Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 43 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
080 Image 12 dinermessen en 12 ontbijtmessen met zilveren heften, 830 (ZII herkeurd), in originele cassette, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (24x) €600 Verkocht
081 Image Verzilverde schaal op voet, 19de/20ste eeuw, afm. 14 x 27 cm, verbogen €60 Verkocht
083 Image Engels zilveren peper- en zoutstel, 925, Birmingham, ca. 122 grams, h. 10 cm (2x) €80 Verkocht
087 Image Glazen parfumflesje met zilveren dopje, h. 8 cm + Glazen parfumflesje met geelgouden stopje, deukjes, h. 10 cm (2x) €60 Verkocht
088 Image Verzilverd bestek, Gero, bestaande uit: 6 dinermessen/vorken/lepels, 6 ontbijtmessen/vorken/lepels, 6 visvorken- messen, soeplepel, visschep, vleescouvert, 4 opdienlepels (divers), messenslijper, 6 messenleggers en vleesvork €120 Verkocht
090 Image Hollands zilveren visschep, 1ste gehalte, met ivoren heft, ca. 220 gram, l. 33 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €190 Verkocht
092 Image Hollands zilveren aspergetang, 2de gehalte, ca. 174 gram, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €140 Verkocht
093 Image Oostenrijks-Hongaarse zilveren schaal, 800, 19de eeuw, met florale decoratie, afm. 32 x 23 cm, ca. 364 gram €160 Verkocht
098 Image 6 Hollands zilveren ontbijtlepels en ontbijtvorken, 1ste gehalte, 1905, punten vork ietwat sleets, ca. 567 gram (12x) €220 Verkocht
099 Image Twee Duitse zilveren dinermessen, 2 dinervorken, 1 dinerlepel en 2 koffielepels, 800, ca. 244 (gewogen zonder messen) (7x) €80 Verkocht
100 Image Verzilverde mosterdpot, rococo, 18de eeuw, met tinnen binnenbakje, h. 16 cm, ca. 248 gram, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €280 Verkocht
101 Image Hollands zilveren taartschep met benen heft, 19de eeuw + Hollands zilveren kaasmes met benen heft, 2de gehalte, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (2x) €80 Verkocht
105 Image Hollands zilveren pepermuntdoosje, 2de gehalte, vierkant, 19de eeuw, min. deukjes, ca. 18 gram, afm. 4 x 4 cm. €60 Verkocht
106 Image Verzilverd bestek, Gero, Blue Band, bestaande uit: 12 botermesjes, 12 dinermessen, 12 ontbijtmessen, 12 dinerlepels, 12 ontbijtlepels, 12 dinervorken, 12 ontbijtvorken, 12 cakevorkjes, 12 koffielepels, 2 zuurvorkjes, rijstlepel, petitfourschepje, 3 opdienlepels, messenslijper, groentelepel en soeplepel, in originele cassette €140 Verkocht
107 Image Hollands zilveren soeplepel, Van Kempen, 2de gehalte, sterk verbogen, bekrast en gedeukt, ca. 205 gram €70 Verkocht
111 Image Verguld zilveren opdienlepel, 835, Rusland, 1856, l. 24 cm, ca. 160 gram, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €100 Verkocht
112 Image 2 Hollands zilveren vleesvorken, 2de gehalte met agaten heft + Hollands zilveren gembercouvert, 2de gehalte, met agaten heft (4x) €80 Verkocht
113 Image Engels zilveren bestek, 925, Sheffield, ca. 1900, bestaande uit: 10 ontbijtmessen en 10 ontbijtvorken, met paarlemoeren heft, in originele cassette, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (20x) €200 Verkocht
114 Image Zilveren bonbonschaal, 835, l. 15 cm, ca. 90 gram €60 Verkocht
115 Image Hollands zilveren gedreven brandewijnkom, Johannes Feddema Leeuwarden, 1788, gedecoreerd met het offer van Isaak, afm. 9 x 26 cm, mim. scheurtjes en deukjes, ca. 182 gram €420 Verkocht
