Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Wapens

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Meubilair, Speelgoed, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 10 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1683 Image Enkelloops penvuur geweer, Frankrijk, 19de eeuw, St. Etienne, l. 107 cm. €200 Verkocht
2281 Image Revolver Lefaucheux 'self-cocking', vervaardigd in Spanje, 19de eeuw €160 Verkocht
2287 Image Manhattan Arms Company Pepperbox pistool, 19de eeuw, gemerkt langs 1 zijde van de hamer, walnotenhouten grip, ouderdomssporen €320 Verkocht
2288 Image Pepperbox pistool, 19de eeuw, sleets + Pistool, gemerkt, 19de eeuw, sleets (2x) €300 Verkocht
2289 Image Japans katana zwaard, waarschijnlijk WOII-periode, in lederen schede (sleets), l. 100 cm. €400 Verkocht
2294 Image Antiek Belgisch dubbelloops pistool, gemerkt 'ELG', Luik, loop mooi gegraveerd, 19de eeuw €180 Verkocht
2295 Image Bajonet en pistool, 20ste eeuw, l. 36 cm. €170 Verkocht
2301 Image Antiek Belgisch pepperbox pistool, gemerkt 'ELG', Luik, 19de eeuw, naam maker en serienummer uitgesleten €320 Verkocht
2302 Image Belgisch pistool, 19de eeuw, bewerkte kolf €100 Verkocht
2412 Image Belgisch pistool, Luik, loop met inscriptie 'CAP SYSTEM MANUFACTURES BY C. CLEMENT', roestig, nr. 108453 €280 Verkocht