Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 53 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
035 Image Verguld plaasteren art nouveau buste, Marguerite, enkele minimale beschadigingen, h. 48 cm. €60 Verkocht
389 Image Paar vintage fauteuils, jaren 'zestig, gemerkt, afm. 83 x 66 x 62 cm. €240 Verkocht
1001 Image Zes Alessi voorraadpotten, diverse formaten, h. 10-31 cm (6x) €80 Verkocht
1003 Image Iitala servies, bestaande uit: 4 koffiekoppen, 4 theetassen en 4 schotels, 7 ontbijtborden (19x) €300 Verkocht
1004 Image 9 porseleinen kommetjes, Ittala, diverse maten en 2 mokken €190 Verkocht
1005 Image Vier Leolux eetkamerstoelen 'Myto', met turkoois leder, gebruikssporen, afm. 89 x 56 cm (4x) €280 Verkocht
1006 Image Drie Alessi Girotondo tafellampen (3x) €110 Verkocht
1011 Image Danielle Brouns, kunststof mannentorso, verguld, met metalen collage op de voorzijde, beschilderd aan de achterzijde, gemon. r.o., h. 88 cm. €200 Verkocht
1012 Image Etagère Alessi Fatman, ontwerp: Marcel Wanders, h. 32 cm. €120 Verkocht
1014 Image Alessi RVS fruitschaal, 2015, ontwerp: Guido Venturini, l. 60 cm. €150 Verkocht
1016 Image Design lamp in de vorm van een palmboom, messing, naar het ontwerp van Maison Jansen, h. 70 cm. €340 Verkocht
1019 Image Vintage Deens houten magazinehouder, mogelijk A. Kjersgaard, afm. 40 x 49 x 36 cm. €100 Verkocht
1023 Image Design pannenset, Hackmann en iitala: 3 kookpotten, vier steelpannen en braadslee, min. deukje in 1 deksel (8x) €400 Verkocht
1024 Image Alessi vergiet 'Le Chinois', h. 30 cm. €150 Verkocht
1028 Image Trento bestek, RVS, bestaande uit: 11 dinermessen, 11 dinerlepels, 10 dinervorken, 11 ontbijtmessen, 12 ontbijtvorken, 12 ijslepels, 9 theelepels, 10 koffielepels, 4 opdienscheppen, 6 opdienlepels + Cilio kaasset €160 Verkocht
1032 Image Vintage kruidenrek met porseleinen voorraadlades van Societé Céramique, afm. 44 x 61 cm. €130 Verkocht
1033 Image Zilver- en goudkleurige metalen wandlamp, Officina Ciani Firence, afm. 67 x 63 cm. €300 Verkocht
1034 Image Alessi keukenklok, Michael Graves, diam. 24 cm + Alessi vliegenmepper (2x) €60 Verkocht
1035 Image Zeven Alessi schalen, diam. 9-29,5 cm (7x) €120 Verkocht
1038 Image Design leeslamp Rolts, h. 119 cm, verstelbaar €70 Verkocht
1039 Image Moderne hanglamp, afm. 65 x 50 cm. €100 Verkocht
1041 Image Bauhaus-stijl tafellamp, 2de helft 20ste eeuw, h. 44 cm. €90 Verkocht
1044 Image Plexiglazen vintage spiegel, diam. 56 cm. €70 Verkocht
1045 Image Vier Alessi mokken 'Circus' + 7 Alessi kommen van diverse afmetingen, ontwerp: Marcel Wanders €120 Verkocht
1046 Image Drie grote en twee kleine Alessi schalen, diverse afmetingen (5x) €60 Verkocht
1047 Image Twee Alessi inox schalen 'Circus', diverse maten + 3 Alessi inox opdienscheppen (5x0 €140 Verkocht
1048 Image Twee water/limonadekannen, Alessi, o.a. Michael Graves, h. 21 cm (2x) €70 Verkocht
1049 Image Leolux cherubino (?), h. 58 cm, diam. 55 cm. €120 Verkocht
1050 Image Gele lederen Leolux fauteuil, Papageno, afm. 67 x 88 x 53 cm, minimale gebruikssporen €460 Verkocht
1052 Image Teakhouten bureau met opstand en vier lades, Flip-Top desk, 1972, Ontwerp: Peter Lovig Nielsen, gestempeld onderaan, afm. 86 x 161 x 73 cm. €1.800 Verkocht
1055 Image Vintage glazen Chianti fles in de vorm van een windhond, jaren zestig/zeventig, h. 57 cm. €60 Verkocht
1056 Image Alessi Colombina bestek, bestaande uit: 6 dinerlepels, 4 visvorken, 4 vismessen, 4 cakevorken, 4 botermesjes, 2 viscouverts en 2 lepels €60 Verkocht
1057 Image Alessi Percolator 90002/6 La Conica, ontwerp: Aldo Rossi + melkkan + gemalen koffiehouder (incl. lepel) + koffiepot (4x) €150 Verkocht
1058 Image Alessi fluitketel 9091 door Richard Sapper €60 Verkocht
1059 Image Negen objecten van Alessi: theeketel, melkkan, suikerpot, zout en peperstel, French press, theekopje, botervloot en mokkapot met thermosdeksel (9x) €130 Verkocht
1060 Image Umage Silvia tafellamp, h. 60 cm. €110 Verkocht
1067 Image Alessi prullenbak, h. 28 cm + Alessi bureauset, afm. 20,5 x 20,5 cm (4x) €100 Verkocht
1069 Image 9 Alessi voorwerpen: 2 voorraadbussen, 2 lepelhouders, 2 parmezaanhouders, 2 dienblaadjes, dekschaal van Alessandro Mendini (9x) €130 Verkocht
1070 Image Vijf Alessi bewaardozen 'Circus' + Wijnkoeler 'Circus' (6x) €90 Verkocht
1071 Image Alessi barklamp, h. 28 cm. €160 Verkocht
1075 Image Planta kapstok, Giancarlo Piretti voor Castelli, ca. 1970, gebruikssporen, h. 169 cm. €120 Verkocht
1076 Image Glazen bijzettafel op verchroomd onderstel, 2de helft 20ste eeuw, diam. 40 cm, h. 50 cm. €100 Verkocht
1090 Image Opaline glazen slak met 6 cocktailsticks (7x) €80 Verkocht
1101 Image Opaline glazen Venus au voile, Sabino France, gesigneerd, h. 20 cm. €220 Verkocht
1111 Image G. Vallon, opaline glazen schaal, diam. 23 cm. €50 Verkocht
1113 Image Opaline glazen vaas, Sabino France, Damiere Carré, gesigneerd, 1929, afm. 15 x 11 cm. €120 Verkocht
1144 Image Jan Snoeck (1927-2018), geglazuurde keramische stoel, Blauw gelaat, afm. 64 x 29 x 34 cm. €320 Verkocht
1145 Image Ettore Sottsass (1917-2007), verzilverde kandelaar, gemerkt onderzijde, h. 33 cm. €750 Verkocht
1146 Image Tiffany stijl tafellampje, gedecoreerd met libellen, h. 20 cm. €120 Verkocht