Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 46 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
301 Image Drie glazen paperweights, allemaal gesigneerd o.a. Leerdam en Scotland Carnival (3x) €90 Verkocht
303 Image Assorti lot Herend porselein: 2 cachepots, 4 asbakjes en tandenstokerhouder (7x) €60 Verkocht
304 Image Assorti lot Herend porselein: mokkapot, kandelaar, schoentje, vaasje, bordje, vaas en dekselpot ((7x) €120 Verkocht
305 Image Herend porseleinen roomstel op dienblad (3x) €40 Verkocht
306 Image Wedgewood theeservies, model Rosalind en Conway, enkele chips en gebruikssporen (ca. 35x) + 12 glazen messenleggers €40 Verkocht
307 Image Tegel met gans in kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, 1580-1600, veelkleurig, afm. 13,6 x 13,5 cm, gerestaureerd €130 Verkocht
308 Image Tegel met haas in kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, veelkleurig, 1580-1600, afm. 13,8 x 13,5 cm, gerestaureerd €120 Verkocht
309 Image Tegel met een vos in een kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, veelkleurig, 1600-1620, afm. 13 x 13 cm, restauraties, op de achterzijde een 'proeftekening' van een olifant €160 Verkocht
310 Image Tegel met een hondje in een kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, veelkleurig, 1600-1620, afm. 13 x 13 cm, restauraties €120 Verkocht
311 Image Tegel met een leeuw in een kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, veelkleurig, 1600-1620, afm. 13 x 13 cm, restauraties €220 Verkocht
314 Image Vijf tegels: Ornamenttegel met diagonaal ornament, Spaans-Moorse decoratie in spaartechniek, veelkleurig, Noordelijke Nederlanden, 1 zijde ca. 10 mm afgeknot, afm. 14 x 13 cm, ca. 1550-1580 + Vloertegel met Gotische spreuk, onderdeel van een viertje met overhoekse ruit, 'Die toot is cost...soo doet well', slibwerk met loodglazuurd, 16de eeuw, afm. 14 x 14 cm + Vloertegel, bruine achtergrond met Franse lelie in geelwit, 14de eeuw, afm. 12 x 12 cm, gelijkaardige tegels zijn teruggevonden in de Dom van Utrecht + Plinttegel, gevonden in Haarlem, 16de eeuw + Ornamenttegel, kabelrand met rozet op heel, veelkleurig, 16de eeuw, afm. 14 x 13,8 cm (5x) €240 Verkocht
315 Image Ongeglazuurde vloertegel, waarschijnlijk 12de eeuw, met in een vierkant een staande klauwende leeuw, in de hoeken een kwart cirkel, afkomstig uit het Duitse klooster Eberbach, gevonden in 1851, hoek beschadigd, afm. €120 Verkocht
317 Image Twee tegels: Driemaster 'fluit', hoekmotief: ossekop, ca. 1660, afm. 12,8 x 12,8 cm, aan de onderzijde een bijgewerkte schilfer + Zeilschip 'skutsje', 1670-1700, hoekmotie: ossekop, afm. 12,6 x 12,6 cm, restauratie van een breuk (2x) €140 Verkocht
318 Image Drie tegels: Poorttegel met hert op grondje, met krul in poortveld, 1630-1650, restauraties, afm. 13 x 13 cm + Tegel met hert in accolade, 17de eeuw, restauraties, afm. 13 x 13 cm + Kandelaber tegel met hert, hoekmotief: lelie, ca. 1620, afm. 13 x 13 cm, chips (3x) €120 Verkocht
319 Image Kandelabertegel met vos, hoekmotief: lelie, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, chips + Tegel met everzwijn, in accolade, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips (2x) €60 Verkocht
320 Image Drie tegels: Tegel met tulp, overhoeks en kwartrozet in beneden- en bovenhoek, druiventrossen en granaatappels, afm. 13,7 x 13,6 cm, kleine restauratie en minimale randschade + Twee tegels met tulp, 1610-1640, overhoeks en kwartrozet in boven- en benedenhoek, druiventrossen en granaatappels, afm. 13 x 13 cm, kleine randschilfers (3x) €140 Verkocht
321 Image Vier tegels: Tegel met bloempot met als hoekmotief een kwartrozet, 1600-1640, afm. 13 x 13 cm, chips + Tegel met bloempot in kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, 1610-1650, afm. 13,5 x 13,5 cm, beschadigd + Twee tegels met bloempot in kwadraat met een palmethoek in spaartechniek, 1610-1650, beschadigingen en enkele restauraties, afm. 13 x 13 cm (4x) €60 Verkocht
