Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 133 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1088 Image Jacqueline Reid Nahamarra, aboriginal art, Dry river bed, gesigneerd, afm. 120 x 86 cm, met certificaat van authenticiteit Brenton Cowley €900 Verkocht
1611 Image Guy Olivier (1964), gemengde techniek, Vasteavond op zolder, ges. r.o., gedat. '95, afm. 71 x 45 cm. €320 Verkocht
1613 Image Frank Roosen, zeefdruk, Racewagen, ges. r.o., 16/90, afm. 61 x 95 cm. €60 Verkocht
1614 Image Twee etsen van Marius Bauer (1867-1932), ets no. 52 en ets no. 79, beide gemonogrammeerd, afm. 8 x 5,5 cm en afm. 12,5 x 11 cm (2x) €80 Verkocht
1616 Image Poek Burmann (1921), olieverf op board, Our house is blessed, ges. r.o., afm. 59,5 x 65 cm. €220 Verkocht
1618 Image Guy Olivier (1964), gemengde techniek, Holywood Woman, gedat. '95, ges. r.o., afm. 45 x 70 cm, glas gebroken. €130 Verkocht
1619 Image Olieverf op doek, Bloemstilleven, 19de/20ste eeuw, afm. 109 x 148 cm. €220 Verkocht
1624 Image Olieverf op paneel, Jager en reizigers in een landschap, 19de eeuw, ges. m.o., 1860, licht craquelé, afm. 27 x 32 cm. €220 Verkocht
1625 Image Lucebert (1924-1994), ets, De waanzin, ges. r.o., 134/190, afm. 40 x 50 cm. €140 Verkocht
1628 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op doek, De carrousel, ges. r.o., afm. 30 x 40 cm. €440 Verkocht
1629 Image Anthony Keizer (18971-1961), olieverf op schilderskarton, Huis aan het water, gemon. l.o., licht craquelé, afm. 20 x 24 cm. €80 Verkocht
1631 Image Olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o. en r.b. (van latere datum), craquelé, afm. 71 x 53,5 cm. €180 Verkocht
1632 Image Horst Antes (1936), litho, Figur mit einer Wunde, cercle graphique, ges. r.o., 27/200, afm. 64 x 45 cm. €150 Verkocht
1634 Image Zes kopergravures uit het boek van Bernard Picart (1673-1733) 'Les Peintures De Charles Le Brun Et D'Eustache Le Sueur Qui Sont Dans L'Hôtel Du Chastelet Cy Devant La Maison Du President Lambert Dessinées Par Bernard Picard Et Gravées Tant par lui que par differens Graveurs L'On Y A Joint Les Plans et les Elevations de cette belle Maison avec sa description et celle de tous les sujets qui sont representées dans les Tableaux', diverse afmetingen (6x) €220 Verkocht
1637 Image Piet van Wijngaerdt (1873-1964), olieverf op triplex, Landschap, ges. r.o., afm. 33 x 41 cm. €180 Verkocht
1640 Image Paul Citroen (1896-1983), litho, Vrouw met grote ogen, ges. r.o. en in de prent, 145/150, afm. 50 x 40 cm. €30 Verkocht
1644 Image Olieverf op doek, Haven van Dordrecht, ges. r.o. 'Brouwer', afm. 58 x 88 cm. €80 Verkocht
1645 Image Olieverf op board, Meisje met maiskolven, ges. l.o. 'K. Nagy'?, licht craquelé, afm. 67 x 57 cm. €170 Verkocht
1681 Image Ercole Giganti (1815-1860), twee olieverfschilderingen op papier op board gekleefd (marouflé), Porto di Napoli, ges. l.o., afm. 11 x 16 cm. (2x) €600 Verkocht
1686 Image Olieverf op board, Impressionistische haven, gemon. r.o., achterzijde eveneens beschilderd, afm. 50 x 60 cm. €110 Verkocht
1687 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, De Maasbrug, ges. l.o., afm. 38,5 x 78 cm. €110 Verkocht
1688 Image Raff. Bernardi, olieverf op paneel (?), Kinderen op het water en Vissers in een boot, beide gesigneerd, afm. 12 x 23 cm. (2x) €120 Verkocht
1689 Image Frans de Haas (1934-2007), olieverf op board, Pop en leeuw, ges. r.o., 1974, afm. 54 x 58 cm. €130 Verkocht
1692 Image Mogelijk C.M.W. Mongers, twee olieverfschilderingen op paneel, afm. 12 x 15 cm (2x) €150 Verkocht
