Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 37 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
427 Image Mosa koffieservies, Select, ontwerp: Edmond Bellefroid, min. chips (37x) €50 Verkocht
438 Image Keramische sculptuur, Jema, Holland, Vaasdrager, h. 23 cm. €30 Verkocht
631 Image Willem Heesen (1925-2007), glazen object, gemonogrammeerd, 13002, afm. 12 x 20 cm. €140 Verkocht
634 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), 9 beschilderde fruitbordjes, Sphinx, jaren '30, gemonogrammeerd, afm. 18 x 18 cm (9x) €240 Verkocht
654 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), beschilderd wandbord, Sphinx, Twee druivenplukkers, gesigneerd achterzijde, 1938, afm. 30,5 x 30,5 cm. €220 Verkocht
1054 Image Gesatineerd hertje, ontwerp van Lucienne Bloch, uitvoering Glasfabriek Leerdam, miniem chipje, l. 20 cm. €60 Verkocht
1061 Image Vier mahoniehouten gefineerde art deco stoelen, hoogte zitting 48 cm, h. stoel 85 cm, min. beschadigingen fineer, (4x) €200 Verkocht
1082 Image Hans-Agne Jakobsson, fumé glazen tafellamp, h. 35 cm, diam. 28 cm. €600 Verkocht
1451 Image Pierre d' Avesn (1901–1990), opalescerend glazen vaas, Artisjok, h. 22 cm. €220 Verkocht
1456 Image Zes metalen met rubberen (tuin)stoelen,5 zwarte en een grijze ontworpen door Xander Spronken (1956), afm. 87 x 56,5 x 54,5 cm. (6x) verfoppervlak beschadigd en van 1 stoel leuning los €550 Verkocht
1461 Image Messing schilderijlampje, l. 27 cm. €20 Verkocht
1465 Image René Lalique (1860-1945), opalescent kristallen druivenwasser, Ricquewihr, gesigneerd, 1920, h. 12 cm, diam. 12 cm. €380 Verkocht
1466 Image René Lalique (1860-1945), opalescent kristallen vaas, Chamonix, 1933, gesigneerd, h. 15 cm, diam. 13 cm. €600 Verkocht
1469 Image Vintage klepbureau, opstand met twee deurtjes en 6 laatjes, achter de klep vier laatjes en enkele legplanken, gebruikssporen, afm. 155 x 82 x 40 cm. €200 Verkocht
1470 Image Martin Visser voor 't Spectrum, SZ73 fauteuil 1968, afm. 66 x 88 x 80 cm, gebruikssporen €240 Verkocht
1471 Image Verchroomd art deco hert op marmeren basement, afm. 19 x 31,5 cm. €100 Verkocht
1473 Image Paar vintage Gispen armstoelen, met grijzen stoffen bekleding, afm. 68 x 65 x 46 cm (2x) €420 Verkocht
1478 Image Beschilderd plaasteren hoofd van Maurice Chevallier (1888-1972), gemerkt 'Paris 1927', schilfertje wang, h. 31 cm. €120 Verkocht
1480 Image Aardewerken art deco dekseldoosje, Boch, ontwerp: Charles Catteau, l. 14 cm. €120 Verkocht
1481 Image François-Théodore Legras (1839-1916), cameoglazen vaas, gesigneerd, h. 38 cm. €420 Verkocht
1494 Image Bronzen art nouveau vide-poche, Susse Frères, ontwerp: Ernest Sanglan, decor van vogels, met inscriptie en signering, afm. 33 x 23 cm. €320 Verkocht
1501 Image Bronzen erotische danseres (jurk kan opengeklapt worden), art deco-stijl, op marmeren basement, h. 13 cm. €140 Verkocht
1502 Image Ortaire de Coupigny, drie blikjes sardines, gemengde techniek, 2 x l. 16 en 1 x l. 16,5 cm, 1 met deukjes (3x) €110 Verkocht
1503 Image Muller frères (act.1895-1936), smeedijzeren met satinet glazen lamp, gesigneerd, l. 70 cm, diam. 55 cm. €260 Verkocht
1504 Image Satinet glazen art deco hanglamp, mogelijk Verlys, min. randschilfers, diam. 33 cm. €80 Verkocht
1506 Image Italiaanse gelakte barkast, vier deuren en 1 lade, afm. 102 x 152 x 47 cm. €420 Verkocht
1514 Image Wheels designtafel van Kare design, glazen tafel op glazen wielen, afm. 100 x 100 cm. €110 Verkocht
1515 Image Vintage vloerlamp met 2 rode kappen, h. 152 cm. €80 Verkocht
1520 Image Glazen eetkamertafel, Sergio & Giorgio Saporiti, op betonnen voet, afm. 140 x 82 x 74 cm. Verkocht Verkocht
1521 Image Vintage M F580 ontworpen door Pierre Paulin voor Artifort, rode bekleding (licht verkleurd), h. 76 cm. €800 Verkocht
1528 Image Artifort little tulip stoel met blauwe stoffen bekleding, h. 63 cm + Hocker met grijze bekleding, h. 30 cm (2x) €420 Verkocht
1529 Image Vintage Artifort C684, ontworpen door Kho Liang Ie Bank, bekleding licht afgeschoten, afm. 80 x 180 cm. €200 Verkocht
1534 Image Vintage hanglamp, model: Kinkeldey, min. beschadigingen, h. 60 cm, diam. 50 cm. €120 Verkocht
1535 Image Vintage salontafel, diam. 87 cm, h. 45 cm. €80 Verkocht
1536 Image Vintage F588 Artifort fauteuil, Geoffrey Harcourt, met antracietkleurige bekleding, h. 78 cm. €750 Verkocht
1537 Image Vintage booglamp met marmeren voet, h. 200 cm. €120 Verkocht
1564 Image Art deco aardewerken vaasje, gemerkt, h. 18 cm. €60 Verkocht
1576 Image Marmeren vitrinekast, jaren negentig, met drie glazen plateau's, afm. 198 x 69 x 33 cm. Verkocht Verkocht
1604 Image Eikenhouten art deco archiefkast met rolluik, met sleutel, afm. 115 x 43,5 x 35 cm. €120 Verkocht
1605 Image Glazen salontafel, Sergio & Giorgio Saporiti, afm. 140 x 90 x 32 cm. €280 Verkocht
1647 Image Houten Junghans tafelklok, met verzilverde wijzerplaat, uurwerk met vol Westminster slagwerk op gongstaven, ca. 1930, afm. 35,5 x 25,5 cm. €60 Verkocht
1659 Image Vitra Eames Lounge chair en ottoman (2x) €4.750 Verkocht
1676 Image Ilfari messing hanglamp met glas, 2016, Dutch design, afm. 104 x 100 cm. €120 Verkocht