Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 23 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1625 Image G. Leti, Het leven van Oliver Cromwell, Den Haag, 1697, in perkamenten kaft (2x) €150 Verkocht
1791 Image Russisch lakdoosje, gedecoreerd met Vostresenstij Klooster, afm. 3 x 12 x 7 cm. €70 Verkocht
1801 Image Latin Percussion 3 klassieke conga's, op onderstel, gebruikssporen, h. 115 cm. €180 Verkocht
1802 Image Latin Percussion Drumstel op onderstel, h. 115 cm + Afrikaanse trommel, h. 39 cm (2x) €50 Verkocht
1803 Image Batavus herenfiets, gebruiks- en ouderdomssporen €240 Verkocht
1804 Image Natuurstenen bloempot/font op voet, Romaanse stijl, 18de/19de eeuw, ouderdomssporen, h. 94 cm, diam. 42 cm. €950 Verkocht
1805 Image Vijf boeken over majolica en Delfts aardewerk (5x) €30 Verkocht
1808 Image Twee aanstekers o.a. 1 x Dunhill (2x) €60 Verkocht
1811 Image Miniatuur locomotief, Minitrix, Der Adler, Spur Nr. 51 1010 'Der Adler - 150 Jahre deutsche Eisenbahn in houten doos + The John Bull, in originele kartonnen verpakking (2x) €70 Verkocht
1812 Image Bloemen/kruidenpers, afm. 26 x 31 cm. €60 Verkocht
1847 Image Snuifdoosje van corozo noot, 19de eeuw, met portret van een man, l. 7,5 cm. €60 Verkocht
1857 Image Modeltrap, begin 20ste eeuw, h. 48 cm, afm. base 30 x 30 cm. €300 Verkocht
1858 Image Drie wetenschappelijke instrumenten: Apothekersoven + Bellieni à Nancy, 1 barst in glaasje + Cordeur Bouden Mons (3x) €360 Verkocht
1867 Image Ingelijste kevers, afm. 30 x 25 cm + Ingelijste vlinders, afm. 50 x 34 cm (2x) €100 Verkocht
1868 Image Antieke mahoniehouten camera, Bolton & Sons, 19de/20ste eeuw, min. beschadiging houten plankje €160 Verkocht
1870 Image Meuble de maitrise, 19de/20ste eeuw, met 3 lades, afm. 32,5 x 39 x 24 cm. €320 Verkocht
1872 Image Zuil met tweekleurig marmer, begin 20ste eeuw, afm. 73 x 30 x 30 cm. €220 Verkocht
1874 Image Waaierkoraal, afm. 56 x 56 cm. €80 Verkocht
1876 Image Loden schaakstukken, Griekse soldaten, compleet (36x) €80 Verkocht
1882 Image Koperen met glazen juwelenkistje, afm. 10 x 12 cm + Koperen parfumfles, h. 22 cm (2x) €110 Verkocht
1889 Image 9 paarlemoeren eilepeltjes, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (9x) €110 Verkocht
1891 Image Glazen met koperen presse-papier, Frankrijk of België, 19de eeuw, l. 11 cm + Hollands koperen juwelendoosje, 19de/20ste eeuw, l. 8 cm (2x) €70 Verkocht
1900 Image Engels gewerenfoedraal, l. 77 x 22 cm. €40 Verkocht