Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September 2021 » Juwelen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 52 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
691 Image Festina chronograaf, staal, diam. 44 mm. €50 Verkocht
694 Image Watch winder, afm. 17 x 30 x 25 cm. €130 Verkocht
721 Image Geelgouden horloge, 14 krt, Tiffany & Co., quartz, met datum- en secondenwijzer, met lederen leguaanbandje €360 Verkocht
735 Image Geelgouden herenhorloge, 18 krt, Coresa, chronographe Suisse, opwindbaar, kleine beschadiging lugs en pinnetje ontbreekt, band niet authentiek, diam. wijzerplaat 37,5 mm. €220 Verkocht
736 Image Afrikaans koordcollier met schelpen, Mali, l. 50 cm. Verkocht Verkocht
738 Image Geelgouden ring, 18 krt, brokaat-motief, waarschijnlijk Vourakis (Griekenland), ringmaat 15 1/2, ca. 4,8 gram €140 Verkocht
746 Image Rosé gouden dameshorloge, 18 krt, Radiant, opwindbaar, met lederen band €180 Verkocht
747 Image Geelgouden fantasiering, 18 krt, ringmaat 16 3/4, ca. 7,9 gram €220 Verkocht
748 Image Geelgouden armband, 18 krt, brokaat-motief, waarschijnlijk Vourakis (Griekenland), gemerkt, l. 19 cm, ca. 60,8 gram €1.700 Verkocht
820 Image Geelgouden koord collier, 14 krt, l. 90 cm, ca. 56,7 gram €1.300 Verkocht
826 Image Twee parelcolliers: 1 collier met witgouden slot, 14 krt, l. 47 cm lang + Collier heeft een verguld slot, vergulde tussenstukjes en lapis lazuli bolletjes, l. 41 cm. €70 Verkocht

Pagina Vorige 1 2 Alle