Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 11 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
2269 Image Diorama, Rivierboot, eerste helft 20ste eeuw, met muziekmechanisme, afm. 40 x 45 cm. €140 Verkocht
2278 Image Studio flash light, DGS 150, bestaande uit: 4 statieven, twee flitslampen, 1 flitsparaplu/licht paraplu en 1 flitskap (8x) €70 Verkocht
2285 Image Enkele officiële documenten op perkament, 18de/19de eeuw + Bijbeltje met zilveren slot + Boek met perkamenten kaft €110 Verkocht
2306 Image Paarlemoer theedoosje, afm. 10 x 7,5 x 7 cm + Paarlemoer lepeldoosje, afm. 14 x 7,5 x 3 cm (2x) €120 Verkocht
2321 Image Antieke koperen microscoop, Bode London, in notenhouten kast, afm. 40 x 16 x 17 cm. €200 Verkocht
2328 Image Collectie opgezette vlinders en tarantula, diverse afmetingen (6x) €340 Verkocht
2353 Image Twee doopvontschelpen, l. 26 en 33,5 cm, min. beschadigingen (2x) €90 Verkocht
2355 Image Geëmailleerd uithangbord, tweezijdig, vroeg 20ste eeuw, beschadigd, afm. 40 x 60 cm. €70 Verkocht
2400 Image Slangenvel, l. 6 m. €180 Verkocht
2407 Image Antieke Engelse reisapotheek, gevuld, afm. 26 x 22 x 17 cm. €700 Verkocht
2848 Image Collectie opgezette vlinders, diverse afmetingen (5x) €90 Verkocht