Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Glas en Keramiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 42 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
177 Image 6 keramische vogels, min. chip 1 snavel, afm. ca. 14 x 15 cm (6x) €60 Verkocht
178 Image Michel Van Overbeeke (1942), glazen vaas, gesigneerd, 2000, 5/12, h. 45 cm, diam. 27 cm. €140 Verkocht
185 Image Duits kristal, bestaande uit: 3 rode wijnglazen en 6 likeurglaasjes (9x) €100 Verkocht
198 Image Twee glazen kunstvaasjes, Rosenthal, Studioline, h. 33 cm (2x) €60 Verkocht
200 Image Kristallen drinkservies, ontwerp: J. Eisenloeffel (1876-1957), bestaande uit: 12 rode wijnglazen + 12 witte wijnglazen (diverse groottes en min. chips) + 6 vingerkommetjes + 6 likeurglaasjes + 12 kleine en 12 grote champagencoupes (60x) €320 Verkocht
205 Image Glazen vaas/glas, ontwerp van Boris Sipek, gesigneerd, h. 30 cm. €70 Verkocht
281 Image Twee glazen, Murano, met reticello-decor, gesigneerd (mogelijk Davide Fuin), h. 23 en 24,5 cm (2x) €120 Verkocht
344 Image Glas-in-loodraam, Religieuze voorstelling, afm. 94 x 54 cm. €950 Verkocht
386 Image Kristallen drinkservies met vergulde rand, bestaande uit: 5 champagneglazen, 7 wijnglazen, 5 waterglazen, 5 whisky glazen, waterkan en wijnkan (24x) €180 Verkocht
415 Image Kristallen servies, Kristalunie Maastricht model ronda, bestaande uit: 9 waterglazen, 6 rode wijnglazen, 4 champagnecoupes en 7 jeneverglaasjes (26x) €60 Verkocht
423 Image Steengoed baardmankruik, 18de eeuw, beschadiging tuit en voorzijde, h. 28 cm. €190 Verkocht
426 Image Aardewerken bord, beschilderd door Charles Eyck, gesigneerd achterzijde, 1960, diam. 38 cm + P. Regout, jubileumbord, diam. 24 cm (2x) €220 Verkocht
445 Image Porseleinen ontbijt- en dinerservies, Rosenthal, bestaande uit: 2 grote dekschalen, sauskom, vleesschaal (groot), diepe ovale schaal, diepe vierhoekige schaal, botervloot, 2 kleine ovale schaaltjes, 11 ontbijtborden, 10 dinerborden, 9 soepborden, suikerpot en melkkan en 11 theekopjes-en-schotel €120 Verkocht
446 Image Twee kristallen vazen, Val-Saint-Lambert, gesigneerd, h. 17 en 25,5 cm (2x) €100 Verkocht
447 Image Glazen stolp op houten voet, h. 59 cm. Verkocht Verkocht
451 Image Twee Duitse porseleinen heren, Nymphenburg, 19de/20ste eeuw, 1 hand gelijmd, h. 16 en 18 cm (2x) €130 Verkocht
458 Image 6 Illy espresso kopjes en schoteltjes, limited edition, designer: Mimmo Paladino, 2000 (12x) €60 Verkocht
461 Image 6 Illy espresso kopjes en schoteltjes, limited edition, designer: A.R. Penck, 1997 (12x) €80 Verkocht
462 Image Ost India Rörstrand servies, bestaande uit: sauskom, 10 dinerborden, 8 soepborden, 7 ontbijtborden, 6 cakebordjes, 5 schoteltjes en 6 kopjes, 2 deksels, 3 soepkommen en twee opdienschalen, allen met gebruikssporen en sommige items met chips €320 Verkocht
463 Image Paar porseleinen kemphanen, h. 30 cm (2x) €70 Verkocht
464 Image 6 Illy espresso kopjes en schoteltjes, limited edition, designer: Paola Cervi Kervischer, 1996 (12x) €60 Verkocht
465 Image 6 Illy espresso kopjes en schoteltjes, limited edition, designer: Peter Roesch, 1999 (12x) €60 Verkocht
466 Image 6 Illy espresso kopjes en schoteltjes, limited edition, designer: James Rosenquist, 1996 (12x) €80 Verkocht
470 Image 6 Illy espresso kopjes en schoteltjes, limited edition, designer: Jeff Koons, 2001 (12x) €70 Verkocht
472 Image 6 Illy espresso kopjes en schoteltjes, limited edition, designer: Marina Abramovic (12x) €80 Verkocht
474 Image 6 Illy espresso kopjes en schoteltjes, limited edition, designer: M. Pistoletto, 2002 (12x) €70 Verkocht
479 Image 8 Illy espresso kopjes en schoteltjes + suikerpot, limited edition, verschillende designers (17x) €60 Verkocht
489 Image Charles Vos (1888-1954), chamotte klei, Crucifix met Maria en Johannes de Evangelist, l. 52 cm. €220 Verkocht
492 Image Mieke Selleslagh, twee raku dekselvazen, beide gesigneerd, h. 23 en 31 cm (2x) €160 Verkocht
495 Image Drie cachepots van Domani, 2 x rood geglazuurd, h. 26 cm, diam. 25 cm en 1 x groen geglazuurd, h. 16 cm, diam. 15 cm (3x) €100 Verkocht
632 Image Porseleinen sculptuur naar een ontwerp van Zsigmond Kisfaludi Strobl, Vrouw na het bad, h. 31 cm. €70 Verkocht
633 Image Glas-in-loodraam, Pietà, afm. 32 x 22 cm. €60 Verkocht
635 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), beschilderd tegeltableau, Laatste Nieuws: Christus veroordeeld, gemon. l.o., gedat. '35, afm. 46 x 46 cm. €280 Verkocht
640 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), beschilderd theeservies met monogram 'EB', gedateerd '1938', bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot (deksel gelijmd), 12 kopjes en schoteltjes (27x) €240 Verkocht
646 Image Porseleinen diner- en ontbijtservies, Arzberg, David Palterer, bestaande uit: theepot, 12 soepborden, 12 dinerborden, 11 ontbijtborden, 12 gebaksbordjes, 17 diverse bordjes, 16 diverse kopjes en 7 eierdoppen €140 Verkocht
647 Image Geglazuurde keramische buste (mogelijk van Charles Vos?), Twee jongens, art deco, beschadiging achterzijde, afm. 37 x 47 cm. €120 Verkocht
649 Image Glas-in-loodraam, Neogotische stijl, De doop van Christus in de Jordaan, afm. 27 x 28 cm. €170 Verkocht
1566 Image Goebel kat/brievenopener, h. 19 cm. €60 Verkocht