Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 15 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
001 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Naakte torso, h. 33 cm, h. basement 8 cm. €240 Verkocht
004 Image Ron Benen (1957), Harlekijn op ijzeren eenwieler, diverse materialen, gemonogrammeerd 'RB', gedateerd '92, enkele kleine beschadigingen, h. 195 cm. €320 Verkocht
013 Image Glazen met messing hoofdje/flessenstop, gemonogrammeerd 'CJG', h. 12 cm. €70 Verkocht
023 Image Zamac sculptuur op albasten basement, Jongen met speer (La Source naar Ferrand), 19de eeuw, 2 vingertjes verdwenen, h. 20 cm. €40 Verkocht
025 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Jong kind (naar de Frans), h. 69 cm, achterzijde basement beschadigd €260 Verkocht
026 Image Bronzen kaarsenhouder, 20ste eeuw, h. 14 cm. €60 Verkocht
036 Image Bronzen tuinsculptuur, Twee kinderen met bloemen, enkele minimale beschadigingen, h. 114 cm. €320 Verkocht
046 Image Caius Spronken (1958), bronzen sculptuur op stenen basement, Naakte man, h. 154 cm, h. basement 110 cm. €5.500 Verkocht
047 Image Caius Spronken (1958), bronzen liggende figuur, met grijs-groene patina, op Belgisch rood marmeren basement, afm. 72 x 110 cm, afm. basement 132 x 74 x 14 cm. €5.000 Verkocht
056 Image Lo van der Linden (1937), ijzeren met benen sculptuur, Abstract werk, afm. 13 x 19 cm. €380 Verkocht
057 Image Bronzen sculptuur naar 'Le Travail' van A. Gaudez, begin 20ste eeuw, h. 31 cm. €180 Verkocht
058 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Profiel van een dame, gemonogrammeerd 'RMJ', 2/25, h. 20 cm, h. basement 10 cm. €280 Verkocht
059 Image Clara van de Water (1954), bronzen sculptuur op marmeren basement, Twee mensen, gesigneerd, gedat. '96, h. 23 cm (maat zonder basement) €190 Verkocht
067 Image Jan Haas (1941), aardewerken sculptuur op marmeren basement, Kussend paar, gemon. achterzijde, gedat. '86, h. 22 (met sokkel 36 cm) €60 Verkocht
070 Image Frans Gast (1927-1986), bronzen sculptuur, Naakte torso, label onderzijde, h. 13,5 cm. €100 Verkocht
071 Image Kasper Kuckelkorn (1964), bronzen sculptuur op stenen basement, Wereldbol in de palm van een dameshand, de bol bezet met briljant geslepen diamanten, gemaakt voor REJO Recherche & Advies en symboliseert het “bewuster worden van je dagelijkse keuzen”, 1/1, unica, h. 23 cm €950 Verkocht
072 Image Marie LEONTOVYčOVÁ (1927), metalen sculptuur, Kikkerprinses, etiket onderzijde, h. 17 cm. €160 Verkocht
073 Image Metalen sculptuur, Meisje met hond, monogram 'KM', h. 24 cm. €120 Verkocht