1694 Image Onbekende kunstenaar, drie olieverfschilderingen op paneel, laat 19de eeuw, Stadsgezicht/ Stadsgezicht/ Landschap met visser, afm. 14,5 x 9 cm. (3x) €60 Verkocht
1695 Image Carlo Quaglia (1903-1970), olieverf op papier (?), Oosterse stad, ges. l.o., afm. 43 x 57 cm. €120 Verkocht
1700 Image Romantische school, olieverf op paneel, 19de eeuw, Dood van een kruisvaarder, enkele oude restauraties, afm. 76 x 106 cm. €1.100 Verkocht
1701 Image Olieverf op koper, Graflegging van Christus, 19de eeuw, afm. 74 x 49 cm. €300 Verkocht
1704 Image Harold Scheffer (1972), acrylverf op doek, Nice Palms, ges. achterzijde, 2003, afm. 80 x 100 cm. €150 Verkocht
1707 Image Olieverf op doek, Man met pijp, ges. r.o., afm. 40 x 31 cm, slechte conditie €60 Verkocht
1708 Image H.C. Jonas (1878-1944), olieverf op doek, Interieur met schedel en kachel, ges. r.o., afm. 148 x 102 cm. €7.000 Verkocht
1711 Image Gemengde techniek, Baai in vogelvlucht, gemon. l.o. 'CP' (Camille Pissarro?), afm. 13,5 x 12,5 cm. €300 Verkocht
1712 Image Dick Haakman (1934), olieverf op doek, Rustiek stilleven, ges. r.o., gedat. '1979', afm. 79 x 59 cm. €220 Verkocht
1714 Image Twee litho's naar G. Morland, Londen, laat 18de eeuw, The First of September, Morning en Evening, zwarte passe-partout met vergulde bies, afm. 37,5 x 47 cm (2x) €80 Verkocht
1715 Image Frans van de Laar (1853-1933), olieverf op doek, Zelfportret met beitels, ges. l.o., 1878, afm. 76 x 62 cm, getoond op de tentoonstelling 'Artiste Sculpteur', Museum 'Het Domein' Sittard, 2013 + Boek (2x) €460 Verkocht
1716 Image H.C. Jonas (1878-1944), marouflé, De Marokkaan, Tanger, ges. r.b., 1920, afm. 37,5 x 22,5 cm. €700 Verkocht
1719 Image Olieverf op doek, Straatje, ges. r.o., afm. 13 x 17 cm. €60 Verkocht
1720 Image Matthieu Wiegman (1886-1971), olieverf op doek, Het dorp, ges. r.o., afm. 54 x 66 cm. €1.100 Verkocht
1721 Image Charles Eyck (1897-1983), litho, Kerst, ges. r.o. en '30 in druk, Lumax, afm. 49 x 30 cm. €70 Verkocht
1722 Image H.C. Jonas (1878-1944), gemengde techniek, Sterre der Zee met het Christuskind, ges. r.o., gedat. '32, afm. 81 x 65 cm, getoond op de tentoonstelling: Henri Jonas. Zijn muzes en demonen €1.600 Verkocht
1723 Image H. Jelinger (1895-1961), aquarel, Mechelen, ges. r.o., afm. 18 x 14 cm. €70 Verkocht
1724 Image H.C. Jonas (1878-1944), aquarel, Pater Vinktoren Maastricht, ges. l.o., afm. 18 x 14 cm. €110 Verkocht
1725 Image Collectie kunstwerken van Limburgse kunstenaars o.a. H.C. Jonas (1878-1944), 6 linosnedes, diverse afmetingen, alle gesigneerd €360 Verkocht
1726 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op triplex, Portret, ges. l.o., gedat. '43, afm. 34 x 24 cm. €160 Verkocht
1727 Image H.C. Jonas (1878-1944), olieverf op paneel, Bewening van Christus, ges. r.o., 1931, afm. 44 x 43 cm, getoond op de tentoonstelling: Henri Jonas. Zijn muzes en demonen €1.500 Verkocht
1728 Image Kopergravure van Daniël Marot, Beleg van Maastricht in 1673, afm. 42 x 32 cm. €360 Verkocht
1730 Image A.H. Gouwe (1875-1965), tekening, Maternité, ges. l.o., afm. 16 x 8 cm. €60 Verkocht
1731 Image Charles Vos (1888-1954), linosnede, Ex-libris, ges. r.o., 1925, afm. 17 x 14 cm + Gemengde techniek, gemon. l.o., afm. 17 x 14 cm (2x) €140 Verkocht
1732 Image H.C. Jonas (1878-1944), krijttekening, Zelfportret, gemon. r.o., afm. 30 x 23 cm, getoond op de tentoonstelling 'Henri Jonas: Zijn muzes en demonen €260 Verkocht
1733 Image H.C. Jonas (1878-1944), drie linosnedes, zuurvlekken, diverse maten (3x) €50 Verkocht