Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 10 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
295 Image Verzilverde miskelk met deksel, bekroond met kruis, cuppa verguld, h. 34 cm. €160 Verkocht
302 Image Zilveren met verguld zilveren miskelk, mogelijk Frankrijk, op gelobde voet met 3 medaillons met Jezus, Maria en Johannes, gegraveerde nodus, kelk met zilveren rand, 19de eeuw, h. 23 cm, verzwaard €550 Verkocht
304 Image Franse zilveren miskelk, uitlopende cuppa, gegraveerd met florale motieven, 1ste gehalte, ca. 1800, h. 26 cm, ca. 416 gram €440 Verkocht
309 Image Franse zilveren met verguld zilveren miskelk, op gelobde voet, gemerkt met het Minervahoofd (2de gehalte), met drie medaillons met Maria, Jezus en Johannes, 19de eeuw, verzwaard €550 Verkocht
491 Image 8 porseleinen Madonna's, Brussel, 19de/20ste eeuw, h. 17-20 cm (8x) €100 Verkocht
1994 Image Brazilaanse houten Sint Anna met Maria, 17de/18de eeuw, kroontjes van latere datum, h. 31 cm. €140 Verkocht
2136 Image Gepolychromeerd houten sculptuur, Tobias en de engel, 18de eeuw, Duitsland, afm. 75 x 48 cm, beschadigingen en restauraties €240 Verkocht
2160 Image Houten sculptuur, Sint Jozef met het Christuskind, arm Jozef beschadigd, handje Christuskind en deel van de staf gerestaureerd, 18de eeuw, waarschijnlijk Vlaanderen, h. 79 cm. €420 Verkocht
2164 Image Houten Sint Rochus met de engel, Zuid-Europa, 17de/18de eeuw, enkele beschadigingen, h. 28 cm. €180 Verkocht
2166 Image Restanten uit de kerk van Grubbenvorst na oorlogsbombardementen, o.a. Mariahoofd, lijst kleine beschadiging, afm. 33 x 28 cm. €70 Verkocht