Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 31 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1037 Image Drie Chinese porseleinen kommen, 19de/20ste eeuw, diam. 16 cm, min. chips (3x) €30 Verkocht
1053 Image Gepatineerd koperen Boeddha, h. 35 cm. €60 Verkocht
1073 Image Afrikaanse stenen monoliet, in de stijl van een 'Atal' of 'Akwanshi', Nigeria, geboord gat voorzijde, l. ca. 40 cm. €80 Verkocht
1074 Image Afrikaanse stenen monoliet, in de stijl van een 'Atal' of 'Akwanshi', Nigeria, geboord gat voorzijde, l. ca. 40 cm. €80 Verkocht
1080 Image Indische ivoren Sikhin Boeddha (Siddartha), op houten basement, voor 1947, h. 17 cm. €1.100 Verkocht
1086 Image Twee Chinese lopers, afm. 340 x 74 cm. (2x) €100 Verkocht
1090 Image Afrikaans houten krachtbeeld/fetish, Congo, Songye, o.a. gedecoreerd met hoorn, h. 94 cm. €280 Verkocht
1092 Image Afrikaans houten krachtbeeld/fetish, Congo, Songye, h. 92 cm. €280 Verkocht
1094 Image Kris, Indonesië, h. 50 cm. €110 Verkocht
1096 Image Afrikaanse houten sculptuur, Dogon, Mali, h. 67 cm. €80 Verkocht
1101 Image Gepolychromeerd houten totem, Hopi-stijl, sleets, h. 32 cm. €60 Verkocht
1102 Image Afrikaans houten sculptuur, h. 22 cm + Terracotta sculptuur, Nok-stijl, h. 11 cm (2x) €60 Verkocht
1103 Image Afrikaans houten masker, rondom gedecoreerd met pluimen, Congo, Lega, enkele ontbrekende pluimen, l. 37 cm. €130 Verkocht
1107 Image Chinese porseleinen vaas, Republiek-periode, Jacht op een mythisch wezen (aoyin?), h. 29 cm, haarlijnscheuren, deksel ontbreekt €220 Verkocht
1110 Image Afrikaans houten sculptuur, Lega, Congo, barst achterzijde hoofd, h. 27 cm. €60 Verkocht
1114 Image Twee Japanse porseleinen sojaflessen, h. 19 cm (2x) €160 Verkocht
1117 Image Afrikaanse houten sculptuur, h. 21 cm + Afrikaanse houten kam, l. 22 cm (2x) €80 Verkocht
1129 Image Chinese porseleinen schotel, 18de eeuw, imari, beschildering sleets, haarlijnscheur en diverse randschilfers, chips op standring, diam. 41,5 cm. €160 Verkocht
1136 Image Drie Chinese porseleinen borden, 18de/19de eeuw, 1 bord met haarlijnscheur, randschilfers, diam. 23 cm (3x) €80 Verkocht
1137 Image Boeddhistische thanka, 19de/20ste eeuw €70 Verkocht
1143 Image 6 Chinese porseleinen borden, 18de/19de eeuw, 2 met haarlijnscheuren en allen met min. chips, 5 x diam. 22 cm en 1 x diam. 21 cm, met diverse pseudo-merken (6x) €140 Verkocht
1149 Image Twee Chinese porseleinen imari borden, 18de eeuw, 1 bord met haarlijnscheuren, beide randschilfers, diam. 25 en 26,5 cm (2x) €110 Verkocht
1151 Image Chinese snuifflesjes, 20ste eeuw: 2 stenen + 3 glazen (twee snuifstaafjes ontbreken), deksels niet origineel + Indische metalen potpourri-houder (6x) €60 Verkocht
1177 Image Dayak houten medicijnhouder met hoorn, afm. 40 x 44 cm. €120 Verkocht
1198 Image Stenen Boeddhahoofd, h. 31 cm. €120 Verkocht
1212 Image Stenen Boeddhahoofd, h. 35 cm. €120 Verkocht
1219 Image Stenen Boeddhahoofd, h. 30 cm. €105 Verkocht
1490 Image Chinese porseleinen vaas, famille verte, artemisblad onderzijde, deksel ontbreekt, 19de/20ste eeuw, h. 32 cm. €300 Verkocht