Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Modeaccessoires en Pennen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 7 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
733 Image Gelimiteerde uitgave, Pelikan blue ocean vulpen, met 18 krt kroon, in originele cassette, 4109/5000 €550 Verkocht
734 Image Waterman vulpen, Edson blue, met 18 krt kroon, deels verguld, in originele cassette €340 Verkocht
743 Image Waterman opera guilloche vulpen en balpen, met 18 krt kroon, in originele cassette (2x) €130 Verkocht
750 Image Waterman balpen, Edson blue, deels verguld, in originele cassette €180 Verkocht
1819 Image Collectie speelkaarten o.a. Yves Saint Laurent, in originele verpakking (6x) €80 Verkocht
1824 Image Boek: Helmut Newton, Köln, Taschen, 2009 €380 Verkocht
1835 Image Boek: Dior Couture, Patrick Demarchelier, 2011 €100 Verkocht
1880 Image Slangenlederen handtas, Gucci, Herkomst: Gucci winkel, Düsseldorf Verkocht Verkocht