Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 58 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
345 Image Chinees porseleinen bord, Kanton, 19de eeuw, diam. 20 cm. €140 Verkocht
752 Image Chinees porseleinen bord, gedecoreerd met ruiters, 19de/20ste eeuw, pseudo-Kangxi merken, min. chip, diam. 20 cm. €190 Verkocht
753 Image 2 Chinese porseleinen kommen, 18de eeuw, diam. 14 cm, chips en haarlijnscheuren, 1 met bakfout, gemerkt met het artemisblad (2x) €160 Verkocht
754 Image Chinese porseleinen kom, 17de/18de eeuw, blauw-wit decor, haarlijnscheuren, h. 7 cm, diam. 11 cm. €140 Verkocht
762 Image 2 Chinese porseleinen famille rose kommen, 18de eeuw, 1 kom gelijmd, 1 kom met minimale chips, diam. 14 cm (2x) €60 Verkocht
765 Image 10 Chinese porseleinen kopjes en schotels, vissen- en krabdecor, 19de eeuw, 2 kopjes beschadigd, 4 kopjes met chips en de overige kopjes met randschilfers, schotels met minimale chips en 1 schotel met kleine gaatjes (20x) €1.000 Verkocht
773 Image Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, famille rose, diam. 36 cm. €550 Verkocht
774 Image Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, famille rose, diam. 36 cm. €550 Verkocht
775 Image Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, famille rose, diam. 28 cm. €320 Verkocht
776 Image Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, famille rose, florale decoratie, diam. 32 cm, twee haarlijnscheuren €180 Verkocht
784 Image Chinees porseleinen bord, Imari, 18de eeuw, diam. 29 cm. €120 Verkocht
785 Image Kantonees geëmailleerd dienblad, 18de eeuw, beschadigd, afm. 29 x 19 cm. €320 Verkocht
786 Image Drie Chinese porseleinen schotels en twee kopjes, Kangxi, 1 kopje met haarlijnscheur, 2 schotels met randschilfers, 1 schotel met haarlijnscheur (5x) €190 Verkocht
787 Image Twee Chinese porseleinen schaaltjes, begin 20ste eeuw, met figuratieve scène, begin 20ste eeuw, l. 20,5 en 20 cm, 1 met haarlijnscheur + Chinees porseleinen schaaltje, chips, 20ste eeuw, diam. 9 cm (3x) €120 Verkocht
795 Image Chinees porseleinen famille rose bord, voor de exportmarkt, 18de eeuw, diam. 26 cm, min. chip + Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, diam. 23 cm, randschilfers (2x) €120 Verkocht
796 Image Chinese porseleinen Gu vaas, 18de/19de eeuw, h. 22 cm. €240 Verkocht
797 Image Paar porseleinen wapenschotels, Samson, Parijs, 19de eeuw, diam. 23 cm (2x) €120 Verkocht
806 Image Vijf Chinese porseleinen kommen, Kangxi, interieur gedecoreerd met twee dames, diam. 11 cm, alle kommen met haarlijnscheuren en randschilfers en minimale chips (5x) €700 Verkocht
807 Image Twee Chinese porseleinen schotels, Encre de Chine, Yongzheng, diam. 12 cm, beschadigd + Drie Chinese porseleinen diepe schotels, Qianlong, diam. 16 cm, randschilfers (5x) €850 Verkocht
817 Image Zes Chinese porseleinen schotels, Kangxi, gedecoreerd met florale motieven en gebruiksvoorwerpen, haarlijnscheuren en chips (6x) €110 Verkocht
828 Image Chinese porseleinen hoedenstandaard, qianjiang cai, Republikeinse periode, haarlijnscheuren bodem, h. 28 cm. €650 Verkocht
829 Image Twee Chinese porseleinen vazen, Republikeinse periode, 2de helft 20ste eeuw, h. 28 cm (2x) €220 Verkocht
830 Image Drie Chinese porseleinen borden, Wanli, Kraakporselein, alle borden beschadigd en gelijmd, diam. 21 cm. (3x) €60 Verkocht
831 Image Chinese porseleinen kom, 19de eeuw, Nanking cargo, diam. 15 cm, Herkomst: Christie's €180 Verkocht
833 Image Chinees porseleinen dekselvaasje, eerste helft 20ste eeuw, knopje gelijmd, haarlijnscheuren bodem €60 Verkocht
834 Image Zes Chinese porseleinen schoteltjes, 18de eeuw, 2 met haarlijnscheuren en minimale randschilfers, diam. 9 cm (6x) €70 Verkocht
839 Image Chinese porseleinen kom (deksel ontbreekt), 18de eeuw, handvaten in de vorm van hazenhoofden, haarlijnscheur, diam. 22,5 cm. €150 Verkocht
