Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen,

Er zijn 14 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
016 Image Jan Mul, Afrikaanse stenen dame 'Amandel' op stenen sokkel, gesigneerd op sokkel, h. 151 cm en h. 77 cm, Herkomst: Gallery Bell'Arte €380 Verkocht
017 Image D. Tonnaer (1955), bronzen sculptuur op betonnen sokkel, Totem, h. 173 cm. €700 Verkocht
018 Image Luigi Galligani (1957), terracotta sculptuur, Madam, niet gesigneerd, h. 92 cm. €600 Verkocht
030 Image D. Tonnaer (1955), bronzen sculptuur op betonnen sokkel, Totem, h. 193 cm. €650 Verkocht
038 Image Guy Timmerman (1965), bronzen sculptuur op cortenstalen sokkel, Draagkrachtig, 5/6, afm. 84 x 125 cm, Herkomst: aangekocht bij de kunstenaar, met factuur €1.600 Verkocht
1990 Image IJzeren tuintafel met wit marmeren blad, grote chip, gebruikssporen, afm. 119 x 60 x 72 cm. €90 Verkocht
2304 Image IJzeren tuinobelisk, h. 203 cm. €100 Verkocht
2305 Image Twee terracotta tuinpotten, afm. 50 x 40 cm en 44 x 33 cm (2x) Verkocht Verkocht
2341 Image Hardstenen tuinvaas op hardstenen sokkel (beschadigd), h. 77 cm. €120 Verkocht
2489 Image Geglazuurde keramische plantenvaas, h. 90 cm, diam. 45 cm. €120 Verkocht
2490 Image Geglazuurde keramische plantenvaas, h. 90 cm, diam. 45 cm. €120 Verkocht
2491 Image Geglazuurde keramische plantenvaas, h. 90 cm, diam. 45 cm. Verkocht Verkocht
2492 Image Geglazuurde keramische plantenvaas, h. 90 cm, diam. 45 cm. Verkocht Verkocht
2497 Image Geglazuurde keramische plantenvaas, h. 90 cm, diam. 45 cm. Verkocht Verkocht
2498 Image Monumentale gietijzeren tuinvaas, h. 120 cm, diam. 80 cm. €380 Verkocht
2499 Image Monumentale gietijzeren tuinvaas, h. 120 cm, diam. 80 cm. €380 Verkocht
2503 Image Twee betonnen tuinbeelden in de vorm van putti, h. 73 cm (2x) €160 Verkocht
2504 Image Betonnen tuinbeeld, Hercules, beschadigd, h. 106 cm. €180 Verkocht
2508 Image Terracotta Bacchus, 19de eeuw, enkele beschadigingen en restauratie, h. 75 cm. €150 Verkocht
2509 Image Drie terracotta naaktfiguren/bustes, diverse hoogtes, niet gesigneerd, h. 48, 50 en 55 cm (3x) €180 Verkocht
2515 Image Stenen Boeddha, vingers beschadigd, h. 85 cm. Verkocht Verkocht
2518 Image Terracotta Ariane, 19de eeuw, gerestaureerd met beton, beschadigd, h. 95 cm. €100 Verkocht