Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 29 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1501 Image Bijzettafel, gedecoreerd met griffioenen, 19de eeuw, enkele minimale beschadigingen, afm. 80 x 91 x 40 cm. €420 Verkocht
1502 Image Perzisch tapijt, slijtagesporen, afm. 267 x 353 cm. €700 Verkocht
1505 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 290 x 210 cm. €220 Verkocht
1506 Image Perzisch tapijt, wol met katoen, afm. 290 x 180 cm. €220 Verkocht
1507 Image Twee antieke Perzische tapijten, gebruikssporen, afm. 150 x 116 en 150 x 110 cm. (2x) €60 Verkocht
1510 Image Staande George III klok in mahoniehouten gefineerde kast, koperen wijzerplaat met inscriptie 'Bannerman Banff', met dagaanduiding, 19de eeuw, h. 211 cm. €260 Verkocht
1512 Image Perzisch tapijt, Kirman, afm. 243 x 326 cm. €550 Verkocht
1513 Image Perzisch tapijt, afm. 145 x 91 cm. €60 Verkocht
1568 Image Messing tafellamp op marmeren basement (marriage), gedecoreerd met putto, eerste helft 20ste eeuw, h. 32 cm. €60 Verkocht
1570 Image Bank, bekleed met bont, in Louis XVI-stijl, afm. 100 x 104 x 57 cm, incl. extra knopje €110 Verkocht
1578 Image Friese staartklok, 19de eeuw, met maanstand en dagaanduiding, beschilderde wijzerplaat, afbeelding vier seizoenen in de hoeken, l. 135 cm. €220 Verkocht
1579 Image Friese staartklok, 19de eeuw, met beschilderde wijzerplaat, l. 130 cm. €90 Verkocht
1580 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 115 x 165 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €180 Verkocht
1581 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 195 x 145 cm, randen sleets en 1 rand verdwenen, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €280 Verkocht
1582 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 180 x 156 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €300 Verkocht
1584 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 100 x 180 cm, rand sleets, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €90 Verkocht
1585 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 175 x 126 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €380 Verkocht
1586 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 123 x 162 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €220 Verkocht
1587 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 164 x 110 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €180 Verkocht
1588 Image Antiek Kaukasisch tapijt, afm. 177 x 120 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €180 Verkocht
1589 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 135 x 115 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €120 Verkocht
1590 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 180 x 135 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €280 Verkocht
1591 Image Antiek Perzisch tapijt, afm. 209 x 290 cm, sterke slijtagesporen, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €360 Verkocht
1592 Image Fauteuil, 19de eeuw, met donkerroze zijden bekleding en waaiervormige rugleuning, afm. 80 x 61 cm, zithoogte 43 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €70 Verkocht
1594 Image Bibliotheekstoel met drie treden, afm. 96 x 45 x 41 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €150 Verkocht
1595 Image Engelse eikenhouten gefineerde commode, 18de eeuw, met vier laden, afm. 95 x 100 x 60 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €360 Verkocht
1596 Image Hollandse wortelnotenhouten gefineerde op eikenhouten commode, 18de eeuw, vier laden en uittrekplateau, afm. 84 x 87 x 56 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €3.250 Verkocht
1597 Image Eikenhouten dekenkist, 18de eeuw, bewerk front, afm. 46 x 88 x 44 cm, 1 plank bodem zit los, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €190 Verkocht
1598 Image Eikenhouten cellarette, 19de eeuw, met ijzeren binnenbak, afm. 45 x 42 x 39 cm, 1 slotplaatje zit los, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €150 Verkocht
1599 Image Hollandse wortelnotenhouten gefineerde tafel, op getorste poten, kruisverbinding tussen de poten, 18de eeuw, gebruikssporen, afm. 74 x 118 x 83 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €100 Verkocht
1600 Image Eikenhouten sacristiekast, 18de/19de eeuw, onderkast met laden en een smal toelopende bovenkast waaraan wijzigingen hebben plaatsgevonden, klep met niet-originele scharnieren, twee laatjes achter de klep, 1 glaasje zit los, afm. 200 x 112 x 54 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €400 Verkocht
1701 Image Driedelig koperen klokkenstel, op gezwart houten basement, begin 20ste eeuw, h. klok 55 cm, h. kandelaars 48 cm, kandelaars incompleet (3x) €130 Verkocht
1712 Image Koperen met marmeren klokkenstel, begin 20ste eeuw, klok bekroond met zamac figuur naar Aug. Moreau 'Le Triomphe', h. klok 65 cm, h. kandelaars 55 cm, kandelaars verbogen (3x) €80 Verkocht