Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Koper, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 3 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
430 Image Tinnen eikelkan, 18de/19de eeuw, h. 27 cm. €80 Verkocht
1970 Image Paar verguld bronzen neogotische kandelaars, 19de eeuw, h. 42 cm (2x) €160 Verkocht
1971 Image Smeedijzeren haardplaat, 18de/19de eeuw, afm. 80 x 55 cm. €60 Verkocht
2234 Image Smeedijzeren kandelaar, neogotisch, gedecoreerd met draken, h. 132 cm. €100 Verkocht