841 Image Vier Chinese porseleinen schotels met figuratieve scène, 18de en 19de eeuw eeuw, diam. 10 en 11 cm, 2 schotels met haarlijnscheur en 1 met minimale haarlijnscheur, overige met schilfers (4x) €220 Verkocht
842 Image Vier Chinese porseleinen schotels, 17de en 18de eeuw, diam. 12 en 13 cm, 1 met haarlijnscheur (4x) €60 Verkocht
844 Image Chinese bronzen wierookbrander (deksel beschadigd), 19de/20ste eeuw, h. 39 cm. €60 Verkocht
848 Image Chinese porseleinen kom, pseudo-merken onderzijde, opschrift achterzijde, haarlijnscheur, diam. 16,5 cm. €300 Verkocht
850 Image Kraakporseleinen schotel, Wanli periode, ca. 1600, centraal decor van een krekel, diam. 21 cm, schilfers en haarlijnscheur €280 Verkocht
852 Image Twee Chinese porseleinen schotels en kopjes, 18de eeuw, diam. 11 en 13 cm, 1 schotel met haarlijnscheur (4x) €90 Verkocht
853 Image Paar Chinese porseleinen bordjes, Amsterdams bont, 18de eeuw, rand beschilderd met vogels, 1 bord met haarlijnscheur, 1 chip en randschilfers, diam. 16 cm (2x) €120 Verkocht
855 Image Twee Chinese bronzen wierookbranders, 19de/20ste eeuw, h. 26 cm (2x) €90 Verkocht
863 Image 2 Chinese porseleinen kopjes en 6 Chinese porseleinen schotels, 18de eeuw, diam. 10 en 13 cm, 1 schotel gedecoreerd met vissen en 1 gedecoreerd met kraanvogels, schilfers (7x) €120 Verkocht
872 Image Chinese porseleinen schotel, melk en bloed, 18de eeuw + 2 dekseltjes, min. chips + Chinese porseleinen famille rose capucijner schotel, 18de eeuw + Kopje en 2 schoteltjes, 18de eeuw, chips (7x) €60 Verkocht
873 Image Chinese porseleinen schotel, Kangxi-periode, gedecoreerd met vissen, diam. 13 cm, randschilfer + Twee Chinese porseleinen schotels, gedecoreerd met hert, 18de eeuw, diam. 11 cm, 1 schotel met haarlijnscheuren en beide met randschilfers + Japans porseleinen kopje, 20ste eeuw, min. beschadiging + Chinees porseleinen kopje, gedecoreerd met honden, 18de/19de eeuw, randschilfers (6x) €220 Verkocht
874 Image Drie Chinese porseleinen schotels, Kangxi, diam. 11,5 en 12 cm, min. schilfers (3x) €120 Verkocht
875 Image Chinees porseleinen schotel, famille rose, 18de eeuw, gedecoreerd met florale motieven, vlinder en schriftrol, diam. 14 cm. €80 Verkocht
885 Image Vijf boeken: Chinese Paper-Cuts, L'Art Populaire Chinois, Les Decoupures De Papier, Chinesische Scherenkunst, 1956 en 1957, Portfolio's met benen sluiting, Herkomst: Universiteit Suid-Afrika (5x) €280 Verkocht
887 Image Twee Chinese miniatuur vaasjes (mogelijk uit poppenhuis), 18de/19de eeuw, minieme chip, h. 5 cm (2x) €70 Verkocht
896 Image Drie Egyptische faience amuletten, Late periode: Amulet van Thouéris in zijn vorm als nijlpaard + Amulet van Ptah Patèque, naakt + Amulet Zuil van Djed, met certificaten van Cybelle, Paris (3x) €300 Verkocht
898 Image Japanse porseleinen wierookstokjeshouder, 20ste eeuw, gemerkt, Satsuma, minimale schilfer binnenzijde deksel, h. 6,5 cm. €60 Verkocht
899 Image Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, Kanton, haarlijnscheur, diam. 26 cm + Chinese porseleinen schaal, 19de eeuw, Kanton, glazuur sleets, afm. 26 x 28 cm (2x) €260 Verkocht
903 Image Afrikaanse terracotta sculptuur, Nigeria, in de stijl van de Nok cultuur, de figuur zit op een cilindrische basis, het gezicht is uiterst fijn gemodelleerd met halvemaanvormige ogen, de figuur draagt ringvormige armbanden rond de enkels en polsen, voet rondom beschadigd, h. 68 cm + TL-test €110 Verkocht
961 Image Afrikaanse stenen uilsculptuur, afm. 17 x 12 cm. €30 Verkocht
982 Image Gelakt houten Koreaans tweedeurskastje, 19de eeuw, met koperen montuur, afm. 75 x 75 x 73 cm. Verkocht Verkocht
983 Image Vintage Japanse traditionele houten met verzilverde schoenen, l. 22 cm, gebruiks- en ouderdomssporen, l. 22 cm (2x) €80 Verkocht
984 Image Elegant paar jadeieten papegaaien, China, 19de/20ste eeuw, smaragd- en lavendelkleurige jadeiet, op houten voet, h. 21 cm, Herkomst: Christie's (2x) Verkocht Verkocht