Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 24 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
142 Image Hollands zilveren cakeprikker, roomlepel, 12 cakevorkjes en 11 koffielepeltjes, 2de gehalte, ca. 400 gram (25x) €140 Verkocht
143 Image Hollands zilveren koekjestrommel op onderbord, Van Kempen, 2de gehalte, jaarletter R, met inscriptie 'S.S. Pendopo 20-5-1930', ca. 562 gram, de Pendopo was een schip van de N.K.T.V. (Nederlandsche Koloniale Tankvaart Mij.). Dit schip werd op 12 januari 1945 gebombardeerd en tot zinken gebracht. Mogelijk is deze koekjestrommel een geschenk ter herinnering aan de tewaterlating van het schip, ca. 667 gram (2x) €380 Verkocht
144 Image Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, met parelrand, l. 27 cm, ca. 225 gram €80 Verkocht
148 Image 6 Hollands zilveren koffielepels en cakevorkjes, 2de gehalte, in doosjes, ca. 186 gram (12x) €70 Verkocht
151 Image Engels zilveren melkkannetje, Londen, 925, ca. 162 gram €80 Verkocht
157 Image Verzilverd bestek, Gero, 90, bestaande uit: 6 dinermessen/lepels/vorken + 6 ontbijtlepels + 10 ontbijtmessen + 12 ontbijtvorken + 12 koffielepels + 12 cakevorkjes + 6 mokkalepels + rijstlepel + groenteschep + aardappelschep + juslepel + taarschep + petitfourschep + 2 vleesvorkjes + roomlepeltje + assorti lepeltjes en vorkjes €180 Verkocht
160 Image Belgisch zilveren koffie- en theeservies, Delheid, 925, bestaande uit: koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad, enkele deukjes, ca. 4700 gram (5x) €1.500 Verkocht
165 Image Verzilverd koffie- en theeset, Christofle, bestaande uit: koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad (5x) €300 Verkocht
170 Image Zilveren bokaal, BWG, met Duitse inscriptie van een zangvereniging, gebruikssporen, voet met stalen plaat verzwaard, h. 30 cm, ca. 465 gram €150 Verkocht
171 Image Paar Hollands zilveren zesarmige kandelaars, 19de eeuw, met losse bobeches, verzwaard, 1 arm afgebroken, h. 52 cm (2x) €600 Verkocht
176 Image 12 servetringen + parfumflacon (13x) €60 Verkocht
181 Image Antieke zilveren met kristallen specerijenset, met parelrand, minimale beschadigingen, hengsel zit los, verzwaard, deukjes, h. 27 cm (6x) €60 Verkocht
183 Image Paar kristallen karaffen met Hollands zilveren rand en veiligheidsketting, 19de/20ste eeuw, h. 40 cm + Glazen parfumflesje (3x) €170 Verkocht
186 Image Hollands zilveren miniatuur St. Joris en de draak, 2de gehalte, h. 4,5 cm, ca. 38,4 gram €60 Verkocht
187 Image Zilveren miniatuur fiets in fietsenrekje, 925, l. 8 cm, ca. 37,2 gram (2x) €100 Verkocht
192 Image Twee Hollands zilveren onderzetters, 1ste gehalte, rand gedeukt, diam. 12 cm + Engels zilveren servetring, Birmingham, 925, ca. 186 gram (3x) €60 Verkocht
193 Image Twee zilveren miniatuurtjes, Hollandse 2de gehalte en 835, Smid en meisje op schommel, h. 5 cm en l. 4,5 cm, ca. 38,3 gram (2x) €60 Verkocht
201 Image Hollands zilveren miniatuur draaimolen, 2de gehalte, h. 8 cm, ca. 66,1 gram €120 Verkocht
202 Image Zilveren opengewerkte schaal, 800, gedecoreerd met putti, ca. 343 gram, afm. 6 x 26 x 18,5 cm, ca. 345 gram €190 Verkocht
206 Image Zilveren miniatuur huifkar, 835, l. 10,5 cm, ca. 92,4 gram €80 Verkocht
208 Image Zilveren vierkante schaal, 800, ca. 269 gram, afm. 14,5 x 14,5 cm. €140 Verkocht
209 Image Zilveren vierkant dekseldoosje, 800, met florale decoratie, houten binnenzijde, afm. 2,5 x 10,5 x 10,5 cm, ca. 214 gram €60 Verkocht
936 Image Zilveren armband, bezet met 3 kwartssteentjes, l. 21,5 cm, ca. 101 gram €90 Verkocht