326 Image Twee tegels, Krijgsman te paard, hoekmotief: ossenkop, 1635-1660, afm. 12,6 x 12,6 cm, minimale chips (2x) €180 Verkocht
327 Image Tegel met Turkse krijger, hoekmotief: Franse lelie, ca. 1620, restauratie, afm. 13 x 13 cm. €80 Verkocht
329 Image Twee tegels: Musketier met het laden van het musket (kruit op kruitpan), 1625-1650, hoekmotief: Franse lelie, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Musketier van achteren gezien, 1625-1650, hoekmotief: Franse lelie, min. chips, afm. 13 x 13 cm (2x) €120 Verkocht
332 Image Vier tegels: Vrouw met hoed, hoekmotief: ossenkop, 1640-1670, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. beschadigingen + Vrouw, 17de eeuw, hoekmotief: ossenkop, afm. 13 x 13 cm, beschadigd + Kinderspeltegel (met stokpaardje), 2de helft 18de eeuw, hoekmotief: bijtje, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Dubbel kinderspel, hoekfiguur: ossenkop, ca. 1660-1680, afm. 12,8 x 12,8 cm, min. chips (4x) €80 Verkocht
333 Image Drie tegels: Tegel met bloemenvaas in vierpas, 1600-1630, hoekfiguur: vleugelblad, afm. 13,7 x 13,7 cm, min. beschadigingen + Pompadourtegel met palmethoek, spaartechniek, 1600-1640, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Tegel met granaatappel, 1620-1650, hoekmotief: Franse lelie, afwijkend formaat, afm. 11,5 x 11,5 cm, min. chips (3x) €160 Verkocht
334 Image Duitse steengoed humpen, met tinnen deksel, 18de eeuw, gedecoreerd met herten, bevestiging deksel-handvat gerestaureerd, h. 18 cm. €130 Verkocht
336 Image Drie tegels: Tegel met fruitschaal, 1620-1660, hoekmotief: ossenkop, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Tegel met fruitschaal, 1620-1660, hoekmotief: ossenkop, deels polychroom, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Polychrome tegel met fruitschaal, 1620-1660, hoekmotief: ossenkop, afm. 13 x 13 cm, min. chips (3x) €140 Verkocht
337 Image Vijftien tegels, diverse motieven en leeftijden, 17de en 18de eeuw, minimale beschadigingen (15x) €300 Verkocht
338 Image Vijf tegels o.a. vier tulp-harttegels en 1 met druiventros, ca. 1610-1650, afm. 13 x 13 cm, enkele restauraties en min. chips (5x) €140 Verkocht
339 Image Negen tegels o.a. Spaanse randtegel, 17de eeuw, afm. 13,7 x 13,5 cm, min. chips + 3 Haarlemse stertegels, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Tegel met Franse leliedecor in cirkel, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips (9x) €110 Verkocht
341 Image 10 zeventiende eeuwse tegels met vogels o.a. Vogel met kroon en Vogel met stippen, decoraties gemaakt naar een ets van Adriaen Collaert (serie: Avium Vivae Icones), hoekmotief: ossenkop en lelie, 1625-1650, afm. 13 x 13 cm, 1 x gerestaureerd en 1 x minimale chips (10x) €280 Verkocht
342 Image 11 tegels met zeewezens: Tarbot, 1720-1750, hoekmotief: bijtje, afm. 13 x 13 cm + Vliegende vis, ca. 1700, hoekmotief: ossenkop, afm. 12,9 x 12,8 cm + Walvis, hoekmotief: ossenkop, ca. 1700, afm. 12,9 x 12,5 cm + Spuitende walvis met op de rug een man, afm. 12,8 x 12,7 cm + Zeemeermin met spiegel, ca. 1700, hoekmotief: ossenkop, afm. 12,7 x 12,7 cm, ingekort aan de rechterzijde + Hippocampus, ca. 1700, afm. 12,9 x 12,9 cm + Gevleugelde amor blazend op een schelp, ca. 1670-1700, afm. 12,8 x 12,8 tegel gelijmd + Zee-eenhoorn, ca. 1670, gerestaureerd, afm. 12,7 x 12,7 cm + Hippocampus, ca. 1650, ingekort aan de onderzijde, afm. 12,5 x 12,5 cm + Zeemeerman, 1640-1670, afm. 13 x 13 cm + Grotesk zeewezen met hoed, ca. 1640-1660, afm. 12,8 x 12,8 cm, alles met minimale chips (11x) + Boek over tegels met zeewezens €380 Verkocht
343 Image Vier tegels met staande leeuw (lion rampant), Vlaanderen, 2de helft 18de eeuw, afm. 13,8 x 13,8 cm, enkele kleine beschadigingen (4x) €60 Verkocht
