Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 17-20 September » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas o.a. Delftse tegels, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten, Religieuze Kunst, Koper, tin en andere metalen, Varia, Modeaccessoires en Pennen, Jacht- Survival- en Kookmessen

Er zijn 88 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1151 Image Hugo Polderman (1886-1977), olieverf op doek, Zicht op Amersfoort, ges. l.o., afm. 89 x 69 cm. €220 Verkocht
1153 Image Corneille (1922-2010), gemengde techniek, Naakte dame, met tekst 'Piediripa Italia', gedat. '95, ges. l.b, afm. 17 x 23 cm, Herkomst: Notarishuis Arnhem €700 Verkocht
1156 Image Anton Heijboer (1924-2005), olieverf op doek, Kip, ges. m.o., afm. 93 x 100 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp' €700 Verkocht
1158 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Zicht op Gronsveld, ges. l.o., afm. 48 x 64 cm. €420 Verkocht
1160 Image Werner Pantki, acrylverf op doek, The cities, things that matter the most, ges. achterzijde, afm. 80 x 80 cm. €60 Verkocht
1161 Image Werner Pantki, acrylverf op doek, Abstracte compositie, Earth Cry Heaven Smile, ges. achterzijde, afm. 80 x 80 cm. €80 Verkocht
1164 Image Lucebert (1924-1994), gemengde techniek, Vrolijke bende, ges. r.o., 2 IV '67, afm. 18 x 28 cm. €700 Verkocht
1169 Image J. Roosenburg-Goudriaan (1913-1996), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., afm. 49 x 63 cm. €500 Verkocht
1170 Image Corneille (1922-2010), litho, Figuur en vogel, ges. r.o., gedat. '92, 22/200, afm. 55 x 65 cm + ingelijste druk naar Corneille (2x) €240 Verkocht
1171 Image Karel Appel (1921-2006), houtsnede, Clown met slang, 5/20, ges. r.o., afm. 75 x 55 cm. €1.900 Verkocht
1172 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Twee bruiden aan een tafel, ges. m.o., afm. 30 x 43 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp', enkele golven in papier €80 Verkocht
1175 Image Andrei Zadorine (1960), olieverf op doek, Grootvader met kind, ges. r.o., afm. 49 x 39 cm, Herkomst: certificaat van Aggie Hendrikx €280 Verkocht
1176 Image G. Bocché, olieverf op board, Stilleven met portret van Rogier van der Weyden, ges. r.o., afm. 49 x 39 cm. €280 Verkocht
1180 Image Charles Eyck (1897-1983), houtskooltekening, Fontijn van de vier rivieren, Piazza Navona Rome, ges. l.b., afm. €220 Verkocht
1181 Image Anton Heijboer (1924-2005), olieverf op doek, Dikke dame, ges. m.o., afm. 80 x 60 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp' €80 Verkocht
1183 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Twee bruiden, ges. m.o., afm. 78 x 107 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp' €300 Verkocht
1186 Image Andrei Zadorine (1960), olieverf op doek, Meisje met droomschip, ges. r.o., afm. 49 x 39 cm, Herkomst: certificaat van Aggie Hendrikx €320 Verkocht
1187 Image Anton Heijboer (1924-2005), gemengde techniek, Kip, ges. m.o., afm. 110 x 80 cm, Herkomst: Galerie van Anton Heijboer 'Den Ilp' €280 Verkocht
1191 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, The Flying Dutchman, ges. l.o. en aan de achterzijde, schade verfoppervlak, afm. 155 x 198 cm. €850 Verkocht
1192 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Soft Rubble, ges. achterzijde, afm. 55 x 55 cm. €120 Verkocht
1196 Image Jiri Rericha (1951), olieverf op doek, Vrouw met groene neus, ges. r.o. 1990, afm. 65 x 55 cm. €80 Verkocht
1199 Image Sjoerd Bakker (1943), drie ets-aquatinten, allen gesigneerd, diverse maten (3x) €60 Verkocht
1200 Image Hans Bellmer (1902-1975), ets, Surreële compositie, ges. r.o., 134/150, afm. 33 x 29 cm. €150 Verkocht
1201 Image Frank Deckwitz, zeefdruk op zilverkarton, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 70 x 50 cm + Roel Abram, zeefdruk op perspex, Abstracte compositie, ges. l.o., afm. 66 x 46 cm (2x) €60 Verkocht
