 16 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
004 Image Bronzen sculptuur op verguld bronzen basement, 19de eeuw, Chloris/Flora en Zephyrus, arm gerestaureerd, h. 55 cm. € 500 € 1.200 € 650 Verkocht
005 Image E. Picault (1833-1915), bronzen sculptuur, Pax et labor, h. 74 cm. € 600 € 1.500 € 480 Verkocht
006 Image Irenée Duriez (1950), bronzen sculptuur op ijzeren sokkel, Dansende naakte vrouw, gesigneerd, 1/8, h. 110 (zonder sokkel 54) cm. € 1.500 € 3.000 € 2.000 Verkocht
007 Image Bronzen moderne sculptuur, o.a. gedecoreerd met veren, h. 95 cm. € 200 € 400 € 140 Verkocht
008 Image Antonio Canova (1757-1822), bronzen sculptuur op marmeren basement, Hercules en Lycas, gesigneerd, gegoten ca. 1900, restauratie marmer, afm. 35 x 34 x 14 cm. € 700 € 1.600 € 2.400 Verkocht
009 Image J. Brault (XX), bronzen sculptuur op stenen basement, Burlend hert, gesigneerd op been, h. 32 cm. € 200 € 400 € 140 Verkocht
010 Image Bronzen sculptuur, Griekse atleet (Marathon?), 20ste eeuw, kopie van Museé du Louvre, h. 48 cm. € 200 € 400 € 240 Verkocht
011 Image Verguld bronzen waternimf, 19de eeuw, h. 20 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
012 Image Naar Eutrope Bouret, zamac sculptuur, Venus pudica, gesigneerd, h. 43 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
013 Image Verguld bronzen sculptuur op marmeren basement, begin 20ste eeuw, Jongeling met boek, afm. 10 x 10 cm. € 100 € 200 € 100 Verkocht
014 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Danseres in Grieks gewaad, eerste helft 20ste eeuw, h. 37 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
015 Image Ch. Eyck (1897-1983), bronzen sculptuur, voorontwerp onderdeel beeldengroep oorlogsmonument Orangeplein Maastricht gesig. gedat. '52, h. 25 cm + Gipsen voorstudie (2x) € 200 € 500 € 260 Verkocht
016 Image Naar Auguste Moreau, bronzen sculptuur, Marguérite, h. 46 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
017 Image Henryk II Kossowski (1855-1921), bronzen sculptuur, Smid, gesigneerd, h. 79 cm. € 400 € 800 € 600 Verkocht
018 Image Zamac sculptuur, Smid, gesigneerd 'Emile', onderzijde gemerkt 'HIKOG', 19de eeuw, h. 86 cm. € 100 € 300 € 170 Verkocht
019 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Retour des champs, gesigneerd 'Delamare', 19de eeuw, h. 23 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
020 Image Bronzen sculptuur, Zittende dame met lier (Clio?), 19de eeuw, h. 42 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
021 Image Bronzen sculptuur, Dame in stoel, gesigneerd achterzijde op basement, h. 16 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
022 Image E. van Arcken, bronzen sculptuur, Willem III, gesigneerd, h. 52 cm. € 300 € 800 € 900 Verkocht
023 Image Georges van der Straeten (1856-1928), bronzen sculptuur, Buste van een dame, gesigneerd, h. 54 cm. € 300 € 500 € 380 Verkocht
024 Image Bronzen sculptuur, Likkende tijger, afm. 17 x 48 x 18 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
025 Image A. du Passage (1838-1909), bronzen sculptuur, Ruiter tijdens het opzadelen van een paard, afm. 22 x 52 x 20 cm. € 600 € 1.600 € 0 Opgehouden
026 Image Papier-maché nijlpaardenhoofd, h. 42 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
027 Image G. Eggen (1921-2000), bronzen sculptuur op hardstenen basement, Meisje, gesigneerd, gedat. '90, h. 34 cm. € 200 € 400 € 420 Verkocht
028 Image 2 bronzen sculpturen, 1 reikende hand en 2 personen, gesigneerd, h. 9,5 cm (2x) € 40 € 80 € 60 Verkocht
029 Image Bronzen sculptuur, Zelandaise, gesigneerd 'A. Wanode', h. 57 cm. € 300 € 500 € 900 Verkocht
030 Image Eutrope Bouret (1833-1906), bronzen sculptuur, Retour des Champs, gesigneerd, h. 71 cm. € 400 € 700 € 650 Verkocht
032 Image Eikenhouten dromedaris, waarschijnlijk onderdeel van een meubel, 19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 22 x 48 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
033 Image G. Eggen (1921-2000), bronzen sculptuur op marmeren basement, Stappende man, gesigneerd in de steen, gedat. '81, h. 20 cm. € 200 € 400 € 320 Verkocht
034 Image Gipsen meisjeshoofd op houten basement, niet gesigneerd, h. 28 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
035 Image Vuurvergulde bronzen gladiator, 19de eeuw, op marmeren basement, h. 14 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
036 Image Arthur Spronken (1930-2017), bronzen penning, geslagen ter gelegenheid van de bijeenkomst van de Europese Raad in Maastricht in 1991, diam. 6,5 cm. € 60 € 140 € 100 Verkocht
043 Image Jos Dirix (1958), bronzen sculptuur op ijzeren voet, Stier, h. beeld h. 70 cm, h. sokkel 120 cm. € 2.000 € 4.000 € 3.000 Verkocht
072 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Paardentemmer, 20ste eeuw, afm. 26 x 34 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
073 Image Joe Mutasa (1964), groene opalen sculptuur, Intellectual, h. 18 cm, Herkomst: Gallery Dieleman, Brussel € 100 € 200 € 80 Verkocht
079 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Engel, 20ste eeuw, h. 26 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
080 Image Ivoren Madonna, Goa, 19de eeuw, h. 19,5 cm. € 200 € 400 € 600 Verkocht
085 Image Gipsen buste van koningin Juliana, op marmeren basement, niet gesigneerd, h. 40 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
086 Image Bronzen putto, 20ste eeuw, l. 33 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
092 Image Bronzen hoofd van een man, niet gesigneerd, h. 30 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
093 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Twee figuren, h. 32 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
094 Image Bronzen sculptuur op travertijnen basement, Sabijnse maagdenroof, h. 34 cm, basement met kleine beschadiging/restauratie € 140 € 300 € 170 Verkocht
099 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Faun met bok, gesigneerd 'J. Daste', 20ste eeuw, afm. 18 x 20 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
100 Image Houten reclamefiguur van Johnny Walker, afm. 113 x 88 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
101 Image Bronzen sculptuur, Jongen met hond, 20ste eeuw, h. 13 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
102 Image Bronzen sculptuur op granieten basement, Meander, h. 10 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
217 Image Bronzen Venus van Milo, op marmeren basement, h. 15 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
223 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Ein oller ehrlicher Seeman, h. 14 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden