Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 10 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
411 Image Charles Vos (1888-1954), chamotte klei, Moeder en Kind, l. 52 cm. €100 Verkocht
466 Image Keramisch reliëf, Kruisiging met Maria en Johannes de Evangelist, Tegelen, Beeselse draak, afm. 38 x 30 cm. €60 Verkocht
1569 Image Houten met lederen en messing stok om aalmoezen/geld op te halen tijdens de kerkdienst, eerste helft 20ste eeuw, l. 100 cm. €60 Verkocht
1601 Image Russisch icoon, Het leven van de profeet Elia, 19de eeuw, afm. 33 x 27 cm. €160 Verkocht
1603 Image Russisch icoon, De geboorte van Maria, 19de eeuw, lakstempel achterzijde, afm. 29 x 25 cm. €850 Verkocht
1604 Image Russisch icoon, Sint Nicolaas, 19de eeuw, enkele restauraties, afm. 36 x 31 cm. €170 Verkocht
1612 Image Russisch icoon, 19de eeuw, De Maagd Maria met Heiligen, slechte conditie, afm. 32 x 26 cm. €70 Verkocht
1623 Image Oost-Europees icoon, Christus in de tempel, 19de eeuw, afm. 29 x 24 cm. €260 Verkocht
1634 Image Oost-Europees icoon, 20ste eeuw, Pilaarheilige, afm. 27 x 20 cm. €160 Verkocht
1668 Image Houten kerststal + 2 houten kerstengelen (8x) €60 Verkocht
1671 Image Russisch icoon, Verhalen over de Profeet Elias, afm. 53 x 44 cm. €420 Verkocht
1672 Image Russisch icoon, begin 20ste eeuw, Geboorte van Maria, afm. 25 x 19 cm. €180 Verkocht
1813 Image Eikenhouten bisschopshoofd, 18de/19de eeuw, op houten basement van latere datum, h. 10 cm. €50 Verkocht