1202 Image Leonor Fini (1908-1998), drie etsen, diverse maten en voorstellingen, allen gesigneerd + M. van der Heijden, ets-aquatint, Schuitbarende omhelzing, 7/8, ges. r.o. + Kees Spermon, zeefdruk. Conversation piece yellow (5x) €60 Verkocht
1206 Image Portretminiatuur op papier, Mannenportret, 18de eeuw, afm. 4 x 4 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €160 Verkocht
1210 Image Portretminiatuur op papier, Damesportret, gesigneerd 'Girard 1880', diam. 5,5 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens €160 Verkocht
1213 Image K. Paschkewitz, olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.b., gedat. '68, afm. 50 x 53 cm. €100 Verkocht
1216 Image A. Coomans (1855-1896), olieverf op paneel, Landschap met schaapjes, ges. r.o., 19de eeuw, afm. 17 x 25 cm. €300 Verkocht
1217 Image Willem Hofhuizen (1915-1986), gemengde techniek, Zingende engelen, ges. r.o., afm. 15 x 10,5 cm. €220 Verkocht
1218 Image Mieke Robben, olieverf op doek, Liggende dame, ges. achterzijde en gemon. l.o., afm. 50 x 100 cm. €120 Verkocht
1221 Image Leonor Fini (1908-1998), gemengde techniek, Minaressen, ges. r.o., afm. 28 x 26 cm. €160 Verkocht
1223 Image Kopergravure, Belegeringe en de overwinninge der Stercke stadt Maastricht, 18de eeuw, afm. 28 x 36 cm. €90 Verkocht
1224 Image Antoon Markus (1870-1955), olieverf op doek, Landschap, ges. l.o., 1909, afm. 24 x 36 cm. €120 Verkocht
1225 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 35, afm. 100 x 89 cm. €180 Verkocht
1226 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 37, afm. 80 x 60 cm. €180 Verkocht
1228 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op spaanplaat, ges. l.o., Portret van een meisje, afm. 18 x 13 cm. €90 Verkocht
1231 Image Kees Graaf (1930), olieverf op board, Liggend figuur, ges. r.b. en op de achterzijde, afm. 63 x 121 cm. €125 Verkocht
1232 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op board, Hoeve met kippen, ges. l.o., afm. 79 x 79 cm. €80 Verkocht
1233 Image George D. Callow (1822-1878), olieverf op doek, Vissers op het strand, ges. l.o. (handtekening later aangezet), enkele retouches, afm. 30 x 56 cm. €130 Verkocht
1234 Image William Anslow Thornley (1847-1907), olieverf op doek, Sunset on Eastbourne, gemon. achterzijde, craquelé, min. beschadigingen, afm. 20 x 40 cm. €160 Verkocht
1235 Image Twee schilderijen met schepen, 20ste eeuw: olieverf op schilderskarton, afm. 30 x 51 cm + Olieverf op paneel, afm. 35 x 31 cm (2x) €140 Verkocht
1236 Image Charles Euphrasie Kuwasseg (1838-1904), olieverf op paneel, Linkeroever te Antwerpen, ges. l.o., afm. 22 x 41 cm. €480 Verkocht
1239 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op triplex (achterzijde met marqueteriedecoratie), Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 39 x 45 cm, in originele lijst €220 Verkocht
1240 Image Lucien Frank (1857-1920), olieverf op doek, Vue sûr un Canal, Possible à Bruges, ges. r.o., afm. 38 x 31 cm. €480 Verkocht
1243 Image Twee zeefdrukken van R. Levigne (1938): Harmonie achter 't tentzeil, 9/25, 1989 en De muzikant en 't bestuur van de Koninklijke Harmonie van Maastricht, 14/25, 1989, afm. 39 x 40 cm (2x) €90 Verkocht
1244 Image Twee marouflés naar Jan van Eyck: Zelfportret met rode tulband, afm. 23 x 18 cm en Leal Souvenir, afm. 31 x 18 cm (2x) €480 Verkocht
1245 Image Olieverf op doek, Kopie naar de Marie Magdalena van P.P. Rubens, afm. 27 x 38 cm. €80 Verkocht
1246 Image Frans Kops (1873-1951), olieverf op doek, Leuvensche vluchteling, ges. l.b., 1914, afm. 123 x 80 cm. €650 Verkocht
1250 Image Paule Nolens (1924), olieverf op jute, Meisjesportret, afm. 38 x 28 cm, Herkomst: Kunstgalerij Den Peroun, Maaseik €180 Verkocht