Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Koper, tin en andere metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 6 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1768 Image Vijf antieke tinnen borden, 18de eeuw, met monogram 'RH', vredesduif, o.a. merk 'Londen', gebruikssporen en deukjes, diam. 24 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (5x) €110 Verkocht
1778 Image Tinnen kraantjeskan op brander, 19de eeuw, h. 58 cm. €550 Verkocht
1779 Image Bronzen kandelaar, 18de eeuw, h. 42 cm. €60 Verkocht
1780 Image Paar messing kandelaars, 18de/19de eeuw, gedecoreerd met engelenhoofden, h. 46 cm (2x) €70 Verkocht
1782 Image Paar bronzen kandelaars, deels gepatineerd, Jongen en meisje, 19de eeuw, schroefdraad zit iets los, h. 26 cm (2x) €160 Verkocht
1789 Image Paar messing kandelaars, 18de/19de eeuw, gedecoreerd met engelenhoofden, h. 50 cm (2x) €60 Verkocht
1834 Image Hollandse tinnen kan, 18de eeuw, h. 23 cm. €140 Verkocht