123 Image Assorti kavel zilver, bestaande uit: 6 Nederlandse mokkalepels, 2de gehalte + 2 Franse zoutlepels + 2 Nederlandse ontbijtmessen, 2de gehalte + Verzilverd kaasmes + 4 diverse Nederlandse koffielepels + Nederlandse vleesvork, 2de gehalte + Nederlandse jampelepel, 2de gehalte + Nederlandse roomlepel, 2de gehalte + 2 zoutlepels, 835, gewicht zonder messen ca. 216 gram, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (20x) €80 Verkocht
124 Image Hollands zilveren visbestek, 2de gehalte, Van Kempen, bestaande uit: 12 vismessen en 12 visvorken, ca. 1190 gram, in cassette, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (12x) €650 Verkocht
125 Image Mexicaanse zilveren schaal, 835, rand gedecoreerd met florale motieven, diam. 30 cm, ca. 614 gram €240 Verkocht
127 Image Glad ivoren lakstempel met zilveren montuur, initialen 'MD'+ Rond zilveren doosje met paarlemoeren bodem en goudstenen deksel (beschadigd) (2x) €60 Verkocht
133 Image Hollands zilveren geboortelepel, 2de gehalte, gedecoreerd met ooievaar en het stadswapen van Amsterdam, l. 33 cm, ca. 168 gram, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €120 Verkocht
138 Image Ovaal zilveren Hollands bonbonmandje, 2de gehalte, met parelrand, ajour bewerkt, 1942, afm. 5,5 x 18 cm, ca. 97 gram €80 Verkocht
139 Image Twee antieke Hollands zilveren druivenscharen, tweede gehalte, 18de/19de eeuw, ouderdomssporen, l. 17 cm. (2x) €80 Verkocht
141 Image Twee Hollands zilveren bonbonschaaltjes, 2de gehalte, parelrand, ajour bewerkt, l. 11,5 cm, ca. 92 gram (2x) €80 Verkocht
144 Image Russisch zilveren schaal, 835, 1846, keurmeester: Andrey Antonovich Kovalsky (1821-1856), zilversmid onleesbaar, Moskou, ca. 2100 gram, afm. 50 x 34 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €1.000 Verkocht
145 Image 12 verguld zilveren koffielepels, Frankrijk, ca. 184 gram, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens (12x) €120 Verkocht
147 Image Paar Frans zilveren zoutbakjes met glazen binnenbak en lepeltjes, 19de/20ste eeuw, ca. 39 gram, in originele cassette €60 Verkocht
148 Image Ovaal zilveren Hollands bonbonmandje, 2de gehalte, met parelrand, ajour bewerkt, 1957, afm. 5 x 16 cm, ca. 81 gram, min. deukje €80 Verkocht
151 Image Verzilverd bestek, Sola, voor 9 personen, kleine beschadiging soeplepel, in cassette €120 Verkocht
200 Image Frans zilveren koffiepot, melkkan, suikerschaal op dienblad, ca. 1300 gram (4x) €650 Verkocht
222 Image Verzilverd bestek, Sheffield, met parelrand, bestaande uit: 6 dinermessen/lepels/vorken, 6 ontbijtlepels/vorken, 6 dessertlepels, 2 groentelepels, viscouvert, sauslepel en soeplepel €160 Verkocht
236 Image Geëmailleerd zilveren parfumflesje met spiegel, 835, India, gedecoreerd met pauw, h. 9 cm. €80 Verkocht
246 Image Zilveren miniatuur draaiorgel op stootkar, ZI herkeurd, afm. 5 x 9 cm, ca. 100 gram (2x) €70 Verkocht
247 Image Hollands zilveren miniatuur paardentram, 2de gehalte, l. 9 cm, ca. 60 gram €120 Verkocht
248 Image Vier zilveren miniatuurtjes, diverse gehaltes en afmetingen, kandelaar verbogen, ca. 70 gram (4x) €60 Verkocht
254 Image Hollands zilveren mokkapot, suikerpot en melkkan, 2de gehalte, gedecoreerd met parelrand, met ivoren handvat, min. putjes, ca. 495 gram (3x) €190 Verkocht
255 Image Zilveren art nouveau hengselschaal, 835, Oostenrijk-Hongarije, diam. 21 cm, ca. 283 gram €240 Verkocht
256 Image Twee zilveren eierdopjes, 800, enkele kleine beschadigingen + Twee glazen kopjes op Hollands zilveren voet, 2de gehalte, 1 zit los (4x) €40 Verkocht
257 Image Houten sigarendoosje met Hollands zilveren reliëf, 1ste gehalte, met boerenkermis naar Teniers, afm. 4 x 18 x 9 cm. €80 Verkocht