Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 24 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
001 Image Bronzen sculptuur, Arabische man met dienblad, deels gepatineerd, h. 165 cm. €800 Verkocht
002 Image Marian van Puyvelde, bronzen sculptuur op marmeren basement (zit los), Tot boven in de mast, h. 20,5 cm. €80 Verkocht
004 Image Emil Cornelis (1946), bronzen sculptuur op stenen basement, Gestileerd paard, gemonogrammeerd 'EC', afm. 17 x 18 x 10 cm. €750 Verkocht
006 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Beer, h. 27 cm. €160 Verkocht
007 Image Verguld bronzen sculptuur, Vrouw met schildpad, 19de/20ste eeuw, afm. 16 x 14 cm. €160 Verkocht
008 Image Bronzen sculptuur, Egyptische dame met harp (geïspireerd op 'Tahoser' door Georges Charles Coudray), h. 186 cm. €750 Verkocht
011 Image Jos Dirix (1958), bronzen sculptuur op granieten basement, Stier, gesigneerd, afm. 17 x 37 cm. €750 Verkocht
012 Image D. Tonnaer (1955), bronzen sculptuur op stenen basement, Venus, gemonogrammeerd, 1-8, h. 23 cm. €360 Verkocht
014 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Slapend hoofd, h. 28 cm. €300 Verkocht
020 Image Ans Zondag (1959), bronzen sculptuur, Steigerend paard, gesigneerd onderzijde, afm. 19,5 x 23 cm, Herkomst: Gallery Bell'Arte €420 Verkocht
021 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Haan, h. 23 cm. €100 Verkocht
022 Image Frans Timmermans (1921-2005), polychroom keramiek met engobe en raku glazuur, gesigneerd achterzijde, De verzamelaar + Vogel, h. 54 en 20 cm, herkomst: Galerie Wolfs, Maastricht (2x) €220 Verkocht
023 Image D. Tonnaer (1955), bronzen sculptuur op stenen sokkel, Gestileerde figuur, 1-3, gesigneerd rug, h. 202 cm. €3.000 Verkocht
025 Image D. Tonnaer (1955), bronzen sculptuur op hardstenen sokkel, gesigneerd, 1-4, h. 129 cm. €4.250 Verkocht
026 Image Jos Dirix (1958), bronzen sculptuur op marmeren basement (basement chips), Stier, gesigneerd, afm. 7 x 12 cm. €280 Verkocht
027 Image Peter Schuijren (1944-2006), bronzen sculptuur op wit marmeren basement (chips basement), gesigneerd achterzijde, '87, Paard, afm. 24 x 24 cm. €460 Verkocht
032 Image D. Tonnaer (1955), bronzen sculptuur op hardstenen sokkel, gesigneerd, 1-4, h. 126 cm. €3.750 Verkocht
033 Image D. Tonnaer (1955), drie bronzen sculpturen op stenen basement, Totem, h. 35, 37 en 40 cm (3x) €300 Verkocht
035 Image Bronzen dodenmasker, l. 27 cm. €70 Verkocht
037 Image Odile Kinart (1945), bronzen sculptuur op hardstenen basement, The wedding BIG, 2/8, afm. 110 x 190 x 37 cm, met certificaat van authenticiteit €15.000 Verkocht
039 Image Twee bronzen bulldogs, 20ste eeuw, afm. 53 x 62 cm (2x) €220 Verkocht
041 Image Stenen sculptuur op marmeren basement, gesigneerd 'G. v. Muchente', Hoofd, hoogte hoofd 80 cm, hoogte basement 50 cm. €160 Verkocht
043 Image D. Tonnaer (1955), bronzen sculptuur, Gewikkelde dame, afm. 47 x 63 cm. €280 Verkocht
044 Image Jan Desmarets (1961), bronzen sculptuur, Monumentaal steigerend paard, gesigneerd, 5/6, h. 158 cm. Verkocht Verkocht
071 Image Geglazuurd paard, gemerkt onderzijde, h. 41 cm. €90 Verkocht