344 Image Drie tegels: Tegel met Hermes, hoekmotief: spinnetje, 1650-1670, afm. 13 x 13 cm, min. chips + Tegel met Cuopido met pijl en boog, 1635-1660, hoekmotief: gesteelde ossenkop, afm. 13 x 13 cm + Tegel met cupido in cirkel die weer is uitgespaard in een vierkant met in de hoeken een uitgespaarde kwartcirkel, mangaan decor, 1670-1700, afm. 12,7 x 12,7 cm, chips (3x) €70 Verkocht
346 Image Achte Bijbelse tegels, enkele mangaankleurig, 18de en 19de eeuw, o.a. Geseling van Jezus, Christus doorstoken met de lans, Elias en de raven, diverse maten ca. 13 x 13 cm, min. chips (8x) €90 Verkocht
347 Image Vier tulpentegels, ca. 1650, 2 x 12,5 x 12,5 cm en 2 x 13 x 13 cm, min. chips (4x) €120 Verkocht
348 Image Zeven tegels met herder en herderinnetjes, 2de helft 18de eeuw, afm. ca. 13 x 13 cm, min. chips (7x) €65 Verkocht
353 Image Twee tegels: Tegel met panter in een driedubbele cirkel, hoekmotief: meander, 1620-1640, afm. 13 x 13 cm, min. chips, acherzijde het monogram 'IC' + Tegel met panter in accolade, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips en restauratie (2x) €140 Verkocht
355 Image Negen dierentegels: Accoladetegel met dromedaris, 1625-1650, hoeken met meandermotief, afm. 127, x 12,6 cm, linkerachterzijde licht afgeschuind, schilfers + Tegel met haas in een cirkel, 1625-1650, hoekmotief: meander, afm. 13 x 13 cm, gelijmd, min. chips + Tegel met olifant, 20ste eeuw + Tegel met giraf, 20ste eeuw + Tegel met liggende koe, 17de eeuw, afm. 13 x 13 cm, min. chips + 'Springertje', hond in dubbele cirkel, ca. 1880-1910, afm. 13 x 13 cm + Medaillontegel met geitenbok in aigrettecirkel, Haarlem, ca. 1650, afm. 12,8 x 12,8 cm, beschadigingen en schilfers + tegel met vos + Tegel met bok (9x) €180 Verkocht
358 Image 6 zeventiende eeuwse tegels o.a. Tegel met piekenier, hoekmotief: ossenkop, 1625-1650, afm. 13 x 13 cm, glazuur gesmoord, enkele beschadigingen + Tegel met lansier, 1625-1650, afm. 13 x 13 cm, randschilfers + Tegel met officier, hoekmotief: Franse lelie, ca. 1630, afm. 13 x 13 cm, min. beschadigingen (6x) €150 Verkocht
360 Image Vier ornamenttegels, de zgn. 'beugeltastegels', ca. 1800, afm. 12,8 x 12,8 cm, gezet in plaasteren tableau, enkele beschadigingen €60 Verkocht
361 Image Geglazuurde Nederlandse stroopkan, 15de/16de eeuw, gerestaureerd, h. 16 cm. €80 Verkocht
363 Image Twee glazen vazen, Murano (?), vintage, h. 30 en 20 cm, min. chip op 1 vaas (2x) €80 Verkocht
368 Image Willem Noyons, keramische dekselschaal, gemerkt onderzijde, diam. 15 cm. €40 Verkocht
370 Image Twee Versace sierborden, Rosenthal, Les trésors de la mer, diam. 18 cm. (2x) €60 Verkocht
375 Image Lalique karaf 'Langeais', h. 26 cm + 2 Lalique witte wijnglazen en 2 rode wijnglazen (5x) €550 Verkocht
381 Image Keramische kunstenaarsschaal, onderzijde gemonogrammeerd 'TR', gedat. '97, diam. 22 cm. €60 Verkocht
392 Image Keramisch object, Duitsland, gemonogrammeerd 'SG', gedat. '99, afm. 34 x 40 cm. €120 Verkocht
422 Image Deels beschilderde keramische sculptuur, Dame met hoed, monogram 'T', min. chip, h. 35 cm. €130 Verkocht
434 Image Delfts aardewerken tegel met het opschrift 'Mastricht', 18de eeuw, kleine beschadiging rechtsboven, afm. 13 x 13 cm + Houten sculptuur, Sint Servatius, 20ste eeuw, h. 23 cm (2x) €50 Verkocht
444 Image Helmut Bayer, Landscape, Rosenthal, Jahresobjekt, 1982, 572/1500, in originele doos €120 Verkocht
448 Image H.C. Jonas (1878-1944), glas-in-loodraam, Sint Joris met de draak, ges. r.o., afm. 42 x 29 cm. €420 Verkocht
455 Image Rosenthal Selb-Bavaria servies, model 'Empire', bestaande uit: 23 dinerborden, 12 ontbijtborden, 12 soepborden, 11 gebaksbordjes, 6 koffiekopjes en 10 bijbehorende schoteltjes, theepot, koffiepot, suikerpot, melkkan, botervloot, 2 juskommen, 2 vleesschaaltjes, 4 dekschalen, soepterrine, 2 etagères, platte schaal, diepe schaal, kommetje, diepe schaal, platte diepe schaal, ovale schaal en 2 middelgrote ovale schalen, enkele chips €120 Verkocht